Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kastelán měl zničit kolem 50 obrazů za čtyři a půl milionu korun
aktualizováno 04.12.
velká ztráta

Kastelán měl zničit kolem 50 obrazů za čtyři a půl milionu korun

Okresní soud v Břeclavi v úterý znovu projednával případ zničených obrazů na zámku ve Valticích. Z jejich likvidace je obžalovaný bývalý kastelán Michal Tlusták.

Vladimír Dbalý u soudu
aktualizováno 26.09.
Dostal 9 let

Soud uložil exřediteli Homolky tvrdý trest a zabavil mu majetek!

Pražský městský soud dnes poslal bývalého ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého na devět let do vězení a uložil mu trest propadnutí majetku. Uznal ho vinným z přijímání úplatků a ze zmanipulování dvou zakázek.

Muž se zabarikádoval v domě v Chrudimi - 3
21.08.
Hrozí mu pět let

Policista vytáhl bez důvodu na řidiče pistoli. Takhle se brání

V Plzni začal soud s policistou, který měl loni v září fyzicky napadnout řidiče z Karlovarska a ohrožovat ho pistolí. Zástupce velitele krajské zásahové jednotky čelí obžalobě ze zneužití pravomoci úřední osoby.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 20.06.
třetí den soudu

Po teroru v Doubici se dívka (16) zhroutila! Pokusila se zabít

Třetím dnem pokračuje u ústeckého soudu jednání s Martinem Ch. obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou dívek (16 a †14) v Doubici na Děčínsku. V úterý u soudu vypovídali první svědci. Ti mimo jiné popsali podivné sexuální praktiky, které muž preferoval.

2116554
13.03.
Smrt v soudní síni

VIDEO: Muž se u soudu vrhnul na svědka, zastavily ho až výstřely!

V médiích se objevilo video, které ukazuje dramatický moment u soudu v Utahu. Jeden z obžalovaných se tam vrhnul na svědka, kterému chtěl zřejmě ublížit propiskou. Zastavily ho až čtyři kulky, kterými ho zabila důstojnice.

Dánovi za vraždu novinářky hrozí doživotí
aktualizováno 16.01.
Posun v případu

Dánovi za vraždu novinářky hrozí doživotí. Oběť uškrtil či podřízl

Dánská prokuratura obžalovala vynálezce Petera Madsena z vraždy novinářky Kim Wallové. Madsen měl ženu zabít loni v srpnu na palubě ponorky, kterou postavil. Tělo pátrači navíc objevili zohavené.

Christoph Steinert - soud za smrt na Orlíku
aktualizováno 06.04.
reportáž výpovědi svědků

Soud kvůli smrti Simony na Orlíku: Rodina chce milionové odškodné

Ve čtvrtek ráno začal soud s Christophem Steinertem, který narazil vodním skútrem na Orlické přehradě do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Řidič je obžalován z usmrcení z nedbalosti. K soudu se dostavila i matka dívky, která si pro muže přeje maximální trest - hrozí mu až 6 let vězení. Rodina požaduje i finanční odškodnění v řádu několika milionů korun. Soudce odročil líčení na květen.

Únosce Jany a Dana
aktualizováno 13.03.
rozhovor obžalovali ho

'Neodpustím mu!' říká matka Dana o únosci z garáže! Hrozí mu 12 let

Státní zastupitelství obžalovalo Zdeňka H., který loni unesl a věznil v garáži dvě nezletilé děti z Litoměřicka. Muži nyní hrozí až 12 let vězení. Rodina Daniela cítí úlevu, to, že Zdeněk H. skončí u soudu, prý ale čekala.