Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V bytě se při požáru našla mrtvola
Aktualizováno 22.6. 2017 21:52
tragická smrt

Horor v Ostravě: Muže zavraždili a zapálili! Policie řekla DETAILY

Když hasiči v úterý vyjížděli k požáru ubytovny v Ostravě - Vítkovicích, neměli vůbec tušení, jak děsivé překvapení je tam čeká. V zapáleném bytě našli mrtvolu muže. Policie už dříve naznačila, že by se mohlo jednat o vraždu.

Hrůzný nález

Horor v Ostravě: Hasiči v bytě objevili mrtvolu, asi jde o vraždu

Děsivé překvapení čekalo v úterý večer na hasiče, kteří byli v Ostravě - Vítkovicích přivolaní k požáru v jedné z místních ubytoven. Při hašení totiž požárníci objevili mrtvolu muže. Podle policie vše nasvědčuje tomu, že muže někdo zabil.

Násilník z Ostravy
Aktualizováno 19.6. 2017 17:56
Ostravský násilník

Znásilňovač už na nikoho nezaútočí, chytili ho díky DNA

Muž, který se v Ostravě na konci května pokusil znásilnit šestadvacetiletou dívku, je od včerejška za mřížemi. Policisté ho dopadli díky DNA, která po něm na místě zůstala. Dívka se mu naštěstí ubránila.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu Ostrava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

rozhodnutí soudu

Nejprve muž nabídl své známé pomoc, potom ji ale začal týrat

Mariana Jurašku (58), který podle obžaloby týral svoji známou, poslal olomoucký vrchní soud na sedm let do vězení. Muž z Ostravy nejprve nabídl důvěřivé ženě pomoc, když se ale k němu nastěhovala, začal ji fyzicky i psychicky napadat.

Brutálně ubodal soka v lásce
Aktualizováno 10.6. 2017 16:03
smrtící útok

Brutálně ubodal soka v lásce. Teď mu u soudu hrozí až doživotí

Až výjimečný trest hrozí muži z Ostravy, který podle obžaloby loni na konci listopadu na ubytovně ve Valašském Meziříčí, zvlášť brutálním způsobem ubodal jiného muže. Důvodem byly nejspíš jejich spory a láska ke stejné ženě.

Marie R.
Aktualizováno 9.6. 2017 14:04
tragický osud

Smutný konec pátrání: Mámu malého chlapce našli mrtvou

Moravskoslezští policisté ukončili pátrání po dvaapadesátileté Marii R. z Ostravy. Žena byla naposledy spatřena v pondělí ráno v místě bydliště, o den později po ní vyhlásili pátrání. V pátek matku malého chlapce našli bez známek života.

Marie R.
Aktualizováno 9.6. 2017 14:07
policejní pátrání

Ztratila se matka malého chlapce. Je nezvěstná čtvrtý den!

Moravskoslezští policisté pátrají od úterý po dvaapadesátileté Marii R. z Ostravy. Matku malého chlapce naposledy viděli v pondělí ráno v místě bydliště, od té doby o sobě nedala vědět.

Neznáte ho?

Pokus o znásilnění v Ostravě! Muž napadl dívku (26), policii uniká

Zatím neznámý muž si v ostravské tramvaji vyhlédl šestadvacetiletou ženu, kterou sledoval a následně po ní chtěl, aby se za peníze svlékla. Když to žena odmítla, pokusil se ji znásilnit. Volání o pomoc naštěstí slyšel kolemjdoucí a ženu zachránil. Po agresorovi pátrá policie.

netradiční podvod

Pozor na podvodníky: Z ženy kvůli štěněti vymámili 35 tisíc

V Česku řádí skupina lidí, která nabízí k prodeji štěňata z Prahy za čtyři a půl tisíce. Zákazníky nalákají fotkou roztomilého zvířete. Po zaplacení ale změní taktiku na psychické vydírání a požadují další a další peníze. Mladá žena z Ostravy ve strachu o štěně jim dala 35000 korun. Liga na ochranu zvířat vyzývá všechny podvedené, aby se přihlásili.

Senior u soudu za napadení
Aktualizováno 15.5. 2017 20:33
souboj o ženu

Senior (69) podřízl soka v lásce popelníkem. Odsedí si 11 let

Jedenáct let vězení si má odsedět senior (69) z Havířova za napadení jednoho z hostů v baru. Zaútočil na něj střepem z popelníku. Zraněný muž si ponese doživotní následky. Důvodem útoku měla být žárlivost.