Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fotka dívenky v moři vyvolala pobouření
aktualizováno 11.01.
Není důvod

Matka sdílela fotku dcerky v moři. Tak nenávistnou reakci nečekala!

Naprosto znechucená zůstala australská maminka dvou dětí poté, co sdílela fotku na Instagramu. Přestože šlo o nevinnou fotku její dvouleté dcery, lidé ji začali odsuzovat. A sociální síť nakonec snímek smazal! Vše bezdůvodně...

Milly Tuomey
01.12.
Chudák holčička

Dívce (11) se nelíbilo, jak vypadá. Dohnalo ji to ke strašnému činu

Jedenáctiletá dívenka si sáhla na život, protože se jí nelíbilo, jak vypadá. Ani rodiče ji nedokázali od sebevraždy odradit, přestože o jejím plánu věděli. Milly se svěřila také na Instagramu, ani to ji ale nezachránilo.

Zpěvačka Sia
aktualizováno 07.11.
Slavná Sia

Zpěvačku vydírali kvůli nahé fotce. Raději ji zveřejnila sama!

Australská zpěvačka Sia si své soukromí stráží jako málokterá celebrita. Donedávna ani při koncertech neukazovala svou tvář. Teď se ale bulvárním novinářům podařilo ji vyfotit nahou. Ale místo toho, aby se Sia doma třásla, kdy se snímky objeví v novinách, udělala pravý opak.

Prásk.tv píše:

InStars: Veronika Petruchová řekne, co je nového na Instagramu
čtěte o tématu instagram na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Instagram - ilustrační foto
04.09.
6 milionů napadených

Hackeři napadli miliony účtů na Instagramu! Takhle se ochráníte

Sociální síť Instagram má velký problém. Hackeři objevili slabinu v její mobilní aplikaci a získali osobní údajně až 6 milionů uživatelů! Mezi nimi mají být i celebrity jako Christiano Ronaldo, Floyd Mayweather, Zlatan Ibrahimovič či Leonardo Di Caprio.

Malin Rydqvist
03.12.
Má tisíce fanoušků

Nejkrásnější pilotka světa? Kráska předvádí sexy pozice při józe

Pokud by se na internetu objevila anketa o nejkrásnější pilotku na světě, tato Švédka by byla jasnou kandidátkou na první místo. Na internetu má tisíce obdivovatelů. Na fotkách, které zveřejňuje předvádí neuvěřitelné kousky! Ve volném čase se totiž věnuje józe.

Maria a Maria
05.08.
sexy galerie Nebeské krásky

Hit internetu: Sexy pilotky mají tisíce fanoušků! Koukněte se proč

Sociální síť Instagram má novou senzaci. Desetitisíce fanoušků nemohou spustit oči ze dvou krásných švédských pilotek, které fanouškům ukazují, jak vypadá život pilota dopravního letadla.

Víctoria Beckham dala pusu dceři
14.07.
anketa Bouřlivá diskuze

Dala polibek malé dceři a lidé ji za to ostře kritizují! Souhlasíte?

Rodičovská láska k dětem bývá krásná a naprosto přirozené jsou i její projevy. I přesto vzbudila fotka Victorie Beckham líbající svou dceru na pusu velkou kontroverzi.

Instagram zakázal fotku miminka po porodu
06.07.
To je nesmysl

Sociální síť zakázala fotku miminka po porodu. Tady je důvod

Fotografie, která ukazuje zázrak zrození, Instagram už dvakrát zakázal. Podle vyjádření sociální sítě porušuje snímek její standardy a pravidla. Fotografka ji nahrála už potřetí a čeká, co se stane.

Krásná policistka - 1
04.05.
Hvězda Instagramu

Pod uniformou skrývá policistka sexy tělo! "Zatkni mě," píší jí muži

Od německé policistky by se mnozí muži nechali i zatknout. 31letá Adrienne Koleszár zásobuje Instagram fotkami svého vyrýsovaného těla, po práci totiž dělá fitness trenérku. Šéfům to prý nevadí, dokud není nahá.

Dcera jako panenka
aktualizováno 21.04.
Kritizované matky

Děláte z dětí sexsymboly! Lidé kritizují fotky dětí na internetu!

Že se matky chlubí svými dětmi, není nic divného. Mladá matka Amy McIndewar však za své aktivity sklidila i vlnu kritiky. Ze své dcery Myi vytvořila internetovou hvězdičku.