Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sexy uniformy policistek v Libanonu
01.07.
vyzývavé uniformy

Libanon zavádí sexy uniformy pro policistky. Mají přilákat turisty

Místem, kde dostanete rádi pokutu a pokocháte se pohledem na policistky, se stal Libanon. Ve městě Brummana vás zastaví za přestupek sexy policistka v upnutém, krátkém tričku, šortkách a baretu.

Protest proti poslanci Chopeovi
19.06.
Přidali byste se?

Naštvané ženy věší poslanci na dveře kalhotky. Mají k tomu důvod

Britský poslanec Sir Christopher Chope se stal terčem kampaně naštvaných žen. Ty mu na dveře jeho kanceláří ve volebním obvodu a dokonce i v sídle britského parlamentu ve Westminsteru věší své spodní prádlo. Vyčítají mu, že zablokoval zákon, podle něhož by byli trestáni ti, kteří strčí fotoaparát ženě pod sukni a pořídí fotku jejího rozkroku.

Protesty v divadle Husa na provázku
aktualizováno 26.05.
Drama na jevišti

V Brně Ježíš znásilňuje muslimku. Hru na hodinu přerušili aktivisti

Zhruba na hodinu se dnes aktivistům podařilo narušit kontroverzní inscenaci Naše násilí a vaše násilí v Divadle Husa na provázku v Brně. Po začátku představení vtrhla na jeviště necelá třicítka členů hnutí Slušní lidé, utvořila na jevišti řetěz a bránila hercům v další produkci. Když do divadla dorazil antikonfliktní tým policie, aktivisté jeviště opustili a představení bylo obnoveno.

Prásk.tv píše:

Chlapec s cedulí
čtěte o tématu protesty na Prásk.tv
Pásmo Gazy
19.05.
krveprolití při protestu

Islámské země volají po mezinárodní ochraně palestinců

Islámské země vyzvaly k rozmístění mezinárodních ochranných sil na palestinských územích a odsoudily Izrael za krveprolití, kterého se v pondělí dopustil na hranici Pásma Gazy. Podle agentury AFP to vyplývá ze závěrečného komuniké, které země Organizace islámské konference (OIC) přijaly na svém dnešním mimořádném summitu v Istanbulu.

Pásmo Gazy
15.05.
Napětí nepolevuje

Protesty v Izraeli mají 60 obětí! Na jejich pohřby přišly tisíce lidí

Tisíce Palestinců se v Pásmu Gazy účastnily pohřbů prvních ze šesti desítek obětí, jež si vyžádaly pondělní protesty na hranicích Gazy s Izraelem. Několik zemí i úřad OSN pro lidská práva dnes odsoudily Izrael za použití ostrých nábojů při potlačování těchto nepokojů

Zlínská nemocnice
15.05.
Zlínský kraj

Zdravotníci se zlobí na hejtmana Čunka: Hrozí omezení péče, varují

Přes 2 500 zdravotníků z celého Zlínského kraje se připojilo k petici proti plánované koncepci tamního zdravotnictví. Varují, že v případě sloučení čtyř samostatných nemocnic v jedinou společnost, hrozí omezování zdravotní péče, rušení oddělení a personální nestabilita.

Protesty Palestinců na hranici Pásma Gazy
aktualizováno 15.05.
Krvavé nepokoje

Násilí v Pásmu Gazy se nevyšetří, krok zablokovaly Spojené státy

Spojené státy zablokovaly přijetí prohlášení Rady bezpečnosti OSN, které vyzývalo k nezávislému vyšetření pondělního násilí na hranicích Pásma Gazy.

Protesty v Rusku
aktualizováno 05.05.
opoziční akce

"Pryč s carem!" Rusové brojili proti Putinovi, policie se činila

Ruští policisté dnes ve 20 různých městech pozatýkali nejméně 1607 lidí na demonstracích proti prezidentovi Vladimiru Putinovi, který bude v pondělí v Kremlu počtvrté uveden do nejvyššího úřadu.

Protesty na Slovensku
aktualizováno 04.05.
vzpomínkový pochod

Kuciak by si v sobotu vzal Martinu. Slováci kvůli nim vyjdou do ulic

Slovensko v pátek zažije další vlnu protestních pochodů. Naši východní sousedé si tak připomenou zmařenou svatbu zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně, která se měla konat už zítra.

Protesty proti rozsudku ve Španělsku
aktualizováno 29.04.
desítky tisíc protestujících

Místo znásilnění jen obtěžování? Španělé protestují proti rozsudku

Desítky tisíc lidí vyšly ve Španělsku protestovat do ulic a to kvůli pěti mužům podezřelým ze znásilnění osmnáctileté dívky. Soud je totiž poslal do vazby jen za sexuální obtěžování a tím snížil jejich trest o více než polovinu.