Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič srazil cyklistu a ujel
aktualizováno 14.12.
policie hledá svědky

Srazil cyklistu a od nehody ujel. Zraněný muž na místě zemřel

S novými informacemi se vracíme k tragickému případu sedmatřicetiletého cyklisty, kterého v sobotu pravděpodobně někdo srazil u Dašic na Pardubicku. Neznámý řidič pak nejspíš od nehody ujel. Kriminalisté vyhodnotili kamerový záznam a našli vůz, jehož šofér by mohl být důležitým svědkem.

Nehoda ve Spáleném Poříčí
13.11.
Už mu nepomohli

Tragédie u Plzně! Auto srazilo cyklistu a odhodilo ho na autobus

Tragické následky měla nehoda na Plzeňsku - cyklista nejspíš spadl z kola a když se zvedal ze země, srazilo ho auto. Při nárazu odletěl do protisměru, kde zrovna jel autobus. V nemocnici muž bojoval o život, druhý den ale zraněním bohužel podlehl.

Dachstein - hory
14.10.
Spletl si ho se zvířetem

Tragédie v Alpách! Myslivec zastřelil cyklistu na horském kole

Mladý myslivec zastřelil v lyžařském středisku Les Gets 34letého Brita, který jel na kole po cyklostezce. Zřejmě si ho spletl s "rychle se pohybujícím zvířetem". Cyklista byl na místě mrtvý, lovec utrpěl šok a záchranáři ho odvezli do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Na cyklistu málem spadl strom
čtěte o tématu cyklista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Cyklista má nehodu - ilustrační foto
aktualizováno 08.10.
Osudná vyjížďka

Cyklista se zabil v lese, našli ho až druhý den. Přilba nevydržela

Déle než 12 hodin ležel o víkendu v lese na Českokrumlovsku cyklista, který zemřel při jízdě hrbolatým terénem. Mladého muže nezachránila ani přilba, kterou si před výletem nasadil.

Kácení stromů
04.10.
Zranil se

Cyklistu minul padající strom o metr! Policie viní dřevorubce

Pokusu o těžké ublížení na zdraví z nedbalosti se měl dopustit 51letý dřevorubec, který v lese nedaleko Hradce Králové těžil stromy zasažené kůrovcem. Jeden ze stromů totiž spadl na lesní cestu a ohrozil cyklistu. Strom se na něj nezřítil jen díky jeho rychlé reakci, přesto se zranil.

Motorkář ke své smůle po kolizi s cyklistou narazil do stromu
aktualizováno 29.09.
vážná nehoda u Prahy

Motorkář je po kolizi s cyklistou v kritickém stavu, kolař lehce zraněn

Muž na motorce se v pátek večer poblíž Černošic u Prahy velmi vážně zranil po kolizi s cyklistou. Záchranáři ho v kritickém stavu převezli do nemocnice, kolař vyvázl s pohmožděným kotníkem.

Cyklista
20.09.
České budějovice

Cyklista srazil malého chlapce a ujel, pátrá po něm policie

Po cyklistovi, který v úterý odpoledne srazil na autobusové zastávce v Českých Budějovicích devítiletého chlapce a ujel, pátrá policie. Školák vyvázl se zraněním.

Cyklista
aktualizováno 20.09.
Hledá ho policie

Cyklista srazil na chodníku malého kluka! Zvedl kolo a ujel

Cyklista v Českých Budějovicích při jízdě po chodníku srazil malého chlapce, z místa nehody pak ujel. Policisté po něm pátrají a prosí o pomoc případné svědky.

Cyklistu u Opavy srazilo auto
aktualizováno 13.09.
Tragická nehoda

Cyklistu na čtyřproudé silnici srazilo auto, nehodu nepřežil

Z ranní projížďky se už nevrátí dvaasedmdesátiletý cyklista. Dnes po deváté hodině srazila řidička při výjezdu z Opavy na místní část Opava-Komárov muže na kole. Senior srážku nepřežil.

Senior na kole - ilustrační
07.09.
Záhadné úmrtí

U silnice ležel mrtvý cyklista. Našli ho až 12 hodin po smrti

Policie z Olomouce řeší záhadné úmrtí cyklisty. Muž zemřel v příkopu u cesty a tělo se podařilo najít až druhý den ráno. Policie teď hledá svědky, kteří by jí s vyšetřováním pomohli.