Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rentgen
aktualizováno 15.10.
peníze pro rodinu

Ženu při vyšetření zabil rentgen. Pozůstalí mohou žádat statisíce!

Pozůstalí po ženě, na kterou spadl rentgen, mají nárok na odškodné - to se může pohybovat ve statisících korun. Shodují se na tom právníci, které oslovila TV Nova. Zároveň dodávají, že jde o unikátní případ, kdy se bude viník hledat velmi těžko.

Roentgen - ilustrační - 2
aktualizováno 13.10.
smrt při vyšetření

Ženu zabil rentgen. Nemocnice prozradila tragické detaily smrti!

Mělo jít o běžné vyšetření na rentgenu, pacientku v ústecké Masarykově nemocnici ale ve čtvrtek stálo život. Vedení si stojí za tím, že personál za nic nemůže a okamžitě zakázalo přístroje používat. Podobných jich v Česku ale může být víc a podle úředníků zatím není důvod je vyřadit z provozu.

Rentgen
aktualizováno 12.10.
oficiální vyjádření velké neštěstí

Pacientku v ústecké nemocnici zabil rentgen! Pracoviště zavřeli

V ústecké nemocnici ve čtvrtek zemřela při vyšetření pacientka kvůli tomu, že na ni spadl kus rentgenu. Neštěstí potvrdila mluvčí policie Veronika Hyšplerová i společnost Krajská zdravotní, pod kterou nemocnice spadá.

Prásk.tv píše:

Kelly Yeoman - 1
čtěte o tématu rentgen na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Venuši převáželi ozbrojenci
aktualizováno 17.08.
manévry v Brně

Věstonická venuše opustila sejf: Hlídají ji zakuklenci se samopaly!

Moravské zemské muzeum v Brně se ve středu hemžilo ozbrojenými policisty. Bezpečnostní složky totiž dostaly za úkol dohlédnout na stěhování Věstonické venuše. Vzácnou sošku budou zkoumat odborníci, kteří se pokusí pomocí rentgenu zjistit, jak vzácná soška vznikla.

Rentgen na kamiony - 3
09.07.
Přísné kontroly

Velký zátah na uprchlíky na D1! Celníci využili i obří rentgen

Všichni ven! Padesát cestujících muselo na odpočívadla u Měřína na dálnici D1 vystoupit z autobusu, vzít si svá zavazadla, poté začali policisté a jejich psi prohlédávat autobus skrz na skrz. Hledali nelegální uprchlíky. Kromě autobusu celníci lustrovali i kamiony, běžence jim pomáhal odhalit i obří rentgen.

Skandální fotografie malého dítěte u lékaře
22.06.
fotka válcuje internet

KONTROVERZNÍ FOTO: Co to udělali krásnému dítěti?

Po internetu koluje zvláštní fotografie s malým dítětem v nezvyklé poloze. Lidé jsou zděšení, co se malému dítěti děje a kdo mu to udělal Pravda je ale někde úplně jinde.

Muži vletěl při sekání trávy hřebík do tváře
27.04.
galerie měl 9 centimetrů!

Šílená nehoda při sekání trávy: Muž si zarazil do hlavy hřebík!

Neskutečné štěstí v neštěstí měl muž, kterému se při sekání trávy stala kuriózní a bolestivá nehoda. Do lebky si totiž zarazil téměř deseticentimetrový hřebík, který mu museli velmi opatrně vytáhnout lékaři.

Rentgen
aktualizováno 13.02.
Neuvěřitelné rentgeny

FOTKY: To je síla! Co všechno si lidi sami strčí do zadku?

Pracovat na rentgenu asi není v běžném provozu žádný velký odvaz, jen spousta vět: "Otočte se, nedýchejte a narovnejte se". Jednou za čas ovšem přijde pacient, který vám vyrazí dech.

Rentgen
21.01.
Strašlivý případ

Mám malý problém, řekl muž, který přišel s nůžkami v lebce

Zaměstnanci nemocnice byli velmi překvapeni, když si muž s nůžkami v hlavě potřásl rukou s recepční a řekl, že to vypadá, že má malý problém a byl by rád, kdyby mu někdo pomohl.

Pyrotechnik
28.11.
nezvyklá zásilka

Na rentgenu odhalili podezřelý balík. Zasahoval pyrotechnik

Poplach včera večer v Praze způsobil podezřelý balíček, který se našel mezi zásilkami soukromé doručovací společnosti. Zasahovat musel pyrotechnik.