Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kapela Ortel na Slavících 2016
aktualizováno 25.12.
neshody

Válka v kapele Ortel: Dva členové dostali padáka a musí skončit!

Kontroverzní kapela Ortel přišla o dva své členy. O změně v sestavě kapely, která je mnohými kritizována za své texty, informoval na svém facebooku frontman a zpěvák Tomáš Ortel.

Juli Briskmanová kvůli neslušnému gestu přišla o práci
14.11.
Vybrali balík

Ukázala Trumpovi prostředníček a přišla o práci. Lidé se na ni složili!

Když Američanka Juli Briskmanová na konci října ukázala koloně převážející prezidenta Donalda Trumpa vztyčený prostředníček, vůbec netušila, co spustí. Přišla sice o práci, lidé na ni ovšem vybrali neuvěřitelné množství peněz.

Stephanie
03.10.
ženské křivky

Polonahými snímky chtěla podpořit baculky. Dostala padáka

Stephanie z Texasu v USA nafotila polonahé snímky se svým snoubencem u příležitosti oznámení jejich zasnoubení. Fotografie, které mají podpořit pozitivitu ženských křivek, měly na Facebooku více než 85 tisíc sdílení. Její zaměstnavatelé měli však jiný názor a Stephanii kvůli snímkům vyhodili z práce.

Prásk.tv píše:

Letuška
čtěte o tématu vyhazov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Pracovní oblečení Kate Hannah
27.06.
Kuriózní případ

Ženu vyhodili kvůli nevhodnému oděvu! Také vás pohoršuje? FOTO

Důvody k vyhození z práce jsou různé. Šéf Kate Hannah z Yorkshireu však přišel s něčím, co pobouřilo nejen Kate, ale i veřejnost. Kate tvrdí, že její manažer po ní požadoval nosit v práci podprsenku. Když odmítla, vyhodil ji.

Hannah Pewee
aktualizováno 15.06.
Kuriózní případ

Ženu vyhodili z obchodu kvůli oblečení! Také vám vadí, co měla?

Jít do obchodu v kraťasech a tílku, když je venku přes 30 °C, by napadlo každého z nás. Předpokládali byste, že vás za toto oblečení mohou z obchodu vyhodit? Hannah Peweeovou z Michiganu to potkalo.

Vanda Fabiánová a Jaromír Vachutka
aktualizováno 04.06.
Ředitel se odvolal

Soud vyhazov učitelky zrušil, do školy se ale stejně zatím nevrátí

Kauza vyhozené učitelky základní školy z Tršic nekončí. Před rokem dal Vandě Fabiánové ředitel výpověď kvůli tomu, že se podle něho až příliš horlivě starala na škole v přírodě o hygienů malých žáků. Výpověď sice soud označil za neplatnou, ale ředitel se proti verdiktu odvolal.

Neschopenka
30.05.
Pravidla nemocenské

Vyhazov kvůli porušení vycházek při nemocenské? Soud rozhodl

Zaměstnavatel nadále může dát výpověď zaměstnanci, který zvlášť hrubým způsobem poruší režim práce neschopného. Tomu po výpovědi nenáleží podpora v nezaměstnanosti. Ústavní soud dnes zamítl návrh skupiny poslanců z roku 2012, kterým se nelíbil paragraf občanského zákoníku a chtěli jej zrušit.

Černý pasažér
aktualizováno 28.03.
incident v pardubicích

VIDEO: Černého pasažéra vyhodili z vlaku. Udělali správně?

Redakce TN.cz získala videozáznam několik dní starého incidentu na nádraží v Pardubicích. Průvodčí a steward tam vynesli z vlaku černého pasažéra. Patrně navíc opilého. I přesto video vzbudilo debatu o oprávněnosti takového počínání zaměstnanců železničního dopravce. Ověřili jsme, jak to s incidentem bylo a jaké jsou pravomoci průvodčích...

hotelová služba
26.03.
radikální zlom

Průmysl 4.0: Vláda počítá s tím, že lidi v práci nahradí stroje a roboti

Během několika let nahradí roboti polovinu zaměstnanců. Bez práce budou pokladní, dělníci v továrně, zmizí úředníci i obsluha strojů. Kdo se o tyto lidi postará? Firmy, nebo zadlužený stát?

Mladík zavraždil svou učitelku a jejich dítě
29.12.
středoškolský vztah

Tragický románek: Student zabil svou bývalou učitelku a jejich dítě

Tragicky skončilo soužití studenta (23) a jeho bývalé učitelky (†36), kteří spolu měli dítě (†4). Muž čelí obvinění z dvojnásobné vraždy, policisté našli jeho družku a dítě zavražděné v jejich bytě v New Yorku.