Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolo se po nárazu rozpůlilo
12.12.
nehoda se zraněním

Osobní auto srazilo cyklistu, jeho kolo se po nárazu rozpůlilo!

Rychnovští policisté vyjížděli k nebezpečnému pádu cyklisty, kterého u vlakové zastávky Častolovice srazilo osobní auto. Náraz byl tak silný, že se kolo po nárazu rozpůlilo, cyklista skončil v nemocnici.

Smutný pes
aktualizováno 20.11.
těžké zranění

Pes skočil pod kolo cyklistovi. Majitelce hrozí dva roky vězení

Až dvouletý trest vězení hrozí devětatřicetileté ženě z Rokytnice nad Jizerou. Její pes totiž v červenci volně pobíhal bez vodítka, vběhl pod kolo cyklistovi a ten se při pádu z kola těžce zranil. Policie ženu obvinila z těžkého ublížení na zdraví.

Policie hledá svědky vážné nehody v Hodoníně
31.10.
neviděl ho

Řidič srazil cyklistu. Policie pátrá po svědcích nehody

Svědky vážné nehody hledají policisté z Hodonína. Večer tam řidič osobního auta srazil cyklistu v reflexní vestě, který skončil s těžkým zraněním v nemocnici. Řidič osvětlené kolo nejspíš přehlédl. Policisté šoféra stíhají za ublížení na zdraví.

Prásk.tv píše:

Muž na kole - 1
čtěte o tématu cyklista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Žena na kole srazila malého cyklistu
aktualizováno 24.10.
Bezohlednost

Cyklistka srazila školáka na kole. Od zraněného ujela. Není první

Policisté pátrají po bezohledné cyklistce, která se v Hodoníně srazila s chlapcem, který jel také na kole. Z místa nehody ale žena ujela. Zraněný školák skončil v nemocnici.

Řidič srazil cyklistu a od nehody ujel - 5
aktualizováno 01.09.
pátrání hledá ho policie

Řidič náklaďáku srazil cyklistu a ujel! Zemřel bez pomoci v příkopu

Policisté hledají řidiče bílého náklaďáku, který ve čtvrtek na silnici I/23 nedaleko Jindřichova Hradce srazil cyklistu a od nehody ujel. Muže na kole náraz odhodil do příkopu, svým zraněním podlehl.

Pro cyklistu sraženého kamionem vyrazil vrtulník
aktualizováno 30.08.
vážná nehoda

Tragédie v Jaroslavi: Cyklistka srážku s kamionem nemohla přežít

Ranní cesta na kole skončila špatně pro cyklistku, kterou v Jaroslavi u Holic srazil nákladní automobil ve chvíli, kdy přecházela přechod. Kolo přitom vedla vedle sebe. Na místo vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Kvůli vážnosti zranění vzlétl také záchranářský vrtulník, ten se bohužel vrátil prázdný.

Nehoda - cyklista
24.08.
vážná nehoda

Tragédie na silnici: Kamion srazil cyklistu, ten neměl šanci přežít

Tragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek krátce před třináctou hodinou odpoledne v Husinci na Prachaticku. Nákladní auto se tady srazilo s cyklistou. Muž jedoucí na kole neměl šanci nehodu přežít.

Vážná nehoda cyklisty na Pardubicku
aktualizováno 10.08.
vážná nehoda

Cyklista skončil v předním skle auta, kolo je napůl. Bojuje o život

Včera v podvečer zaměstnala záchranáře vážná nehoda u Živanic na Pardubicku. Podle policie tam řidič v osobním autě nedal přednost cyklistovi. Ten je ve vážném stavu v nemocnici a lékaři ho ihned po nehodě uvedli do umělého spánku.

Cyklistu srazil kamion na kruhovém objezdu - 1
20.07.
nehoda na Slovensku

Cyklistovi kamion amputoval obě nohy! Lékaři dál bojují o jeho život

Nešťastnou shodou okolností ve středu při vážné dopravní nehodě na Slovensku přišel o obě nohy cyklista (82). Muž zrovna vjížděl na kruhový objezd, když ho zachytil a srazil kamion, který mu nohy amputoval. Lékaři v současné době bojují o jeho život.

Nosič na kolo
19.06.
zvláštní předpisy

Vezete si na dovolenou kolo? Pozor, hrozí pokuta až 130 tisíc

Ne všichni si letní dovolenou představují jen jako lenošení na pláži. Někteří mají rádi aktivní dovolenou a bez jízdního kola si prázdniny nedokážou představit. Jak ale kolo správně převážet, aby vám nehrozila pokuta?