Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie při zásahu - ilustrační foto
aktualizováno 21.07.
hledají se svědci

Lupiči svázali seniorku a ukradli jí šperky a medaile! Pomozte policii

Policisté pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v Klánovicích vnikli do rodinného domu a přepadli seniorku. Tu nejdřív svázali a pak prohledávali dům, ze kterého si odnesli šperky a medaile z války za několik desítek tisíc korun. Policisté nyní žádají o pomoc případné svědky.

Lupič
aktualizováno 06.06.
krádež šperků

Spadla klec! Zloději strhávali ženám šperky, už je má policie

Policie v Ostravě dopadla partu osmi zlodějů, kteří podle nich v městské hromadné dopravě strhávali seniorkám z krku zlaté řetízky. Mezi zadrženými je i nezletilý chlapec (17). Zloděje zachytily bezpečnostní kamery, které jsou už ve většině tramvají.

Nález trezoru v New Yorku
16.05.
Milionový nález

Pár uklízel zahradu. Našel trezor s diamanty, zlatem a bankovkami

Neuvěřitelný nález se povedl americkému páru z newyorské čtvrti Staten Island. Při úpravách zahrady našli manželé společně s dělníky starý trezor. Byly se v něm peníze a šperky v hodnotě přes milion korun. Pár si ale nález nenechal.

Prásk.tv píše:

Meghan a Harry - 2
čtěte o tématu šperky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Výstava diamantů
07.05.
nové muzeum

Tenisová raketa s diamanty, prsten krále: Tato výstava vyráží dech!

V belgických Antverpách otevřeli nové muzeum šperků, jehož exponáty bezpochyby oslní každou ženu. Kromě opravdových historických unikátů je součástí muzea i prodejna, kde si můžete šperky zakoupit. Je ale potřeba se připravit na to, že i ceny jsou exkluzivní.

Krádež v Praze
14.03.
Video Nepřepadl i vás?

Hrubián okrádá v centru Prahy ženy. Policie hledá další oběti

Pražští policisté vyšetřují případ nejméně dvou oloupení žen v hlavním městě. Scénář byl podobný. K poškozené přistoupil muž, z krku jí strhnul řetízek a s ním utekl. Policistům se nedaří zjistit totožnost pachatele. Zároveň žádají další ženy, pokud byly okradeny stejným způsobem, aby se přihlásily.

Přepadení hotelu Ritz v Paříži
aktualizováno 11.01.
Přepadení v Paříži

Lupiči s pistolemi a sekyrami přepadli hotel Ritz, získali obří lup!

Slavný pařížský hotel Ritz se včera večer stal terčem rozsáhlého loupežného přepadení. Pětice mužů ozbrojená pistolemi a sekyrami ukradla šperky a další luxusní zboží za více než 115 milionů korun. Tři lupiče policie dopadla krátce po přepadení. Dva jsou stále na útěku.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 19.12.
Přiznal se

Na Plzeňsku přepadli dům zlatníka, pachateli bylo 72 let

Neobvyklá loupež se stala na Plzeňsku. Dvaasedmdesátiletý důchodce se vloupal do domu vyhlášeného plzeňského zlatníka a sebral mu šperky za desítky tisíc korun. Hrozí mu až pětiletý trest.

Vykradené klenotnictví v Praze
aktualizováno 23.09.
praha pachatele hledají

Krádež v luxusním klenotnictví: Zmizely šperky za statisíce korun!

Pražští policisté pátrají po dvojici zlodějů, kteří v sobotu vykradli luxusní šperkařství ve známé Pařížské ulici. Odnesli si cennosti za více než milion korun.

Loupež ve zlatnictví
aktualizováno 12.05.
Pomozte je dopadnout

Zloději ukradli zlato za 7 milionů, zlatnictví nabízí obří odměnu!

Obrovskou odměnu nabízí majitelka zlatnictví v České Lípě za dopadení zlodějů, kteří vzali útokem její obchod. Ukradli zlato a šperky za 7 milionů korun - možná i víc, protože celková škoda ještě není známa. Tamní policie přiznává, že ta velkou krádež doteď nevyšetřovala. Majitelka nabízí za dopadení zlodějů půl milionu korun. A v případě, že se najde celý lup, dá někomu milion.

Lupič přepadl klenotnictví v centru Prahy
aktualizováno 31.03.
přepadení v praze

Lupič spoutal ženu a z luxusního obchodu odnesl šperky za miliony

Šperky za několik milionů korun odnesl lupič z luxusního obchodu v centru Prahy. Prodavačce hrozil zbraní nakonec ji spoutal a utekl.