Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kemp roku 2017 - Autocamp Sedmihorky
včera 22:34
Levné ubytování

Teplé babí léto táhne Čechy do hotelů i kempů. Všude je narváno

Provozovatelé hotelů a kempů v Česku momentálně zažívají nejlepší podzim za posledních několik let. Díky slunečnému babímu létu mají totiž hlavně o víkendech beznadějně vyprodáno. A výhodné je to i pro nás zákazníky - pobyt můžeme totiž pořídit za mimo sezónní ceny. Tedy levněji.

Unikátní chaloupka v Paříži je celá z čokolády - 1
02.10.
Čokoládová chaloupka

Tento hotel je ideální pro milovníky sladkého. Je celý z čokolády!

Pokud milujete Paříž, útulné chalupy a rádi mlsáte čokoládu, tohle je pro vás ideální hotel. V Paříži se (možná) můžete ubytovat v unikátním domečku, který je celý z čokolády.

Stížnost na hotel
aktualizováno 26.09.
Zničená dovolená

Špína, výkaly, zápach: Na zájezd šetřili tři roky, čekalo je peklo!

Špína, zápach výkalů a švábi. Letní dovolená v Tunisku se pro skupinu českých turistů změnila na přehlídku hnusu v něčem, co mělo být podle prospektu tří a půl hvězdičkovým hotelem.

Prásk.tv píše:

Ekaterina Stetsyuk - 1
čtěte o tématu hotel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
12.09.
smrt v hurghádě

Nové okolnosti smrti manželů: V hotelu použili postřik na hmyz

Na konci srpna ve čtyřhvězdičkovém hotelu v egyptské Hurghádě zemřel za nejasných okolností starší manželský pár z Velké Británie. Devětašedesátiletý John Cooper byl nalezen mrtvý ve svém pokoji jednadvacátého srpna, jeho třiašedesátiletá manželka Susan po převozu do nemocnice zemřela o šest hodin později. V případu se nyní objevují nové okolnosti.

Pláž v Hurghadě
aktualizováno 05.09.
Šílené!

Smrt páru v Egyptě: Hygienici v hotelu našli nebezpečné bakterie!

Poté, co ve čtyřhvězdičkovém egyptském hotelu zemřeli v srpnu dva Britové, se na místo vydali hygienici - a nestačili se divit. V hotelu totiž objevili zvýšené množství bakterií E. coli a stafylokoka.

Ubytovaní v hotelu Steigenberger Aqua Magic - 1
02.09.
Turisté v Hurghadě

Češi bydleli v hotelu, kde zemřel pár. Radim ještě měsíc marodil!

Redakci TN.cz se ozval Čech, který bydlel v Hurghadě ve stejném hotelu jako zemřelý britský pár. Také on se z Egypta vrátil se zdravotními potížemi, které trvaly ještě další měsíc. I přesto podle něj bylo vše v hotelu v nejlepším pořádku.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
01.09.
Bakterie v Hurghadě

Hosty z hotelu smrti evakuovali. Potvrdili u nich vážnou nákazu!

Dva hosté, které cestovní kancelář přemístila z hotelu, kde zemřeli britští turisté, mají bakteriální infekci. Lékaři objevili v odebraných vzorcích bakterii jménem shigella, která mimo jiné způsobuje úplavici a může být smrtelná. Zdrojem infekce bývá voda nebo potraviny.

Hurghada
29.08.
Zdravotní potíže

Co zabilo turisty v Hurghadě? Odborníci mají ČTYŘI VARIANTY

Smrt britských turistů v Hurghadě zůstává záhadou. Pitva prokázala, že měli v posledních chvílích potíže s dýcháním. Jejich dcera tvrdí, že za úmrtí mohou špatné podmínky v hotelu, kde bydleli. Britští odborníci teď poskytli čtyři teorie, proč mohli manželé zemřít.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
27.08.
Záhada na dovolené

Žena popsala smrt rodičů v Egyptě: "Zabilo je něco v pokoji!"

Egyptská policie stále vyšetřuje záhadnou smrt britských manželů na dovolené. V hurghadském hotelu se jim najednou udělalo špatně, do hodiny zemřeli. Dcera Johna a Susan, která byla v letovisku také, teď popsala, jak rodiče našla a co se dělo dál.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
25.08.
Hotel v Hurghadě

Češka popsala egyptský hotel smrti. Zemřel tam manželský pár

Redakci TN.cz se ozvala česká turistka, která dobře zná hotel Steigenberger Aqua Magic, kde zemřel za záhadných okolností starší britský pár. Paní Marie Kurečková jezdí do hotelu několikrát do roka. Redakci TN.cz popsala, jak to v hotelu vypadá.