Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Potraviny, které vám zvednou náladu
26.03.
Šťastné potraviny

Jste smutní? Víme, jaká jídla vám zaručeně zvednou náladu!

Když je vám mizerně a potřebujete okamžitou vzpruhu pro zlepšení nálady, po čem sáhnete? Nejspíš po čokoládě. Ale nemusíte jen po ní - i další potraviny totiž zlepšují náladu a učiní vás šťastnějšími.

Smějící se rodina
20.03.
Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Šťastní lidé
20.03.
Nejšťastnější země

V těchto zemích jsou lidé nejšťastnější. Jak si vedlo Česko?

Před pěti lety vyhlásilo Valné shromáždění OSN 20. březen jako Světový den štěstí. Úřad, který má na starosti udržitelný rozvoj, teď vydal srovnání 155 států podle toho, jak v nich jsou obyvatelé šťastní. Nejšťastnější lidé žijí podle OSN v Norsku, Česko si polepšilo o čtyři příčky a skončilo na 23. místě.

Prásk.tv píše:

Laurie Woodruff - 1
čtěte o tématu štěstí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Osobní automobil se napíchl na zábradlí
aktualizováno 05.03.
galerie unikl smrti

Trubka zábradlí prošpikovala auto. Řidič zázrakem vylezl nezraněn!

Jsou okamžiky, kdy jen těsně člověk unikne smrti. Podobnou zkušenost si prožil řidič, který boural v obci Zářičí. Svým vozem narazil přímo do zábradlí, které prošlo kabinou auta. Část zábradlí doslova propíchla automobil těsně vedle řidiče, který jako zázrakem neutrpěl žádná zranění.

Dítě se sluchátky
07.02.
Pusťte si ji

PÍSEŇ ŠTĚSTÍ: Vědci složili skladbu, která rozveselí každé dítě!

Každý rodič chce, aby bylo jeho dítě šťastné. To ale není jen tak - nálada se hlavně těm menším mění z minuty na minutu. Už ale nemusíte zoufat. Vědci vytvořili píseň, která vaše miminko zaručeně rozveselí!

Zabavený granát
aktualizováno 23.12.
riskoval život

Číňan louskal 25 let ořechy granátem! Netušil, co drží v ruce

Neuvěřitelné štěstí měl vesničan z čínské provincie Šen-si. Dlouhých 25 let louskal ořechy ručním granátem a vůbec netušil, že ho to může zabít.

Čínského dělníka propíchl hromosvod - 4
08.12.
hrozivé fotky Pracovní úraz

Dělníka propíchl hromosvod skrz naskrz! Jako zázrakem přežil

Čínský dělník, který se zrovna chystal do práce, měl obrovské štěstí. Hrudník mu propíchl hromosvod, který se uvolnil z opravované budovy, i tak ale vnímal a mluvil. Lékaři pak během dlouhé operace tyč vytáhli a muž přežil.

Janet Jackson
aktualizováno 12.10.
Gratulujeme!

Zpěvačka Janet Jackson potvrdila, že čeká první miminko

Janet Jackson a její manžel Wissam Al Mana oficiálně potvrdili, že Janet čeká dítě. V 50 letech. Janet se pochlubila People magazínu „Děkujeme Bohu za požehnání."

1915593
09.10.
Děsivé video

VIDEO: Odvážná žena zahnala krokodýla obyčejnou pantoflí

Krokodýlí nadšenec Lyndon Anlezark cestoval po severní Austrálii v národním parku Kakadu, kde spatřil ženu se psem, jak stojí blízko vody. V té ale bylo mnoho krokodýlů a jeden se přibližoval přímo k ní.

Muž přežil dva útoky medvěda grizzly - Ilustrační foto
08.10.
obrana mláďat

Děsivé svědectví: Lovec zázrakem přežil útoky zuřivého grizzlyho!

O ohromném štěstí může mluvit muž z Montany, který o víkendu přežil střet s grizzlym. Naneštěstí se Todd Orr objevil kousek od samice s mláďaty, ohromný kolos neváhal bránit mladé před možným nebezpečím. Orr z útoku vyvázl se zlomeninou a tržnými ranami, ale zůstal na živu.