Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kriminalisté rozbili drogový gang
Aktualizováno 18.7. 2017 11:42
výroba drog

V Česku odhalili pěstírny konopí obrovské hodnoty! 16 lidí obvinili

Národní protidrogová centrála obvinila skupinu 16 Srbů, Makedonců a Čechů za výrobu marihuany a také za dovoz a distribuci kokainu na území Česka. V Praze a Středočeském kraji policie odhalila 11 velkoobjemových pěstíren netechnického konopí, které byly vybaveny nejmodernější technologií. Některým obviněným hrozí až 24 let vězení.

Nález drog v zadrženém voze
Aktualizováno 13.7. 2017 20:57
zadrželi ho

Řidič vezl tiskárnu, k údivu celníků skrývala obří množství pervitinu!

Celníci ve čtvrtek zadrželi na Pražském okruhu řidiče, který v autě slovenské poznávací značky převážel tiskárnu s obrovským množstvím drog. Podle informací TV Nova zadrželi policisté pět kilogramů pervitinu, muž skončil v poutech.

Drama na Václaváku

Mladá žena lezla na sochu sv. Václava! Byla zfetovaná. VIDEO

Mladé ženy, která přelezla ochranný řetěz a lezla na sochu sv. Václava, si v noci na středu všimli pražští strážníci. Žena odmítala slézt, tvrdila, že se chce převtělit do jedné ze soch a strážníky žádala o podání smrtící injekce, protože ji už nebaví život. Když ji městská policie sundala dolů, odvezli ženu, která byla zjevně pod vlivem drog, na psychiatrii.

Prásk.tv píše:

Melissa Lee Matos - 1
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Chudíř
Aktualizováno 12.7. 2017 16:03
policejní zásah

Zahradu starosty Chudíře obsadila policie: Přišli kvůli mé mámě!

Policie ve středu zasahovala na pozemku rodiny starosty Chudíře Michala Vitmajera kvůli pěstování podezřelých rostlin. Podle všeho šlo o marihuanu. Policie zatím nikoho nezadržela, maminka starosty ale byla u výslechu a tak nelze vyloučit, že květiny pěstovala ona.

Zdrogovaný motorkář ujížděl policistům
Aktualizováno 7.7. 2017 14:37
VIDEO Udělal hloupou chybu

Motorkář mávl rukou a napálil to do zdi. Policisté hned věděli proč

Hloupým způsobem na sebe upozornil osmatřicetiletý motorkář z Jižní Moravy. Policisty zaujal, když místo použití blinkru ukazoval rukou, že se chystá odbočit. Hlídka se za nim vydala, motorkář se dal na útěk, po krátké honičce ale skončil na zemi. Policisté rychle zjistili, proč jim muž zkoušel ujet.

Skandál ve Vatikánu

Policie našla v bytě kardinála drogy a homosexuální orgie!

Vatikánem otřásá další skandál. Policie minulý měsíc provedla razii v jednom z bytů a našla tam hotovou Sodomu a Gomoru. V bytě, které patří jednomu z nejbližších spolupracovníků papeže, kardinálovi Coccopalmeriovi, a který využívá jeho tajemník, objevili několik zdrogovaných mužů oddávajících se sexuálním aktivitám!

boj o moc

Válka pokračuje. Po přestřelce mezi gangy v Mexiku 26 mrtvých

Jako ve válce si museli ve středu ráno připadat obyvatelé městečka Las Varas na severu Mexika, když se do sebe pustily dva znepřátelené drogové gangy. Při mohutné přestřelce zahynulo 26 zlosynů, mnoho dalších utrpělo zranění.

Kouření
Aktualizováno 23.6. 2017 20:52
Zlepšení

České děti stále hodně pijí a berou drogy, závislých ale ubývá

Dětí, které mají problémy s alkoholem a drogami, v České republice ubývá. I zdravotní pojišťovny potvrzují, že v posledních letech počet dětí, které se musejí léčit ze závislosti, klesá. Přesto v užívání legálních drog, tedy alkoholu a kouření, české děti stále patří k těm nejhorším v Evropské unii.

Razie kvůli pašování drog do příbramské věznice
Aktualizováno 15.6. 2017 11:04
Razie v Příbrami

Velká razie kvůli pašování drog do věznice, obvinili vězně i návštěvy

Policisté letos podnikli už třetí a zatím největší razii kvůli pašování drog do příbramské věznice. Jejím výsledkem je 22 obviněných, z toho 12 vězňů. Hrozí jim až desetileté vězení, oznámila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

testování žáků

Drogový skandál mezi deváťáky Orlové: Město reaguje testováním

Od září budou moci učitelé v Orlové nechat otestovat žáky na přítomnost drog. Město tak reaguje na alarmující zprávu z loňského roku, kdy až čtvrtina anonymně otestovaných deváťáků byla pozitivní na pervitin a marihuanu.