Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár auta u hotelu Hilton
včera 06:30
ohořelý vrak

Z auta před hotelem šlehaly několikametrové plameny

Z auta po nočním požáru v Pobřežní ulici v Praze zbyl jen ohořelý vrak i přes to, že byli hasiči na místě během několika minut. Kvůli požáru nemusel být evakuován blízký hotel Hilton, hasiči ale museli odvětrat rampu hotelu.

Žena se hádala o hotelové lehátko
31.10.
video sprosté nadávky

Šílený boj o lehátko u bazénu: Násilně zakročil muž se zmrzlinou

Dvě turistky se u hotelového bazénu v Portugalsku hádaly o lehátko. Starší z nich si ho nárokovala, i když lehátka patřila všem hostům a mladá žena na něm ležela už několik hodin. Nakonec se do hádky zapojil manžel, který dívku z lehátka shodil.

Horský hotel z přepravních kontejnerů - 2
27.10.
galerie netradiční stavba

Luxus v kontejneru? Tenhle horský hotel vám vyrazí dech!

O tom, že se dá vytvořit pohodlné bydlení i z přepravních kontejnerů, už nejspíše víte. Ale luxusní hotel? To zní přece jen trochu jako sci-fi.

Prásk.tv píše:

Krvavá postel - 1
čtěte o tématu hotel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Požár hotelu na Václavském náměstí
aktualizováno 02.10.
zachránili 13 lidí

Z hotelu v Praze šlehaly plameny, hosty sundavali i z parapetů!

Pražští hasiči v pondělí ráno zachraňovali hosty z hotelu v Milíčově ulici, který z neznámých důvodů začal hořet. Několik lidí museli sundat z parapetů, postupně se ze zakouřeného hotelu podařilo evakuovat 13 lidí. Osm jich skončilo v péči lékařů.

Hotelový fantom František CH.
aktualizováno 27.09.
dluží stovky tisíc

Na Zlínsku řádí hotelový fantom! Nezaplatí a ještě zmizí s televizí

Kriminalisté z Uherského Hradiště varují provozovatele ubytovacích zařízení před 50letým mužem, kterému přezdívají hotelový fantom. František Chleboun ze Svitav se v hotelu vyspí a pak se vytratí bez placení, navíc zmizí s vybavením hotelového pokoje. Dosud zjistili, že jeho účet dělá několik set tisíc korun.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
aktualizováno 19.09.
Údajné napadení

Čechy měli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat! Policie: Vymýšlí si

Něco na tom příběhu od začátku nesedělo. Dvojice Čechů tvrdila, že Jana svázal a zbil personál hotelu v egyptské Hurghadě. Údajně poté, co bránil přítelkyni Sabinu, kterou měl obtěžovat plavčík. Jenže policejní zpráva a ambasáda ukázaly, že je všechno jinak.

Hasiči v neděli ráno evakuovali hotel v centru Prahy
17.09.
Rušné ráno

Hasiči evakuovali kvůli požáru hotelové kuchyně 60 lidí!

Pražští hasiči v neděli ráno evakuovali hotel v centru Prahy. Kvůli požáru v místní kuchyni muselo pryč přibližně 60 lidí. Hasiči museli plameny krotit v dýchací technice.

KOŘENÍ: Hotel v jeřábu
03.09.

KOŘENÍ: Hotel v jeřábu

Pokud jste fanoušky technických památek a zároveň milujete luxus, dávejte dobrý pozor, máme pro vás tip na jedinečný hotel, ve kterém si plnými doušky vychutnáte obojí.

V Praze utonula dívka. Nasál ji bazén
02.09.
dvojče vše vidělo

V Praze se utopila dívka (12)! Nasálo ji filtrační zařízení v bazénu

Televize Nova získala exkluzivní zpověď zdrcené matky, jejíž dítě se utopilo v bazénu rehabilitačního centra v Praze-Libni. Dvanáctiletou dívku z Kolumbie podle matky vtáhlo filtrační zařízení a pod vodou měla být až 20 minut. Případem se zabývá policie.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 10.08.
kdo lže?

Velký zvrat: Čech v Egyptě zmlátil přítelkyni, pak plavčíka, tvrdí hotel

Příběh Jana a Sabiny, kteří obviňují plavčíka z hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, nabral úplně nový rozměr. Nejprve se objevilo svědectví dvacetileté dívky, která tvrdila, že si pár útok vymyslel. Svého zaměstnance se nyní zastalo i vedení hotelu.