Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šperky - ilustrační foto
18.01.

VIDEO: Recept, jak zkontrolovat pravost šperků

Někteří z vás možná k Vánocům kupovali nebo dostali zlatý šperk. Jestli ale máte pochybnosti o tom, jestli je opravdu ze zlata, poradíme vám, jak pravé zlato rozpoznat. Ne na všechny zlaté šperky se totiž může dát punc. Pokud například na prstenu žádný nenajdete, nemusí to hned znamenat, že je šperk falešný.

Oldřich Konrád - Klánovický vrah
aktualizováno 06.11.
VELKÁ GALERIE Policejní výzva

Policie zajistila stovky ukradených věcí z chat a chalup. Není to vaše?

Vzácné mince, šperky, ale i zlaté zuby. Policie zveřejnila ukradené věci, které se jí za deset let podařilo získat zpět od zlodějů a lupičů. Nyní hledá jejich majitele.

Dopadení lupiči na Karlovarsku
aktualizováno 26.10.
hrozí mu osm let

Policie dopadla Růžového pantera! Po Evropě kradl šperky za miliony

Po dvou letech se karlovarským kriminalistům podařilo objasnit krádež šperků za téměř 5 milionů korun. Na svědomí ji podle všeho má organizovaná mezinárodní skupina, která vykrádá zlatnictví po celé Evropě. Soud dnes ráno uvalil vazbu na jednoho z pachatelů.

Prásk.tv píše:

Meghan a Harry - 2
čtěte o tématu šperky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Policie při zásahu - ilustrační foto
aktualizováno 21.07.
hledají se svědci

Lupiči svázali seniorku a ukradli jí šperky a medaile! Pomozte policii

Policisté pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v Klánovicích vnikli do rodinného domu a přepadli seniorku. Tu nejdřív svázali a pak prohledávali dům, ze kterého si odnesli šperky a medaile z války za několik desítek tisíc korun. Policisté nyní žádají o pomoc případné svědky.

Lupič
aktualizováno 06.06.
krádež šperků

Spadla klec! Zloději strhávali ženám šperky, už je má policie

Policie v Ostravě dopadla partu osmi zlodějů, kteří podle nich v městské hromadné dopravě strhávali seniorkám z krku zlaté řetízky. Mezi zadrženými je i nezletilý chlapec (17). Zloděje zachytily bezpečnostní kamery, které jsou už ve většině tramvají.

Nález trezoru v New Yorku
16.05.
Milionový nález

Pár uklízel zahradu. Našel trezor s diamanty, zlatem a bankovkami

Neuvěřitelný nález se povedl americkému páru z newyorské čtvrti Staten Island. Při úpravách zahrady našli manželé společně s dělníky starý trezor. Byly se v něm peníze a šperky v hodnotě přes milion korun. Pár si ale nález nenechal.

Výstava diamantů
07.05.
nové muzeum

Tenisová raketa s diamanty, prsten krále: Tato výstava vyráží dech!

V belgických Antverpách otevřeli nové muzeum šperků, jehož exponáty bezpochyby oslní každou ženu. Kromě opravdových historických unikátů je součástí muzea i prodejna, kde si můžete šperky zakoupit. Je ale potřeba se připravit na to, že i ceny jsou exkluzivní.

Krádež v Praze
14.03.
Video Nepřepadl i vás?

Hrubián okrádá v centru Prahy ženy. Policie hledá další oběti

Pražští policisté vyšetřují případ nejméně dvou oloupení žen v hlavním městě. Scénář byl podobný. K poškozené přistoupil muž, z krku jí strhnul řetízek a s ním utekl. Policistům se nedaří zjistit totožnost pachatele. Zároveň žádají další ženy, pokud byly okradeny stejným způsobem, aby se přihlásily.

Přepadení hotelu Ritz v Paříži
aktualizováno 11.01.
Přepadení v Paříži

Lupiči s pistolemi a sekyrami přepadli hotel Ritz, získali obří lup!

Slavný pařížský hotel Ritz se včera večer stal terčem rozsáhlého loupežného přepadení. Pětice mužů ozbrojená pistolemi a sekyrami ukradla šperky a další luxusní zboží za více než 115 milionů korun. Tři lupiče policie dopadla krátce po přepadení. Dva jsou stále na útěku.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 19.12.
Přiznal se

Na Plzeňsku přepadli dům zlatníka, pachateli bylo 72 let

Neobvyklá loupež se stala na Plzeňsku. Dvaasedmdesátiletý důchodce se vloupal do domu vyhlášeného plzeňského zlatníka a sebral mu šperky za desítky tisíc korun. Hrozí mu až pětiletý trest.