Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

velký zátah

Navenek vzorná rodina, v reálu drogový gang! Policie zatkla 13 lidí

Policisté pozatýkali gang výrobců a překupníků pervitinu z Ústecka. V průběhu razie v noci na čtvrtek stačily zásahové jednotky ze tří krajů zadržet 13 lidí. Sedm z nich kriminalisté obvinili, na tři soud v pátek uvalil vazbu. Výrobu a prodej drog vedl podle kriminalistů rodinný klan.

Honička v Uherském Brodu
Aktualizováno Včera 18:56
video nebezpečný řidič

Ujížděl v kradeném autě! Řidiče nezastavila ani kulka a upadlé kolo

Ani střelba z policejní pistole nezastavila řidiče osobního auta, který chtěl v okolí Uherského Brodu ujet policejní hlídce. Jak se později ukázalo, 31letý řidič byl pod vlivem drog.

Muž vyhodil ženu z okna
Aktualizováno 25.4. 2017 13:05
Agresor v poutech

Rozzuřený muž vyhodil přítelkyni z okna. Pak ji soukal zpět do bytu!

Záchranáři a policisté zasahovali v pondělí odpoledne v Jirkově na Chomutovsku. V tamní čtvrti Nové Ervěnice došlo mezi partnery k ostré hádce, po které skončila žena s těžkými zraněními pod oknem svého bytu. Podle svědků ji měl z okna vyhodit právě její rozzuřený přítel.

Prásk.tv píše:

Charlie Sheen - 1
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Akce jehla v Ústí nad Labem
Aktualizováno 19.4. 2017 17:48
přehled drogy v republice

Nalezené jehly ukazují, ve kterých městech Česka se fetuje nejvíce

Stovky strážníků včera uklízely Česko. Nešlo ale o ledajaký odpad - strážníci hledali nebezpečné použité stříkačky. A že jich bylo. V této souvislosti se však objevila pozoruhodná statistika nálezů stříkaček a jehel narkomanů. Ilustruje, jak se v kterém českém městě fetuje...

Slavné jméno

Policie zatkla Harryho Pottera! Prodával na ulici marihuanu

Britští policisté v anglickém Yorku zatkli nositele slavného jména. Když zastavili teenagera na mopedu, kterého doprovázel výrazný zápach marihuany, byli velmi překvapení, když zjistili jeho jméno. Mladý dealer se jmenuje jako jedna z nejslavnějších postav britské literatury, Harry Potter.

Varna drog v Sapě
Aktualizováno 12.4. 2017 17:12
Pražská SAPA

Policie odhalila obří varnu! Drogy vyráběli mezi restauracemi

Od rána zasahují policisté v areálu pražské tržnice SAPA. Sbírají důkazy v kauze velkovýroby a distribuce drog. Podle informací agentury Aktu.cz zadrželi několik lidí.

Policejní kontroly na Velikonoce
Aktualizováno 12.4. 2017 21:20
dopravní kontroly

Velikonoční policejní akce začala, tady chytají nejčastěji! MAPY

Velikonoce jsou za dveřmi a právě na Škaredou středu začala po celé republice policejní akce, které se účastní více než 3000 policistů. Na silnice vyjedou i sváteční řidiči, policisté tak kromě kontrol na požívání alkoholu a drog před jízdou budou také dohlížet na plynulost provozu. Podívejte se, kde se kontroly mohou objevit nejčastěji.

Příběh jedné pokuty

Magda jela načerno, za pašování drog skončila ve vězení v Brazílii

Na začátku byla jízda načerno v pražské MHD, za kterou měla Magda ve finále zaplatit 18 tisíc. A na konci skoro šestiletý pobyt v brazilském vězení za pašování dvou kil kokainu.

učinky drogy

Manchester zaplavily "zombie"! Tohle dělá z lidí nebezpečná droga

Syntetická droga "spice" (koření) opět ukazuje své ničivé účinky. Ulice Manchesteru zaplnily "zombie", závislí pod vlivem drogy jsou totiž zcela katatoničtí, paralyzovaní na jednom místě bez snahy o jediný pohyb nebo se pohybují klátivým pohybem a mumlají. Droga, která ve velmi silné podobě zaplavila Manchester už začátkem tohoto roku, je sice postavena mimo zákon, stále je ale mezi pouličními dealery běžně k dostání.

Sabina a její možný vrah - 2
Aktualizováno 7.4. 2017 00:00
rozhovor brutální smrt

"Otevřel jsem a spatřil tu hrůzu!": Přítel řekl, proč Sabinu zavraždili

Obyvatelé ostravské čtvrti Polanka si mohou oddychnout. Policie už totiž muže podezřelého z brutální vraždy šestadvacetileté Sabiny zadržela. Podle informací TV Nova se k činu přiznal její kamarád z dětství. Motivem pravděpodobně byly peníze, které potřeboval na dávku pervitinu. To ostatně tvrdí i její přítel.