Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soudce Ivan Elischer
aktualizováno 13.03.
Zásah u soudu

Policisté zadrželi soudce vrchního soudu. Měl vzít úplatek

Policie dnes podle informací ČTK zadržela soudce Ivana Elischera, který na pražském vrchním osudu působí od roku 2013. Specializuje se na řešení závažných drogových kauz. V minulosti působil také na ústeckém krajském soudu.

Dům podnikatele Antonina Vadaly
aktualizováno 08.03.
vražda kuciaka

Mafie, o které psal Kuciak, působí i v Česku, tvrdí experti. Vědí kde!

Odnož italské mafie, o které před smrtí psal zavražděný novinář Ján Kuciak, nejspíš působí i v Česku. Podle deníku Právo například muž, který je na ni údajně napojený, u nás vlastnil cestovní kancelář. Podle odborníků na bezpečnost není vyloučeno, že tady mafie vlastní třeba hotely nebo restaurace.

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Policie v Ostravě vyšetřuje požár a smrt
aktualizováno 21.06.
podvod se zakázkami?

V Lánech zasahuje policie. Kvůli podvodům zadržela tři lidi

Policie zadržela tři lidi v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek Lesní správy Lány, což je příspěvková organizace kanceláře prezidenta. Na místě od rána zasahuje Národní centrála proti organizovanému zločinu.

Zásah NCOZ v TSK
aktualizováno 07.03.
Policejní zásah

Velká razie v Praze: Protikorupční policie zasahovala u silničářů

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu zasahovali v úterý odpoledne v budově Centrálního dispečinku pražského dopravního podniku a v sídle Technické správy komunikací (TSK). Do sídla TSK přišla asi dvacítka policistů. Policie provádí také domovní prohlídky