Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněmovna - Andrej Babiš a Miroslav Kalousek
aktualizováno 12.07.
Vypjaté situace

"Vožralo!" pustil se do Kalouska Babiš. "Uškrtil bych ho," reagoval

Hlasování o důvěře vládě předcházelo 16 hodin diskuzí. Ty nejbouřlivější projevy byly slyšet až pozdě večer. Premiér Andrej Babiš a Miroslav Kalousek si vyměňovali dokonce nadávky, plamennou řeč pronesl také Jaroslav Foldyna.

Gynekolog George Tyndall
30.05.
Nechutné prohlídky

Gynekolog osahával pacientky, fotil si je! Zneužil nejméně 52 žen

Americká policie vyšetřuje gynekologa, který měl sexuálně obtěžovat nejméně 52 pacientek. Za svou kariéru ošetřovat tisíce žen, které vyšetřovatelé vyzvali, aby případné zneužívání také nahlásily. Kromě toho měl lékař některým ženám rasisticky nadávat.

Pavel Novotný a Kateřina Kristelová - 2
10.05.
rozhodnutí soudu

Dítě zpívalo píseň Ortelu. De*ilové, pustil se Novotný do jeho rodičů

Pavel Novotný se nemusí veřejně omlouvat Monice Benešové a Karlu Vyskočilovi za to, že je na sociálních sítích nazval "debily a špatnými rodiči". Vyjádřil se tak poté, co na internetu zveřejnili video, na kterém spolu se svým malým synem zpívají písničku kapely Ortel.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Smrdíš, nestaráš se o sebe - 1
čtěte o tématu nadávky na Prásk.tv
Opilá žena
02.05.
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 13
aktualizováno 18.04.
UKÁZKA Napadení manželky

Osm očí: Roman a Jana se drsně pohádají! Skončí to rvačkou?

Už ve středu diváci zhlédnou další dramatický díl Výměny manželek. V něm uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne machistický otec, a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže.

Žirinovskij a Sobčaková
aktualizováno 01.03.
volby v Rusku

Sklapni, huso! řval prezidentský kandidát na rivalku. Zlila ho vodou

V Rusku se konala předvolební debata kandidátů na prezidenta a měla velice bouřlivý průběh. V reakci na urážky vylila jediná kandidátka na prezidenta sklenici vody do obličeje svému soupeři. Prezident Vladimir Putin se debaty neúčastnil - dnes ale nastínil plány pro své další roky v Kremlu.

Výměna manželek: Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti! - 4
22.02.
Výměna manželek

Honza vrací úder: "Martina se musela léčit! Na děti křičím dál"

Středeční díl Výměny manželek i reakce na něj byly opět hodně vyhrocené. Honza podle náhradní manželky neustále pil a dětem nadával i sprostě. Martina se přiznala, že se v druhé rodině hodně bála, podle Honzy byl ale problém v ní. Doteď je prý zdeptaný.

Výměna manželek - Ondra, Martina, Kačka
21.02.
Život po Výměně

Martina z Výměny: "Honza měl v očích zlo, děti bil! Bojím se o ně"

Středeční premiérový díl Výměny manželek vzbudil mezi diváky bouřlivé emoce. Martina se dostala do rodiny despotického Honzy, který v jednom kuse pil a nadával i dětem. Ondrovi zase přijela náhradní manželka Mirka, která si o poměrech doma ráda vymýšlela.

Výměna manželek: Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti! - 13
aktualizováno 21.02.
Premiérový díl

"Hajzle," řve ve Výměně na syna opilý Honza, nadává i dceři! VIDEO

Už dnes večer mohou diváci sledovat další premiérový díl Výměny manželek. V něm uvidíme, jak si poradí kreativní Martina v moravské rodině se třemi dětmi a tatínkem, který se rozhodně nevyhýbá alkoholu a pro nadávky nejde daleko.

Úředníci - ilustrační foto
21.02.
Agresivita roste

Nadávky úředníkům měl utnout zákon. TOP 09 ho chce zrušit

Úředníky už více než půl roku chrání zákon. Zavedl totiž za urážení úředníků pokutu až do výše 15 tisíc korun. Nový předpis ovšem úředníky při práci chrání jen zčásti.