Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cyklista má nehodu - ilustrační foto
aktualizováno 10.07.
Nebezpečná zábava

Cyklisté, pozor! Na pardubickém mostě někdo natahuje fólii

Policie v Pardubicích vyšetřuje velmi zvláštní případ. Na mostě přes Labe někdo natáhnul potravinářskou fólii. Do té pak najel cyklista, který se vážně poranil. Policisté hledají svědky.

Cyklista a pes - ilustrační foto
18.06.
Psi bez vodítka

Agresivní pejskaři napadli kolaře. Zmlátili i muže, který se ho zastal

Spor kvůli volně pobíhajícím pitbulům na cyklostezce v Brně skončil zraněním dvou mužů. Jejich majitel napadl cyklistu. Když mu na pomoc přišel další muž, stal se terčem útoku i on. Skončil v nemocnici a agresor s partnerkou na policejní služebně.

Cyklistu na Slovensku pokousal staford, policisté ho zastřelili
15.06.
Drama na slovensku

Cyklistu pohryzal staford, přivolaní policisté psa zastřelili

Hodně dramaticky skončila ve čtvrtek navečer projížďka cyklisty na jihozápadním Slovensku nedaleko Myjavy. Na staršího muže jedoucího na kole se totiž náhle vyřítil velký staford a napadl ho.

Prásk.tv píše:

Muž na kole - 1
čtěte o tématu cyklista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Cyklista se srazil s lvicí
aktualizováno 12.06.
Člověk versus šelma

Valašské safari? Překvapený cyklista se v lese srazil se lvicí!

Taková nehoda v Česku snad ještě nebyla. Na Valašsku se totiž cyklista srazil se lvicí. Šelma byla na procházce se svým chovatelem, stalo se to na lesní cestě.

Dopravní nehoda u Sadové
aktualizováno 10.06.
vážná zranění

Při vážné nehodě se zranilo 5 lidí, na místo musel letět vrtulník

Hned ke dvěma vážným nehodám museli v neděli vyjíždět královéhradečtí hasiči. U Osic osobní auto srazilo cyklistu, kterého musel do nemocnice přepravit vrtulník. U Sadové se pak odpoledne srazila dvě osobní auta, zranilo se celkem pět lidí, i v tomto případě musel jednoho zraněného přepravit vrtulník do nemocnice.

Smajlík na místě nehody
05.06.
Smrt cyklisty

Při nehodě zemřel Petr, policie na místě nakreslila smajlíka!

Na slovenské policisty se snáší kritika. Po nehodě cyklisty označili místo, kde ležel, jako to dělávají vždycky. Jenže tentokrát nakreslili i oči a usmívající se pusu, takže to vypadá jako smajlík. Muž ale zemřel, a tak je taková kresba ještě o to nevhodnější.

Cyklista nerespektující dopravní předpisy
03.06.
nejčastější prohřešky

Nehodu většinou zaviní cyklisti! Často nemají ani povinnou výbavu

Silnice i cyklostezky jsou plné cyklistů, podle dopravních expertů ale řada z nich zbytečně ohrožuje životy své i druhých. Nerespektují dopravní předpisy a nemají povinnou výbavu. Každý rok přibývá mrtvých a statistiky nejsou příznivé ani v počtu dopravních nehod, které cyklisté způsobí.

Pátrání po muži, který napadl cyklistu
aktualizováno 03.06.
brutální napadení

Pejskař zkopal cyklistu, který drknul do psa. Muž skončil na JIP

Policie pátrá po muži, který napadl a surově sbil cyklistu v letňanském lesoparku. Pes vběhl cyklistovi pod kolo, ten o něj zavadil a pravděpodobný majitel zvířete na něj následně zaútočil. Celé situaci přihlížel syn napadeného muže.

Cyklista v Londýně napadl řidiče auta
01.06.
video agrese na silnici

Drama v Londýně: Muž srazil cyklistu, ten se šel mstít s nožem

V centru Londýna se naskytl kolemjdoucím děsivý pohled! Cyklista v rušném provozu vyskočil z kola a vrhnul se s obřím nožem na auto před ním!

Nehoda dítěte
aktualizováno 27.05.
vážná nehoda

Chlapce (11) na kole srazilo auto. Záchranáři bojovali o jeho život

Teprve jedenáctiletého cyklistu srazilo v Hodslavicích na Novojičínsku v sobotu v podvečer auto. Chlapec utrpěl velmi vážná zranění a musel být letecky převezen do nemocnice v Ostravě.