Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záhadné zmizení Bohuslava Voráčka
aktualizováno 13.09.
rozsáhlé pátrání

Záhadné zmizení muže s holemi: Podle policie může být po smrti

V Hlinsku probíhá velká pátrací akce. Pět desítek policistů pátrá po 57letém Bohuslavu Voráčkovi, který před třemi měsíci odešel z domu pečovatelské služby a už se nevrátil. Zvláštní je, že neměl psychické problémy a daleko by nedošel, protože chodil o francouzských holích. Policie připustila, že by mohl být po smrti.

Záhadné zmizení Bohuslava Voráčka
06.07.
policejní pátrání

Záhadné zmizení: Po muži, který chodí o holích, nezbyla ani stopa

Chrudimští kriminalisté vyšetřují záhadné zmizení Bohuslava Voráčka (57) z Hlinska. Před dvěma týdny odešel z domu s tím, že se jde projít, a už se nevrátil. Rodina to vůbec nechápe, protože podle ní muž neměl žádné psychické problémy a navíc by ani daleko nedošel. Pohybuje se totiž o francouzských holích.

Okradená žena vypátrala zloděje sama
aktualizováno 03.03.
netradiční detektiv

Křehká servírka sama vypátrala zloděje, pak ho i zadržela

Mladá žena z Hlinska sama ani ne za 24 hodin dopadla zloděje. Stačila chvíle nepozornosti a přišla o tašku s notebookem. Nevzdala se a na sociálních sítích popsala, jak zhruba pachatel vypadá. Vzápětí jí lidé začali posílat tipy. Druhý den už na něj čekala a sama ho i zadržela.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.