Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nový hit - chlupy v nose
14.10.
nový trend

Bloggerka si prodloužila chlupy v nose. Bude z toho módní hit?

Žijeme v době, kdy si ženy mohou nechat prodloužit vlasy, nehty nebo řasy. Tím to ale nekončí, bloggerka z Británie prodlužování dala úplně nový rozměr, když si prodloužila chlupy v nose.

Lidé v kinech děsí klauni
aktualizováno 12.09.
špatný vtip

Živý klaun děsí návštěvníky kina, kteří přišli shlédnout horor TO!

Horor To, natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga, vstoupil do kin tento víkend a od té doby trhá rekordy v návštěvnosti. Ve Velké Británii však na návštěvníky některých kin čekalo poněkud znepokojivé překvapení. Jedním z návštěvníků totiž byl právě strašidelný klaun Pennywise.

Zajíc na policejním autě
aktualizováno 11.09.
mrtvý zajíc

Hodně odporný vtip! Slovenská policie řeší případ opilého zajíce

Nepovedený vtípek nachystal neznámý vandal na hlídku slovenské policie. Fotografie mrtvého zajíce zaseknutého v policejním autě s alkoholovým testerem v ústech pobouřila nejen samotnou policii, ale také veřejnost. Ta se dožaduje odpovědi, kdo má takový vandalismus na svědomí a zda-li za ním nestojí samotná policie.

Prásk.tv píše:

Veverka z Madagaskaru
čtěte o tématu vtip na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Miloš Zeman a Vladimír Putin v Číně
14.05.
OVČÁČEK OBHAJUJE

Politici reagují na Zemanův "vtip" o likvidaci novinářů! ANKETA

Čeští politici odsoudili slova prezidenta Miloše Zemana o likvidování novinářů, které pronesl v Pekingu v úvodu schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, jako velmi nepodařený vtip.

Deviant
aktualizováno 11.04.
nepovedený vtip

Strkal opilému kamarádovi penis před pusu. Ten ho málem zabil

Krajský soud v Liberci řeší kuriózní případ pokusu o vraždu, který se stal loni v červenci v Mimoni na Českolipsku. Muž se tam v hospodě vrhnul na svého kamaráda s nožem a málem ho zabil. A to jen proto, že si z něj přátelé udělali legraci.

Miloš Zeman na běžkách - 3
aktualizováno 08.02.
vtipné koláže

Zeman na běžkách: Na internetu se objevily vtipné koláže! FOTO

Prezident Miloš Zeman si začátkem týdne vyrazil během své dovolené na běžky na Vysočinu. Fotografie, na které stojí ve stopě, měla dost možná ukázat, že se prezident těší dobrému zdraví, nicméně fotografie měly také jiný dozvuk. Jak už bývá zvykem internetové komunity, na fotografie se během chvíle vyrojila celá řada vtipů.

Objednávací systém v rychlém občerstvení
aktualizováno 09.12.
nevhodný vtip

Místo potvrzení objednávek pustili ve fastfoodu zákazníkům porno

Většina lidí se při objednávání jídla v rychlém občerstvení dočká klasického uvítání: "Dobrý den, co si budete přát?" Zákazníci McDonaldu v Severní Karolíně se ale dočkali trochu peprnějšího monologu. Podle vyjádření společnosti se někdo dostal na frekvenci bezdrátového mikrofonu a z hostů si vystřelil.

Gorila v parku
03.12.
Video + Galerie Tomu neuvěříte!

Gorily pobíhající po městě? Vtipálci si vystřelili z policistů

Policie v kansaském městečku Gardner se rozhodně nenudí. Místní strážníci dostali oznámení o výskytu pumy americké v městském parku, a tak do něj nainstalovali fotopasti. Místo pumy se ale objevila úplně jiná, nevídaná stvoření. Podívejte se do galerie.

Vtipy na Google - 2
aktualizováno 23.11.
galerie top komentáře

"Padá Google, něco si přej": Po výpadku internet zaplavují vtipy!

Po úterním výpadku světového vyhledávače Googlu se na internetu objevilo velké množství vtipů a originálních komentářů. Někteří lidé "předvídají" konec světa, jiní se zase baví panikou, kterou výpadek u lidí způsobil.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme