Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2132119
aktualizováno 19.04.
byl zdrogovaný

Stromovkou se řítila dodávka. Mámy s dětmi uskakovaly z cesty

Svědky zběsilé honičky byli dnes v podvečer lidé v pražském parku Stromovka. Vřítil se sem řidič v dodávce, který ujížděl před policisty. Byl pod vlivem drog.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno 19.04.
soudní průtahy

Pašeračka Tereza stále neslyšela obžalobu, její soud opět odročili!

Pašeračka Tereza H. si ve čtvrtek měla před soudem v pákistánském Láhauru vyslechnout kompletní znění obžaloby. K tomu však nedošlo, jednání bylo opět odročeno. Může za to nedávná změna právníka, který se ještě potřebuje seznámit se všemi dostupnými dokumenty. Soud má pokračovat v úterý 24. dubna.

Pašování drog
18.04.
soud v británii

Další pašerák z Česka: Martin vezl osm kilo opia, odsedí si šest let

Šest let ve vězení stráví Čech Martin C., který se podle soudu pokusil do Velké Británie propašovat osm kilogramů opia v hodnotě 120 tisíc liber (asi 3,5 milionu korun). Chytili ho na letišti Stansted začátkem února.

Prásk.tv píše:

Dr. Andreas Niederbichler - 1
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Divoká honička se zdrogovaným řidičem v Brně
aktualizováno 18.04.
odmítal zastavit

Zběsilá honička v ulicích Brna: Na zdrogovaného muže vytáhli pistole

Hodně divokou honičku zažili brněnští policisté, když ve městě stavěli řidiče, který se jim ale rozhodl ujet. Jedno auto přitom naboural a způsobil nehodu motorkáře. Policisté nakonec museli na zdrogovaného šoféra vytáhnout pistole.

Nové záběry zadržené češky
17.04.
nové záběry

Pašeračka Tereza znovu u soudu: Dorazila vysmátá, jednání odročili

Češka Tereza H. se znovu objevila před soudem v Pákistánu. Projednávání jejího případu však trvalo jen pár minut. Terezin nový právník totiž požádal o odročení jednání a soudce mu vyhověl. Obviněná Češka se tak před soud vrátí ve čtvrtek 19. dubna.

Andreas Niederbichler
13.04.
Hodně hloupý nápad

Smrtící sex: Známý doktor udělal ze svého penisu vražednou zbraň

Německý soud řeší případ dvaačtyřicetiletého známého plastického chirurga Andrease Niederbichlera, který je podezřelý, že si před orálním sexem posypal penis kokainem. Jeho milenka pak zemřela na předávkování drogou. Niederbichler stejným způsobem zřejmě nadrogoval více žen.

Myš, marihuana
aktualizováno 12.04.
Záhada v Argentině

Policistům zmizelo půl tuny marihuany. To byly myši, brání se

Soud v argentinském hlavním městě Buenos Aires řeší případ osmi policistů, kterým se ze skladu důkazu ztratilo 540 kg marihuany. Policisté se brání, že jim část z celkových 6 tun zabavené drogy sežraly myši.

Pašeračka Tereza
aktualizováno 10.04.
Video uvnitř článku

Pašeračce Tereze je zase do smíchu! Vyhodila svého právníka

Česká pašeračka Tereza H., kterou v lednu zadrželi na pákistánském letišti s kufrem plným heroinu, má nového právníka! Ten ji zastupoval u úterního soudního stání, ke kterému opět Tereza přišla v tradičním pákistánském oděvu.

Zfetovaná matka
aktualizováno 06.04.
Neudrží vědomí

Zfetovaná matka chtěla vézt děti do školy! Ty natočily děsivé video

Šokující video ženy pod vlivem drog natočila a zveřejnila její vlastní dcera. Matka se snaží nastartovat auto, aby děti odvezla do školy, ale není toho schopna. Stále jí padá hlava, nemůže ani mluvit a když to zkusí, není jí rozumět.

Soud s prodejcem drog
06.04.
Hrozilo mu 18 let

Mladík získával drogu z náplastí. Jeden jeho klient zemřel

Před Krajským soudem v Ostravě stanul šestadvacetiletý muž, který podle obžaloby lidem na Bruntálsku poskytoval drogu získanou z fentanylových náplastí. Jeden jeho klient ale po aplikaci zemřel. Mladíkovi hrozilo 18 let vězení, nakonec ale dostal zatím nepravomocný trest na 18 měsíců.