Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slávek Boura
aktualizováno 14.12.
rozhovor bývalý moderátor

Slávka Bouru obvinili z pašování drog! Absurdní, brání se

Bývalý moderátor televize Nova Slávek Boura byl obviněn z pašování drog. Měl být součástí sítě drogových kurýrů, kteří propašovali osm set kilogramů narkotik mezi Českem, Novým Zélandem a Austrálií. V rámci policejní akce s krycím jménem Vombat bylo obviněno celkem 60 lidí.

Policista - drogy
12.12.
zaměstnal 40 policistů

Pronásledují mě, volal muž na policii. Za vším však byly drogy

Na Bohumínsku zaměstnal přes 40 policistů muž, který volal na tísňovou linku s tím, že ho pronásledují neznámí muži a on stojí v řece. Když ho policisté vypátrali, bál se i jich. Ukázalo se, že za jeho zvláštním chováním jsou drogy.

Zadržená češka v Pakistánu
11.12.
Nečekaný krok

Tereza má v Pákistánu nápadníka! Požádal ji o ruku u soudu

Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, v pondělí byla opět u soudu. Poté, co se soudce rozhodl vyhovět obžalobě a počkat na rozhodnutí nejvyššího soudu, ji čekalo překvapení. Právník Shoiab Nazai, který je Terezou posedlý, ji podle deníku Blesk dokonce požádal o ruku.

Prásk.tv píše:

Slávek Boura
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Muž při silniční kontrole spolykal drogy - 1
aktualizováno 09.12.
Běžná silniční kontrola

Drama při silniční kontrole: Muž v autě narychlo snědl hromadu drog

Při běžné silniční kontrole na ulici Strakonická v Praze muž spolykal neznámé množství chemické látky. Přímo před zraky policistů pak upadl do bezvědomí a musel být převezen do nemocnice.

Policista - drogy
aktualizováno 07.12.
plné doznání

Policista měl prodávat drogy a vynášet informace, přiznal se

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával nebo zdarma poskytoval marihuanu a metamfetamin. Své známé také údajně informoval o činnosti policie, aby jim umožnil vyhnout se případnému postihu za páchané přestupky a trestné činy. V tiskové zprávě to dnes uvedla mluvčí GIBS Ivana Nguyenová. Muž se podle ní plně doznal.

Kokain - 1
06.12.

Policie dopadla dealery kokainu! Zásobovali celou Moravu i Prahu

Zlínská policie s olomouckou celní správou rozbily největší gang distributorů kokainu v historii kraje. Policisté zatkli 11 lidí, kteří měli drogou zásobovat uživatele v několika krajích Česka. Jen za letošní rok si mohli přijít na miliony korun.

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
aktualizováno 11.12.
Pašeračka Tereza

Z Terezy H. se ve vězení stává spisovatelka. Napsala dvě knihy!

Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, si ve vězení krátí dlouhé chvíle psaním. Podle místních médií už stihla napsat dvě knihy.

Vyšetřování v Mexiku - Ilustrační
04.12.
zběsilá přestřelka

Krvavý útok v Mexiku! Zemřelo šest policistů, útočníci ujeli

Šest policistů bylo zastřeleno při pondělní přestřelce v mexickém státu Jalisco. Jedná se o nejkrvavější útok na bezpečnostní složky v posledních měsících a to hned v prvním všedním dni po nástupu prezidenta Andrése Manuela Lópeze Obradora.

Zadržená češka v Pakistánu
28.11.
Tvrdá slova

Advokát "pašeračky" Terezy H. o obžalobě: Je to výmysl!

Soud s Češkou Terezou H., které hrozí v Pákistánu za pašování drog v krajním případě i mnohaletý trest, nabral ve středu spád. Advokát údajné pašeračky totiž obžalobu totálně rozcupoval a řekl, že je případ vymyšlený!

Drogy - ilustrační
aktualizováno 28.11.
pervitin a marihuana

Policie rozkryla obří gang dealerů! Tolik pervitinu pohromadě neviděli

Sedmičlenný gang výrobců a dealerů pervitinu z Karvinska podle policie dodal na trh během dvou let víc než 163 kilogramů této drogy. Prodejem narkotik mohli vydělat 100 až 200 milionů korun. Sedm členů skupiny ve věku od 26 do 41 let kriminalisté zadrželi minulý týden. Policisté zasahovali na 13 místech najednou. Všichni obvinění jsou ve vazbě. Novinářům to dnes řekl náměstek moravskoslezského policejního ředitele Radim Wita.