Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2005753
Aktualizováno 1.6. 2017 22:39
Teror v Manile?

Střelba a výbuchy v hotelu na Filipínách, na místě jsou zranění

Přinejmenším několik zraněných si dnes vyžádal incident v turisty oblíbeném hotelovém komplexu Resorts World Manila ve filipínské metropoli. Svědci podle agentury Reuters slyšeli střelbu a výbuchy.

Hotel, ve kterém tráví líbánky Pippa Middleton a James Matthews
Aktualizováno 25.5. 2017 13:52
galerie nádhera!

Pippa si užívá líbánky v luxusu. Za tuhle krásu pořádně zaplatila

Pippa Middleton a její manžel James Matthews odcestovali po honosné svatbě na líbánky do snové destinace ostrova Tetiaroa.

Trump si pronajal celý hotel
Aktualizováno 22.5. 2017 13:04
prezidentská apartmá

Trump si v Izraeli zamluvil celý luxusní hotel! Podívejte se dovnitř

Ostře sledovaná první zahraniční cesta prezidenta Spojených států Donalda Trumpa pokračuje v Izraeli. Trump v židovském státě stráví dva dny a navštíví i palestinská území. Očekává se, že se pokusí oživit izraelsko-palestinská mírová jednání. Izrael je na návštěvu nejmocnějšího muže planety pečlivě připraven.

Prásk.tv píše:

Muž v hotelovém pokoji
čtěte o tématu hotel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

podivné okolnosti

Další záhadná smrt v Egyptě! Magda (†27) chtěla domů, zemřela

V slzách volala svému příteli, ať ji odveze z egyptského letoviska v Hurghadě, vzápětí skončila v nemocnici. Případ Polky Magdaleny Zukové, která zemřela ve stejné destinaci jako Klárka s Monikou a čtyřletý chlapeček Issac, je stále zamotanější. Podle všeho spáchala sebevraždu, okolnosti smrti mladé ženy jsou ale velmi podivné.

neobvyklé ubytování

Bydlení nad přístavem: Hotel udělali na špičce jeřábu! GALERIE

Máte rádi neobvyklé hotely? Pak vám nesmí uniknout tento v amsterdamském přístavu! Nachází se totiž na vršku již nepoužívaného přístavního jeřábu!

Muž, který vyhodil ženu z okna ubytovny
Aktualizováno 19.4. 2017 14:17
vyhodili ji z okna

Svědci popsali drsnou smrt ženy v hotelu: Viděl jsem stín, jak letí dolů

Ve vazbě je muž, který měl o víkendu vyhodit ze šestého patra pardubického hotelu 45letou ženu. Ta po pádu zemřela. Hotel Harmony je přitom v hledáčku policie poměrně často. Bydlí tam cizinci a hlídky tam řeší rvačky i výtržnosti.

Opuštěné hotely
Aktualizováno 19.4. 2017 10:07
GALERIE Z toho mrazí

Opuštěné hotely Evropy: Z těchto pokojů navždy zmizeli lidé!

Zašlou krásu kdysi luxusních hotelů zachytil rakouský fotograf. Kvůli sérii snímků procestoval Evropu, opuštěných míst navštívil víc než stovku. Prázdné apartmány dnes zejí prázdnotou a na interiéry sedá prach. Některé leží ponechány osudu více než dvacet let.

Z hořícího hotelu v pražském Braníku hasiči evakuovali 24 lidí, dva jsou zranění
Aktualizováno 25.3. 2017 20:35
požár v Praze

Z hořícího hotelu hasiči evakuovali 24 lidí, dva museli do nemocnice

Plameny zcela zničily v sobotu brzy ráno pokoj hotelu v pražském Braníku. Hasiči museli evakuovat 24 lidí, dva z nich odvezli záchranáři do nemocnice.

GALERIE roky prázdný

Zašlá krása hotelu: Vypadá, jako kdyby ho opustili ve spěchu

Hotel v Japonsku se kdysi těšil velké oblibě. Teď už tam najdete jen hromadu harampádí a podlahy plné kapradí. Podívejte se, jak se na "strašidelném" hotelu podepsal čas.

KOŘENÍ: Hlubiny v hotelu

Říká se, že potápění navozuje podobnou euforii jako alkohol. Každých deset metrů hloubky prý na člověka působí jako panák něčeho ostřejšího.