Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Naštvaná žena s telefonem
05.02.
Podvod na sociálních sítích

Podvodníci mají trik, jak vás obrat o tisíce! Zneužijí i vaše přátele

Dejte si pozor na to, zda se za vás na sociálních sítích někdo nevydává. Kyberútočníci se znovu ozvali a vytvářejí lidem účty, aby z jejich přátel vylákali údaje a pak je obrali o peníze. Jen od začátku roku se objevily desítky takových případů.

10 Years Challenge
22.01.
Desetiletý rozdíl

Výzva 10yearchallenge baví svět! Přidávají se celebrity i sportovci

V posledních dnech se šíří sociálními sítěmi výzva, ve které lidé srovnávají fotografie před a po deseti letech. Výzva 10yearchallenge se stala okamžitě hitem. Své fotografie zveřejňují nejen zahraniční, ale i české celebrity. Přidávají se také různé instituce.

Muž na facebooku
17.01.
Zkusili jsme to taky

Na facebooku a instagramu se šíří nová výzva! Takto se zapojíte

Sociálními sítěmi se v těchto dnech šíří nová výzva. V rámci ní lidé sdílí srovnávací fotografie, jak vypadali před deseti lety a jak vypadají dnes. Do výzvy se může zapojit každý.

Prásk.tv píše:

Kim Kardashian - 1
čtěte o tématu instagram na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Jasmina Alagič, Rytmus
16.01.
Prozradili to

Jasmina a Rytmus už ví pohlaví dítěte! Bude to holka, nebo kluk?

Slovenský rapper Rytmus a jeho partnerka, moderátorka Jasmina Alagič, čekají syna. Pohlaví dítěte prozradila Jasmina na instagramu. Teď si s Rytmusem užívá dovolenou na Maledivách.

Plato vajec
aktualizováno 15.01.
Svět šílí

Na internetu padl světový rekord. Stačilo k tomu obyčejné vajíčko

Ještě do nedávna byla královnou Instagramu Kylie Jennerová (21). Fotka nejmladší sestry Kim Kardashianové totiž měla osmnáct milionů lajků. Teď je ale vše jinak. Nejúspěšnějším příspěvkem v historii sociální sítě Instagram se stal obrázek obyčejného vajíčka.

Celine Centino
aktualizováno 25.11.
oběť šikany

Z ošklivky hvězdou instagramu: Mnoho plastik má smutný důvod

Čtyřiadvacetiletá Švýcarka Celine Centino šokovala svět svými fotografiemi z teenagerovských let. Instagramová celebrita, kterou sleduje několik tisíc lidí, ještě před několika roky čelila kvůli svému vzhledu posměškům a šikaně.

Pád facebooku - foto
aktualizováno 20.11.
sociální sítě

Facebook a Instagram postihl celosvětový výpadek

Už od 12 hodin se Facebook a Instagram na celém světě potýká s rozsáhlými výpadky. Nejdou posílat ani zprávy přes aplikaci Messenger.

Blondýna masakruje zvířata. Svými úlovky se chlubí na instagramu
29.10.
krutý koníček

Blondýna střílí zvířata. Svými úlovky se chlubí na instagramu

Třiatřicetiletá televizní moderátorka Larysa Switlyková vyvolala po světě obrovské pohoršení, když na svém profilu na Instagramu zveřejnila fotky, na kterých pózuje s mrtvolami ulovených zvířat. Mnoho z uživatelů sítě označilo její jednání za ohavné.

Dara, Rytmus a píseň 8. október
aktualizováno 08.10.
Konec velké lásky

Další vyznání Dary Rytmusovi. Ten jí to hodně tvrdě vrátil: Je to choré

Dara věnovala na sociálních sítích svému bývalému příteli zřejmě poslední příspěvek, za to však velmi srdceryvný. Vyjadřuje se v něm k nepochopitelnému Rytmusovu počínání, kdy rapper nadobro odstranil ze svého účtu píseň 8. október, kterou napsal v dobách největší zamilovanosti.

Instagram
aktualizováno 03.10.
Zoufalí uživatelé

Instagram postihl výpadek! Síť nefungovala lidem po celém světě

Sociální síť Instagram postihl ve středu ráno rozsáhlý výpadek. Problémy hlásili uživatelé po celém světě. Instagram nefungoval tisícům lidí přes mobilní aplikaci ani webový prohlížeč. Asi po třech hodinách byly problémy odstraněny.