Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letiště Václava Havla - 11
30.01.
Nová opatření

Pražské letiště má technologie za desítky milionů! Kvůli bezpečnosti

Pražské letiště Václava Havla dokončilo po třech letech projekt na zvýšení bezpečnosti. Na letišti nechybí laser, který odhalí jakoukoliv látku i přes její obal, nebo rentgen, který prosvítí i betonový koš. Stát přispěl na nákup nových technologií 187 milionů korun.

Dítě v posteli
24.01.
JAK SE TAM DOSTALY?

Kojenec měl v těle 16 jehel! Spolknout je nemohl, tvrdí lékaři

S vysokou horečkou přivedla matka v Uzbekistánu svého jedenáctiměsíčního syna do nemocnice. Při rentgenovém vyšetření se lékaři naskytl šokující pohled. V těle nemluvněte objevil 16 ostrých jehel!

Tragédie v nemocnici
aktualizováno 18.01.
příčina odhalena

Pacientku zabil rentgen. Ústecká nemocnice odhalila příčinu!

V tubusu rentgenu, který v říjnu zabil pacientku v ústecké nemocnici, byla mechanická závada. S tímto závěrem přišla společnost Krajská zdravotní. Rentgenový přístroj byl rozebrán na části minulý týden a dostal se do rukou znalcům.

Prásk.tv píše:

Angela Henderson - 1
čtěte o tématu rentgen na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Rentgen
aktualizováno 15.10.
peníze pro rodinu

Ženu při vyšetření zabil rentgen. Pozůstalí mohou žádat statisíce!

Pozůstalí po ženě, na kterou spadl rentgen, mají nárok na odškodné - to se může pohybovat ve statisících korun. Shodují se na tom právníci, které oslovila TV Nova. Zároveň dodávají, že jde o unikátní případ, kdy se bude viník hledat velmi těžko.

Roentgen - ilustrační - 2
aktualizováno 13.10.
smrt při vyšetření

Ženu zabil rentgen. Nemocnice prozradila tragické detaily smrti!

Mělo jít o běžné vyšetření na rentgenu, pacientku v ústecké Masarykově nemocnici ale ve čtvrtek stálo život. Vedení si stojí za tím, že personál za nic nemůže a okamžitě zakázalo přístroje používat. Podobných jich v Česku ale může být víc a podle úředníků zatím není důvod je vyřadit z provozu.

Rentgen
aktualizováno 12.10.
oficiální vyjádření velké neštěstí

Pacientku v ústecké nemocnici zabil rentgen! Pracoviště zavřeli

V ústecké nemocnici ve čtvrtek zemřela při vyšetření pacientka kvůli tomu, že na ni spadl kus rentgenu. Neštěstí potvrdila mluvčí policie Veronika Hyšplerová i společnost Krajská zdravotní, pod kterou nemocnice spadá.

Venuši převáželi ozbrojenci
aktualizováno 17.08.
manévry v Brně

Věstonická venuše opustila sejf: Hlídají ji zakuklenci se samopaly!

Moravské zemské muzeum v Brně se ve středu hemžilo ozbrojenými policisty. Bezpečnostní složky totiž dostaly za úkol dohlédnout na stěhování Věstonické venuše. Vzácnou sošku budou zkoumat odborníci, kteří se pokusí pomocí rentgenu zjistit, jak vzácná soška vznikla.

Rentgen na kamiony - 3
09.07.
Přísné kontroly

Velký zátah na uprchlíky na D1! Celníci využili i obří rentgen

Všichni ven! Padesát cestujících muselo na odpočívadla u Měřína na dálnici D1 vystoupit z autobusu, vzít si svá zavazadla, poté začali policisté a jejich psi prohlédávat autobus skrz na skrz. Hledali nelegální uprchlíky. Kromě autobusu celníci lustrovali i kamiony, běžence jim pomáhal odhalit i obří rentgen.

Skandální fotografie malého dítěte u lékaře
22.06.
fotka válcuje internet

KONTROVERZNÍ FOTO: Co to udělali krásnému dítěti?

Po internetu koluje zvláštní fotografie s malým dítětem v nezvyklé poloze. Lidé jsou zděšení, co se malému dítěti děje a kdo mu to udělal Pravda je ale někde úplně jinde.

Muži vletěl při sekání trávy hřebík do tváře
27.04.
galerie měl 9 centimetrů!

Šílená nehoda při sekání trávy: Muž si zarazil do hlavy hřebík!

Neskutečné štěstí v neštěstí měl muž, kterému se při sekání trávy stala kuriózní a bolestivá nehoda. Do lebky si totiž zarazil téměř deseticentimetrový hřebík, který mu museli velmi opatrně vytáhnout lékaři.