Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Louella Michie
aktualizováno 13.09.
Tragická smrt

Rodina promluvila: Dceru slavného herce na festivalu zabily drogy!

Pětadvacetiletá dcera slavného herce Johna Michieho, která zemřela v pondělí na festivalu ve Velké Británii, si před smrtí podle rodiny vzala drogy. Zda drogy byly příčinou její smrti, zatím policie vyšetřuje.

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

Louella Michie
aktualizováno 12.09.
velká tragédie

Dceru slavného herce našli mrtvou na festivalu! Zatkli podezřelého

Smrt své krásné dcery oplakává britský herec John Michie, hvězda seriálu Holby City. Pětadvacetiletá žena zemřela na festivalu ve Velké Británii. Policie zatkla osmadvacetiletého muže, kterého vyslýchá.

Prásk.tv píše:

Becky Brock - 1
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Policejní hlídky podezřelé auto dostihly na Pražském okruhu.
12.09.
zásah v Praze

Policisté chytli řidiče s kradenými značkami, navíc jel zfetovaný

Policejní hlídky dostihly v pondělí večer na Pražském okruhu auto s kradenými registračními značkami. Řidič byl navíc podle prvních testů pod vlivem drog.

Honička v Praze
07.09.
Honička v Praze

Sjetý řidič prchal Prahou kradenou dodávkou, vezl zlodějskou výbavu

Pražští policisté v pondělí těsně před půlnocí chtěli ve Vršovicích zkontrolovat bílou dodávku. Značka na autě totiž podle databáze patřila na jiné auto. Jenže řidič odmítal zastavit a místo toho začal před policejní hlídkou ujíždět.

Obžalovaný Lukáš Hajný
06.09.
zamítnuté odvolání

Pod vlivem drog zavraždil policistu. Půjde do vězení na 18 let

Vrchní soud v Praze ve středu potvrdil trest 18 let vězení pro Lukáše Hajného (18). Ten loni před Vánoci jednoho policistu zavraždil a druhého vážně zranil. Soud mladíkovi odmítl odvolání, s tím, že byl během spáchání trestného činu příčetný a pouze jej přeřadil do mírného typu věznice.

Mladík pod vlivem drog jel vyzvednout matku na policii
aktualizováno 29.08.
troufalý pokus

Muž přijel pro matku na služebnu, vzali mu řidičák a hrozí mu vězení!

Pod svícnem je největší tma. Toho se nejspíš držel mladý řidič, který pod vlivem drog jel na policejní služebnu, aby vyzvedl svou matku. Řidiče ale prozradilo podezřelé chování za volantem při parkování. Teď mu hrozí až jeden rok vězení.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 14.08.
Vražda v Lázních Bělohrad

Podezřelý z vyvraždění rodiny rozbil dvě cely, skončil v blázinci

Policistům ještě nepodařilo vyslechnout muže, který je podezřelý, že v neděli zavraždil dvě ženy a tříleté dítě v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Policisté muže převezli na služebnu v Jičíně, kde jim ale muž za noc stihl zdemolovat dvě cely.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
11.08.
konflikt v Hurghadě

Sabina a Jan přiznali užívání drog! Jak je to s napadením v Egyptě?

Poté, co Sabina s Honzou obvinili zaměstnance hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, rozhořela se mezi Čechy bouřlivá diskuze o tom, jestli jsou slova dvojice pravdivá, nebo jde o výmysl s cílem pomstít se plavčíkovi, který se páru na dovolené připletl do cesty. Výpověď páru lidé zpochybňují i kvůli tomu, jak vystupují na sociálních sítích.