Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní zásah - Ilustrační
aktualizováno dnes 17:44
Organizovaný zločin

Policejní razie ve státním podniku DIAMO. Znovu se mluví o lithiu

Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasahují ve státním podniku DIAMO. Podle prvních informací se jedná o veřejnou soutěž na výkup pozemků pro těžbu lithia. Oficiálně ale policie důvod nezveřejnila.

Svatba - ilustrační
05.12.
účelové sňatky

Češky si stále častěji berou cizince. Dostávají za to balík

Účelových sňatků Češek s cizinci stále přibývá. Na tento nový trend upozornila Národní centrála proti organizovanému zločinu. Ve své výroční zprávě útvar varoval také před vzrůstajícím vlivem Číny nebo před "neobvykle vstřícnou" imigrační politikou ve vztahu k Vietnamu. Povšiml si rovněž snah ruskojazyčných kriminálních autorit o získání kontroly nad českým územím.

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová
aktualizováno 21.11.
ministerstvo pro místní rozvoj

Razie na ministerstvu. Policii zajímá Dostálová, byla i u ní doma

Na Ministerstvu pro místní rozvoj a na centrále organizace CzechTourism v pražských Vinohradech zasahovala ve středu ráno Národní centrála proti organizovanému zločinu. Podezřelou má být ministryně Klára Dostálová (za ANO), policisté byli i u ní doma.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Razie protikorupčního útvaru policie v nemocnici na Bulovce
aktualizováno 28.06.
Rozsáhlý zátah

Razie v nemocnicích, nového ředitele Bulovky zadržela policie!

Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasahují ve čtvrtek na několika místech v Praze i jinde v Česku. Podle dostupných informací zadrželi například nedávno jmenovaného ředitele nemocnice Na Bulovce Františka Nováka.

Zátah proti prodejcům zbraní - 1
01.06.
Komu to chtěli prodat?

Muži prodávali nelegální zbraně: Měli pistole, samopaly i granáty

Policie se pochlubila záběry ze zásahu proti obchodníkům s nelegálními a neregistrovanými zbraněmi. Při domovních prohlídkách našli sto neregistrovaných pistolí, pušek a samopalů, tlumiče, přes 10 tisíc nábojů a výbušniny, včetně dělostřeleckých granátů. Kriminalisté obvinili čtyři podezřelé.

Zadržený muž
aktualizováno 04.05.
video zatčení hrozí jim vězení

Nechutné praktiky gangu Čechů: Znásilňování i zakázaná svatba!

Kriminalistům z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se podařilo spolu s britskými kolegy odhalit český gang obchodníků s lidmi. Skupina zneužila nejméně 15 lidí, muže i ženy. Nutila je k nejrůznějším činnostem a to včetně sexu.

Policejní zásah
aktualizováno 05.04.
policejní akce

Na krajském úřadu zasahovala policie! Zajímala se o dopravu

Na Krajském úřadu v Liberci dnes zasahovali policisté z národní centrály proti organizovanému zločinu. Podle informací z úřadu se zajímali o dokumenty související se zajištěním dopravní obslužnosti. Mluvčí centrály Jaroslav Ibehej ČTK potvrdil, že útvar dnes provádí úkony trestního řízení. Žádné další informace však poskytovat nebude.

Soudce Ivan Elischer
aktualizováno 13.03.
Zásah u soudu

Policisté zadrželi soudce vrchního soudu. Měl vzít úplatek

Policie dnes podle informací ČTK zadržela soudce Ivana Elischera, který na pražském vrchním osudu působí od roku 2013. Specializuje se na řešení závažných drogových kauz. V minulosti působil také na ústeckém krajském soudu.

Dům podnikatele Antonina Vadaly
aktualizováno 08.03.
vražda kuciaka

Mafie, o které psal Kuciak, působí i v Česku, tvrdí experti. Vědí kde!

Odnož italské mafie, o které před smrtí psal zavražděný novinář Ján Kuciak, nejspíš působí i v Česku. Podle deníku Právo například muž, který je na ni údajně napojený, u nás vlastnil cestovní kancelář. Podle odborníků na bezpečnost není vyloučeno, že tady mafie vlastní třeba hotely nebo restaurace.

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.