Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

utíkal roky

Mladík lidem z účtú ukradl 3,5 milonu. Roky se skrýval u rodičů

Počítačový hacker, který se v roce 2006 naboural do desítek bankovních účtů klientů České spořitelny a převedl, z nich více než tři miliony korun, půjde na 6,5 roku do vězení. Rozhodl tak ostravský soud. Hacker se dlouhé roky před zákonem skrýval zabarikádovaný v domě svých rodičů.

Požár bytu v Ostravě a evakuace - 3
Aktualizováno 23.4. 2017 20:34
Galerie Požár bytu

Tragédie v Ostravě: Jeden člověk uhořel, 46 hasiči evakuovali

Jednu oběť si vyžádal noční požár bytu v ostravské ulici U Parku. Šest lidí, z toho dvě děti, museli záchranáři odvézt do nemocnice. Hasiči z domu vyvedli 12 lidí v dýchacích maskách a dalších 34 evakuovali.

Požár bytu v Ostravě a evakuace - 5
Aktualizováno 21.4. 2017 13:40
galerie milionová škoda

Požár domu v Ostravě: 18 lidí skončilo v péči záchranářů!

Požár bytu v osmipodlažním domě dnes ráno zaměstnal ostravské hasiče. Kouřem se při něm přiotrávilo 18 lidí, včetně policistů, kteří přijeli jako první na pomoc. Obyvatele domu hasiči vyváděli v maskách. Evakuovali jich desítky.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu Ostrava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Pád z výšky - Ilustrační foto
Aktualizováno 15.4. 2017 21:23
Sebevražda?

Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra. Prověřují i Modrou velrybu!

Osmnáctiletý mladík vypadl v pátek v Havířově z okna! Pád z osmého patra panelového domu nepřežil. Případ řeší policie, která prověřuje, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu.

riskantní jízda

Chtěl přejet půl republiky, byl opilý a měl špatně uložený náklad

Řidič malého nákladního auta, který měl namířeno z Liberce až do Ostravy, předvedl velmi nebezpečnou jízdu. Policisté ho zkontrolovali blízko Ústí nad Orlicí a byl nejen opilý, ale navíc vezl na korbě pět ledabyle naskládaných kontejnerů, které mohly kdykoliv spadnout. K tomu jeho vůz nebyl technicky v pořádku.

Spalničky v Ostravě
Aktualizováno 10.4. 2017 20:55
nebezpečná nákaza

Epidemie spalniček ohrožuje děti! V Ostravě zavřeli nemocnici

Nejhorší epidemie spalniček za posledních 20 let se dál šíří Moravskoslezským krajem. K několika desítkám infikovaných pacientů už přibývá i zdravotnický personál. Kvůli nakažení tří pracovníků musela být dočasně uzavřena porodnice v Ostravě-Vítkovicích.

Přítel promluvil o vraždě Sabiny
Aktualizováno 7.4. 2017 17:41
Otevřená zpověď

"Přál bych mu trest smrti," přítel promluvil o vraždě krásné Sabiny

Jan W. prožil minulou středu okamžiky hrůzy. Když se vrátil z dovolené, našel svou přítelkyni s tak rozmlácenou hlavou, že ji nemohl poznat. Muž si přeje, aby její vrah za brutální čin draze zaplatil. "Přál bych mu trest smrti. Když dostane doživotí, budeme ho platit z daní," tvrdí.

Vražda Sabiny
Aktualizováno 7.4. 2017 20:31
brutální vražda

Tohle je údajný vrah Sabiny. Soud ho poslal do vazby! FOTO

Podezřelý z vraždy Sabiny už sedí ve vazbě, kterou na muže soudce v pátek ráno uvalil. Šance, že by byl stíhán na svobodě, byla minimální. Jednadvacetiletý Patrik K. měl totiž svou kamarádku zavraždit velmi brutálním způsobem. Podle policie se muž k ohavnému činu částečně přiznal.

tragický osud

Pravda o těhotenství ubité Sabiny: Přítel řekl, jestli čekala dítě

Rodina se rozloučila s pětadvacetiletou Sabinou z Ostravy, kterou údajně připravil o život její kamarád. Jednadvacetiletý mladík měl ženu zavraždit velmi brutálním způsobem. O to větší šok vyvolala informace, že oběť byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Podle přítele ženy, který svou milovanou partnerku našel s rozmlácenou hlavou, žádné dítě neočekávala.

Vražda Sabiny
Aktualizováno 7.4. 2017 13:29
Policejní brífink

Vražda Sabiny: Policie zveřejnila nové informace o hrůzném činu!

Policisté zveřejnili nové informace k případu zavražděné Sabiny. Zadrželi podezřelého, kterého už obvinili z vraždy. Tím má být Sabinin kamarád, kterého znala od dětství. Dívku našel její přítel minulou středu odpoledne mrtvou.