Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Miloš Zeman a Vladimír Putin v Číně
14.05.
OVČÁČEK OBHAJUJE

Politici reagují na Zemanův "vtip" o likvidaci novinářů! ANKETA

Čeští politici odsoudili slova prezidenta Miloše Zemana o likvidování novinářů, které pronesl v Pekingu v úvodu schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, jako velmi nepodařený vtip.

Deviant
aktualizováno 11.04.
nepovedený vtip

Strkal opilému kamarádovi penis před pusu. Ten ho málem zabil

Krajský soud v Liberci řeší kuriózní případ pokusu o vraždu, který se stal loni v červenci v Mimoni na Českolipsku. Muž se tam v hospodě vrhnul na svého kamaráda s nožem a málem ho zabil. A to jen proto, že si z něj přátelé udělali legraci.

Prásk.tv píše:

Kluk ve vlaku
čtěte o tématu vtip na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NA LOVU ASTEROIDŮ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v České Republice. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Miloš Zeman na běžkách - 3
aktualizováno 08.02.
vtipné koláže

Zeman na běžkách: Na internetu se objevily vtipné koláže! FOTO

Prezident Miloš Zeman si začátkem týdne vyrazil během své dovolené na běžky na Vysočinu. Fotografie, na které stojí ve stopě, měla dost možná ukázat, že se prezident těší dobrému zdraví, nicméně fotografie měly také jiný dozvuk. Jak už bývá zvykem internetové komunity, na fotografie se během chvíle vyrojila celá řada vtipů.

Objednávací systém v rychlém občerstvení
aktualizováno 09.12.
nevhodný vtip

Místo potvrzení objednávek pustili ve fastfoodu zákazníkům porno

Většina lidí se při objednávání jídla v rychlém občerstvení dočká klasického uvítání: "Dobrý den, co si budete přát?" Zákazníci McDonaldu v Severní Karolíně se ale dočkali trochu peprnějšího monologu. Podle vyjádření společnosti se někdo dostal na frekvenci bezdrátového mikrofonu a z hostů si vystřelil.

Gorila v parku
03.12.
Video + Galerie Tomu neuvěříte!

Gorily pobíhající po městě? Vtipálci si vystřelili z policistů

Policie v kansaském městečku Gardner se rozhodně nenudí. Místní strážníci dostali oznámení o výskytu pumy americké v městském parku, a tak do něj nainstalovali fotopasti. Místo pumy se ale objevila úplně jiná, nevídaná stvoření. Podívejte se do galerie.

Vtipy na Google - 2
aktualizováno 23.11.
galerie top komentáře

"Padá Google, něco si přej": Po výpadku internet zaplavují vtipy!

Po úterním výpadku světového vyhledávače Googlu se na internetu objevilo velké množství vtipů a originálních komentářů. Někteří lidé "předvídají" konec světa, jiní se zase baví panikou, kterou výpadek u lidí způsobil.

Zlý klaun
25.10.
Případ z Berlína

Mladík v masce klauna chtěl vyděsit přátele, jeden ho pobodal!

Chlapec z Berlína chtěl postrašit své kamarády, proto na ně vybafl v masce klauna a s kladivem v ruce. Přátele ale vyděsil tak, že ho jeden z nich pobodal. S vážným zraněním skončil v nemocnici.

Dostal páskem
07.10.
TO ASI NEČEKAL

Vtípek se mladíkovi vymstil, přítelkyně ho zbila páskem! VIDEO

Youtuber vystupující jako Papa Crazy se rozhodl, že napálí partnerku a vzbudí u ní dojem, že jí je nevěrný. Reakce zhrzené přítelkyně ovšem byla poněkud bouřlivější, než čekal.

Podivné předvolební plakáty
30.08.
Volební bizár

Předvolební plakáty značky Vyrob si sám baví český internet

Podzimní krajské a senátní volby se kvapem blíží a ulice a internet už pomalu zaplavují rozličné předvolební slogany a plakáty. A k vidění nejsou jen profesionální díla, ale i podomácku vyrobené koláže.