Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejvyšší hotel v Dubaji
12.02.
nový rekordman

Podívejte se do nejvyššího hotelu světa! Zlatý skvost měří 365 metrů

Dubaj slaví další světový rekord. Dnes tam otevřeli nejvyšší hotel světa. Komplex Gevora hostům nabízí více než 500 luxusních pokojů. 356 metrů vysoká budova má i několik bazénů nebo lázně.

Hotel ve tvaru ptačího hnízda
10.02.
galerie bydlení na stromě

Neobvyklé ubytování: Za 8,5 tisíce můžete bydlet v ptačím hnízdě!

Hotely a penziony po celém světě se dnes předhánějí v originalitě. Většinu z nich ale s přehledem strčí do kapsy malý stromový domek ve tvaru ptačího hnízda na severu Francie.

Loupežné přepadení
aktualizováno 02.02.
Nebezpečný muž

Lupič přepadl hotel v Brně. Odnesl si 25 tisíc. Zvládl to i bez zbraně

Hodně drzý lupič přepadl recepční brněnského hotelu. Neměl žádnou zbraň, ale ženu za přepážkou tak vyděsil, že se nezmohla na odpor. Vybral celou pokladnu a policisté žádají o pomoc s jeho dopadením.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje s manželkou
čtěte o tématu hotel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Konflikt u Zemana
28.01.
nečekaný zvrat

Útok na novináře řeší policie jako výtržnictví! Padlo trestní oznámení

K napadení novinářů v hotelu na pražském Chodově začala policie přistupovat jako k výtržnictví. Vyšetřovatelé se tak rozhodli poté, co na se policejní stanici v neděli dostavil jeden z novinářů a podal trestní oznámení.

Bitka u Zemana
aktualizováno 27.01.
video případ řeší policie

Kolaps kvůli alkoholu a novináři napadení pěstmi ve štábu Zemana!

Oslavy v táboře příznivců Miloše Zemana v pražském hotelu se neobešly bez vyostřeného konfliktu. Došlo na rány pěstí i zničenou techniku novinářů. Vše odstartoval kolaps jednoho z účastníků.

Zásah v pražském hotelu
aktualizováno 23.01.
Požár v Praze

Video z hořícího hotelu! Nebylo vidět na krok, zásah očima hasičů

Hasiči zveřejnili video z dramatického zásahu, kdy se snažili krotit plameny šlehající z pražského hotelu. Zachraňovali 40 lidí z hořící budovy, čtyři hosty se bohužel zachránit nepodařilo. Policie už zná identitu všech obětí sobotního požáru. Při neštěstí zemřely dvě dvacetileté Jihokorejky, stejně stará Němka a o rok starší Němec.

Nález mrtvoly v hotelu
aktualizováno 22.01.
smrtelná rána

Krvavá lázeň v pražském hotelu! V pokoji našli mrtvolu muže a dopis

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Prahy se v pondělí našlo tělo mrtvého muže. Spolu s ním se podle policie našel dopis na rozloučenou. Vše tak nasvědčuje tomu, že nešťastník spáchal sebevraždu.

Při požáru hotelu v Praze zemřeli dva lidé - 16
aktualizováno 21.01.
Smrt na místě i v nemocnici

Bilance požáru hotelu v Praze se zhoršuje, mrtví jsou už čtyři!

Požár hotelu v centru Prahy, který budovu zachvátil v sobotu navečer, má celkem už čtyři oběti. Dva lidé zemřeli na místě, dvě ženy podlehly utrpěným zraněním později v nemocnici. Několik dalších lidí se zranilo - včetně dvou zasahujících hasičů.

Praha zažila dva velké požáry během necelých 24 hodin
aktualizováno 21.01.
Náročné zásahy

Nejdřív hotel, pak lakovna: Prahu postihly dva velké požáry po sobě

Hodně hektické a náročné hodiny za sebou mají pražští hasiči. Během necelých 12 hodin museli vyjíždět ke dvěma rozsáhlým požárům. První byl v sobotu navečer hotel, v noci na neděli pak autolakovna. Na obou místech zasahovalo více než deset jednotek.

Při útoku na hotel v Kábulu zemřelo 5 civilistů
21.01.
Krvavá lázeň

Stříleli, házeli granáty. Při útoku na hotel v Kábulu zemřelo 5 civilistů

Afghánským bezpečnostním složkám se podařilo zlikvidovat všechny tři ozbrojence, kteří v sobotu vnikli do luxusního hotelu Intercontinental v metropoli Kábulu. Při obléhání zahylo nejméně pět civilistů, další lidé utrpěli zranění.