Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Razie kvůli pašování drog do příbramské věznice
Aktualizováno 15.6. 2017 11:04
Razie v Příbrami

Velká razie kvůli pašování drog do věznice, obvinili vězně i návštěvy

Policisté letos podnikli už třetí a zatím největší razii kvůli pašování drog do příbramské věznice. Jejím výsledkem je 22 obviněných, z toho 12 vězňů. Hrozí jim až desetileté vězení, oznámila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

testování žáků

Drogový skandál mezi deváťáky Orlové: Město reaguje testováním

Od září budou moci učitelé v Orlové nechat otestovat žáky na přítomnost drog. Město tak reaguje na alarmující zprávu z loňského roku, kdy až čtvrtina anonymně otestovaných deváťáků byla pozitivní na pervitin a marihuanu.

Dopadená skupina vybavovala varny pervitinu na klíč
Aktualizováno 7.6. 2017 13:27
úspěšný zásah

V obřích varnách připravili tuny pervitinu! Policie zadržela 17 lidí

Policie zadržela 17 lidí, kteří byli obviněni kvůli dodávkám chemikálií pro výrobu pervitinu a výstavbě velkých laboratoří k vaření této drogy v Česku. Laboratoře podle odhadů policie vyrobily několik tun pervitinu. Obviněným hrozí až 12 let vězení. Novinářům to dnes řekl ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych.

Prásk.tv píše:

Pravda o Martinu Kociánovi
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Převrácený kamion

Cisterna celý den blokovala dálnici. Řidič si dal pervitin!

Řidič kamionu s cisternou plnou nebezpečné chemikálie, který včera boural na dálnici D46 u Prostějova, byl podle policie pod vlivem drog. Cizince teď čeká v Česku pravděpodobně soud a případně i trest za obecné ohrožení z nedbalosti.

Řepka olejná
Aktualizováno 2.6. 2017 20:28
Toxické účinky

Řepka jako droga? Srny po ní napadají děti a skáčou pod auta!

Řepka olejná je plodina, která už několik let rozděluje českou veřejnost. Letos jí oseli zemědělci téměř 400 tisíc hektarů. Zatímco pěstitelům a včelařům přináší užitek, alergici nebo myslivci jsou z ní nešťastní.

Smrt v Chorvatsku
Aktualizováno 30.5. 2017 11:03
tragické úmrtí

Záhadná smrt turistky (20) v Chorvatsku: Našli ji před klubem

Dvacetiletou Britku našli v bezvědomí před klubem na chorvatském ostrově Hvar. Přivolaná záchranná služba už ženě nemohla pomoci. Policie nařídila pitvu.

video 18+ 1 mrtvá, 22 zraněných

Pro silné žaludky: Jízdu řidiče v New Yorku natočily kamery! VIDEO

Zběsilý útěk, boj o holý život - tak vypadala situace na newyorském náměstí ve chvíli, kdy auto s mladým řidičem vjelo do davu lidí. Vůz srazil každého, kdo mu stál v cestě. Divokou jízdu nepřežila 18letá dívka. Je obrovským zázrakem, že obětí nebylo víc.

dramatická honička

Zfetovaný řidič ujížděl policistům. Po jeho havárii použili taser

Pražští policisté zveřejnili záběry z další divoké automobilové honičky. Ulicemi metropole se jim snažil ujet až stopadesátikilometrovou rychlostí zdrogovaný řidič, který projel několik křižovatek na červenou. Nakonec v Radlicích havaroval.

nepravomocné rozhodnutí

Chtěl upálit svou přítelkyni, ta pak všechno popřela! Dostal tři roky

Krajský soud v Olomouci dnes poslal na tři roky do vězení Michala Laštůvku. Ten byl obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Laštůvka se podle zatím nepravomocného rozsudku pokusil upálit svou přítelkyni.

incident s policií

Honička policie s mladíkem v BMW trvala 20 kilometrů. Byl sjetý

Dvacetikilometrovou honičku museli absolvovat policisté z Hradce Králové. Prchal před nimi mladík v BMW. Měl pro to hned několik pádných důvodů, ale nakonec mu hrozí jen pokuta a zákaz řízení.