Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení strážníka
aktualizováno 22.10.
VIDEO Policie zasáhla

Strážníci si všimli brutální rvačky, agresor se vrhl i na jednoho z nich

V Makovského ulici na Praze 17 došlo ke rvačce, ve které byl napaden i strážník. Hlavním agresorem byl cizinec pod vlivem alkoholu. Hlídce se ho podařilo zpacifikovat, hlavním zraněným byl zasahující strážník.

Bezdomovec
11.10.
týrání zvířat

Žebrák s sebou tahal roztomilé štěně, psa měl ale surově bít!

Další případ týrání zvířat řeší pražští policisté i strážníci. Cizinec, který žebral v centru metropole, měl u sebe malé štěně, které měl podle svědků surově mlátit. Když ho kontrolovali strážníci, pes se při každém pohybu ruky žebrajícího muže celý roztřásl. Muž byl proto omezen na svobodě.

Dítě v kočárku
14.09.
šokující případ

Opilý muž padal s kočárkem do silnice, pak nemohl trefit dveře

Pražští policisté řešili ve čtvrtek šokující případ. Zcela opilý otec tlačil kočárek s malým dítětem a podle svědků padal i s dítětem do silnice. Strážníci ho zastihli, když se snažil vystoupit z tramvaje, nemohl se ale trefit do dveří, s policisty nedokázal ani mluvit. Nadýchal bezmála 3,7 promile.

Prásk.tv píše:

Policisté. Ilustrační foto.
čtěte o tématu Městská policie Praha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Beer Bike Praha
aktualizováno 10.07.
beer bike

Pivní kola komplikují dopravu v Praze. Na opilce si posvítila policie

Po vozítkách Segway se objevila další turistická atrakce, která komplikuje dopravu v centru Prahy. Kvůli pivním kolům vznikají problémy nejen na silnicích, ale také u samotných obyvatel pražského centra. Každý beer bike má totiž repráky, k jejichž hudbě se hlasitě přidávají samotní turisté - a to až do večerních hodin. Na atrakci si nyní posvítila policie, alkohol se na vozítkách totiž konzumuje i v zakázaných prostranstvích.

Zachráněný pes z rozžhaveného auta
aktualizováno 09.07.
nutný zásah

V rozpálených autech šlo o život. Děti i pejsky se podařilo zachránit

Letní teploty se nevyplácí podceňovat. V minulém týdnu byly nutné hned dvě záchrany z rozpálených aut. Pražští strážníci vysvobodili tři pejsky v kritickém stavu, zlínští hasiči se zase postarali o záchranu dvou malých dětí.

Nález rakve - 1
22.01.
podivný nález

Záhada rakve na ulici v Praze: Kdo ji tam dal a proč byla přikrytá?

Lidé na veřejnosti odhodí ledacos. Prázdnou rakev ale najdete u silnice nejspíš jen málokdy. Jedna taková se povalovala minulý týden v Praze.

Žena po vánočním večírku řídila opilá
22.12.
cesta z vánočního večírku

Opilá žena chtěla odjet autem, strážníci ji zadrželi po pár metrech

Pro pětatřicetiletou ženu z Prahy měl vánoční večírek policejní dohru. Chtěla z něj totiž odjet autem, i když předtím pila alkohol. Strážníci jí naměřili 1,5 promile!

Opilá sestra - ilustrační foto
27.09.
Alkohol v práci

Měla se starat o seniory, sestra ale nadýchala skoro 3 promile

Neskutečnou nezodpovědnost prokázala zdravotní sestra z jednoho domova seniorů z Prahy 4. Na noční směnu nastoupila silně opilá. Když jí hlídka pražských strážníků dala dýchnout, ukázal přístroj téměř tři promile!

Opilý řidič ujížděl strážníkům
aktualizováno 14.08.
Nadýchal 3,5 promile

VIDEO: Opilec ujížděl strážníkům, nedbal ani zákazu vjezdu!

Hned dva opilce za volantem přistihli v neděli pražští strážníci. V jednom případě řidič nadýchal 3,5 promile. Strážníkům se navíc opilý řidič snažil ujet. S dopravními předpisy si přitom moc hlavu nelámal, proháněl se zákazem vjezdu i přes tramvajový pás.

Městská policie - ilustrační foto
03.08.
Video Co dokážou drogy

Matka volala na zfetovaného syna strážníky, jednomu dal pěstí

K zoufalství dohnal jednu ženu z Prahy její nezbedný syn. Přestože jej kvůli drogám před 3 roky vyhodila, vzala jej před měsícem zpátky domů. Čtyřiadvacetiletý mladík ale začal vlastní matku napadat. Když přijeli strážníci, jednoho z nich agresivní mladík zfackoval. Hlídka na něj musela použít pepřový sprej.