Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Razie protikorupčního útvaru policie v nemocnici na Bulovce
aktualizováno 28.06.
Rozsáhlý zátah

Razie v nemocnicích, nového ředitele Bulovky zadržela policie!

Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasahují ve čtvrtek na několika místech v Praze i jinde v Česku. Podle dostupných informací zadrželi například nedávno jmenovaného ředitele nemocnice Na Bulovce Františka Nováka.

Zátah proti prodejcům zbraní - 1
01.06.
Komu to chtěli prodat?

Muži prodávali nelegální zbraně: Měli pistole, samopaly i granáty

Policie se pochlubila záběry ze zásahu proti obchodníkům s nelegálními a neregistrovanými zbraněmi. Při domovních prohlídkách našli sto neregistrovaných pistolí, pušek a samopalů, tlumiče, přes 10 tisíc nábojů a výbušniny, včetně dělostřeleckých granátů. Kriminalisté obvinili čtyři podezřelé.

Zadržený muž
aktualizováno 04.05.
video zatčení hrozí jim vězení

Nechutné praktiky gangu Čechů: Znásilňování i zakázaná svatba!

Kriminalistům z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se podařilo spolu s britskými kolegy odhalit český gang obchodníků s lidmi. Skupina zneužila nejméně 15 lidí, muže i ženy. Nutila je k nejrůznějším činnostem a to včetně sexu.

Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Policejní zásah
aktualizováno 05.04.
policejní akce

Na krajském úřadu zasahovala policie! Zajímala se o dopravu

Na Krajském úřadu v Liberci dnes zasahovali policisté z národní centrály proti organizovanému zločinu. Podle informací z úřadu se zajímali o dokumenty související se zajištěním dopravní obslužnosti. Mluvčí centrály Jaroslav Ibehej ČTK potvrdil, že útvar dnes provádí úkony trestního řízení. Žádné další informace však poskytovat nebude.

Soudce Ivan Elischer
aktualizováno 13.03.
Zásah u soudu

Policisté zadrželi soudce vrchního soudu. Měl vzít úplatek

Policie dnes podle informací ČTK zadržela soudce Ivana Elischera, který na pražském vrchním osudu působí od roku 2013. Specializuje se na řešení závažných drogových kauz. V minulosti působil také na ústeckém krajském soudu.

Dům podnikatele Antonina Vadaly
aktualizováno 08.03.
vražda kuciaka

Mafie, o které psal Kuciak, působí i v Česku, tvrdí experti. Vědí kde!

Odnož italské mafie, o které před smrtí psal zavražděný novinář Ján Kuciak, nejspíš působí i v Česku. Podle deníku Právo například muž, který je na ni údajně napojený, u nás vlastnil cestovní kancelář. Podle odborníků na bezpečnost není vyloučeno, že tady mafie vlastní třeba hotely nebo restaurace.

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Policie v Ostravě vyšetřuje požár a smrt
aktualizováno 21.06.
podvod se zakázkami?

V Lánech zasahuje policie. Kvůli podvodům zadržela tři lidi

Policie zadržela tři lidi v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek Lesní správy Lány, což je příspěvková organizace kanceláře prezidenta. Na místě od rána zasahuje Národní centrála proti organizovanému zločinu.

Zásah NCOZ v TSK
aktualizováno 07.03.
Policejní zásah

Velká razie v Praze: Protikorupční policie zasahovala u silničářů

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu zasahovali v úterý odpoledne v budově Centrálního dispečinku pražského dopravního podniku a v sídle Technické správy komunikací (TSK). Do sídla TSK přišla asi dvacítka policistů. Policie provádí také domovní prohlídky