Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anketa - Taxi vs.Uber
aktualizováno 05.10.
video ptali jsme se

Klasická taxislužba, nebo UBER? Tohle si myslí Češi! ANKETA

V posledních týdnech se v metropoli rozpoutal boj mezi taxikáři a řidiči služby Uber. Taxikáři tvrdí, že Uber je nekalá konkurence. Na rozdíl od nich totiž řidiči této populární služby nemusí mít licenci, zkoušky ani taxametry. Protesty taxikářů vyvrcholily dokonce blokádou silnic. Ale na čí straně je veřejnost?

Protesty v St. Louis
aktualizováno 18.09.
Rasové nepokoje

V St. Louis zuří protesty! Policie zatkla 80 lidí, kteří ničili město

V americkém městě St. Louis už třetí den zuří rasové nepokoje. Pořádková policie zatkla více než 80 lidí, kteří házeli lahve a rozbíjeli výlohy. Stejně jako v minulých dnech začaly protesty poklidně, postupně se ale vyostřily.

Odsouzený indický guru Gurmít Rám Rahím Sinh
aktualizováno 28.08.
38 mrtvých

Indického gurua odsoudili za znásilnění, začaly krvavé protesty!

Kontroverzní duchovní učitel Gurmít Rám Rahím Sinh byl dnes v Indii odsouzen k deseti letům vězení za znásilnění dvou svých stoupenkyň. Informovala o tom agentura Reuters. Indické bezpečnostní složky byly uvedeny do stavu pohotovosti, protože existují obavy z rozsáhlých protestů Sinhových příznivců na severu země.

Prásk.tv píše:

Chlapec s cedulí
čtěte o tématu protesty na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Donald Trump
16.08.
probíhající protesty

Reakce na výroky Trumpa: Ke kritice rasismu se připojila armáda

Nejvyšší velitelé americké armády se dnes nezvykle otevřeně vložili do veřejné debaty a odsoudili rasové násilí a extremismus. Členové sboru náčelníků štábů na twitteru reagovali na násilnosti v Charlottesville, které Donald Trump připsal rovným dílem bělošským rasistům i jejich odpůrcům. Prezident tím vyvolal záplavu kritických reakcí a přiměl mnoho Američanů rázně vyjádřit protirasistické postoje.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
nové záběry Nepokoje ve Virginii

Šokující VIDEO: "Naše ulice," křičí dav, pak do něj najede auto!

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje, jak do demonstrantů v Charlottesville najelo auto. Při nehodě zemřela dvaatřicetiletá žena, dalších 19 bylo zraněno. Záběry natočil jeden z protestujících, nejsou vhodné pro citlivé povahy.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 13.08.
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.

Protesty ve Venezuele
28.07.
násilí před volbami

Krvavé peklo ve Venezuele: Protesty mají už nejméně 100 obětí

V neděli se ve Venezuele konají volby do Ústavodárného shromáždění. Zemí ale zmýtají silné nepokoje kvůli nespokojenosti s prezidentem Madurem.

Demonstrace v Polsku
22.07.
Přesvědčí prezidenta?

Tisíce Poláků vyšly do ulic! Nelíbí se jim reforma Nejvyššího soudu

Desetitisíce lidí po celém Polsku vyšly do ulic a protestují proti kritizované reformě Nejvyššího soudu, o které se mluví jako o konci demokracie. Zákon už prošel i Senátem a jediný, kdo ho ještě může zastavit, předtím, než vstoupí v platnost, je polský prezident.

Protesty proti justičním změnám
21.07.
společné prohlášení

Změna justice ohrožuje Polsko, zní od ochránců lidských práv v ČR

Vrcholní představitelé orgánů ochrany lidských práv v České republice vydali následující společné prohlášení, které se týká situace v polské justici. Podle nich je ohrožena podstata principů, na kterých stojí právní stát, proto nemohou mlčet a jen přihlížet.

Násilné střety ve Venezuele
21.07.
desítky zatčených

Generální stávku ve Venezuele provázely násilnosti! 3 mrtví

Miliony lidí ve Venezuele se ve čtvrtek připojily ke generální stávce, kterou vyhlásila opozice proti prezidentovi Nolásovi Madurovi. Při násilných střetech zemřeli nejméně tři lidé, desítky lidí zatkla policie.