Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

fanoušci vzpomínají

Foto před smrtí: Takhle Zdeněk vypadal, než navždy odešel

Českou republiku zasáhla v minulém týdnu zpráva o smrti hvězdy filmu Divoké včely a Štěstí Zdeňka Raušera. Bylo mu pouhých 38 let. Teď na něj zavzpomínali i jeho fanoušci.

Čas růží

Karel Gott navštívil "svůj" muzikál. Tohle vzkazuje fanouškům

Zpěvák Karel Gott si dnes vyrazil do Karlínského divadla v Praze, aby se podíval na zkoušku muzikálu Čas Růží. V něm zazní mnoho Gottových hitů.

Prásk.tv píše:

Justin Bieber - 1
čtěte o tématu fanoušci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Miley Cyrus 2
Aktualizováno 17.10. 2016 16:17
video 18+ dočista zešílela

Fanoušci bořili Miley Cyrus ruce do rozkroku! Pobízela je! VIDEO

Miley Cyrus dočista zešílela. Není žádnou novinkou, že její koncerty jsou plné oplzlostí, ze zpěvačky už se ale pomalu stává spíše go-go tanečnice. Na posledním koncertu lacině nabízela své tělo, fanoušky nechala sáhnout si, kam jen chtějí.

Joe Perry
Aktualizováno 11.7. 2016 10:38
VIDEO Smutná zpráva

Kytarista Aerosmith zkolaboval na scéně před zraky diváků

Joe Perry, kytarista americké rockové kapely Aerosmith, byl hospitalizován kvůli zdravotním potížím, které ho zastihly při nedělním koncertu v New Yorku.

Několik zraněných

Vtipálek hodil do fanzóny v Paříži petardu. Tohle způsobil. VIDEO

Zranění několika lidí způsobil vtipálek, který hodil mezi fanoušky sledující čtvrtfinálový zápas mezi Itálií a Německem petardu. Když se ozvala rána a objevil se kouř, fanoušci sledující zápas nedaleko Eiffelovy věže se lekli, že jde o teroristický útok a dali se na útěk.

EURO 2016 Francie
Aktualizováno 10.6. 2016 13:37
doporučení fanouškům

Ministerstvo varuje před cestou do Francie: Na tohle si dejte pozor!

Ve Francii dnes startuje dlouho očekávané mistrovství Evropy ve fotbale. Hrát se bude v deseti městech po celé zemi a zúčastní se ho stovky tisíc zahraničních návštěvníků. Ve Francii platí od loňských teroristických útoků mimořádná bezpečnostní opatření.

vzkazy fanoušků

Obrovská podpora pro Karla Gotta! Fanoušci mu posílají sílu!

Zpěvák Karel Gott se podrobil závažné operaci břicha. Jako první poděkoval fanouškům za podporu. Diváci TV Nova mu prostřednictvím TN.cz zasílají desítky povzbudivých vzkazů.

Kauza Petra Kramného
Aktualizováno 18.3. 2016 10:02
Věřili mu

Kramného fanklub: Posílali mu tisíce korun i léky na uklidnění

Než čeští vyšetřovatelé obvinili Petra Kramného z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky, těšil se výrazné podpory veřejnosti. Podporu mu nabízeli nejen rodina a přátelé, ale i zcela neznámí lidé. Zájem o čerstvého vdovce projevovaly i ženy!

Teroristi v Praze
Aktualizováno 3.3. 2016 19:00
zpráva o bezpečnosti

Rekruti Islámského státu proudí přes Česko! Chtějí bojovat

Lidé, kteří usilují o zapojení do aktivit tzv. Islámského státu, využívají jako tranzitní zemi Českou republiku, někdy v zemi dokonce hledají krátkodobé útočiště. Vyplývá to ze zprávy o bezpečnosti z roku 2015, kterou má k dispozici ČTK.