Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

KOŘENÍ: Tuleni v hledáčku

Pokud vás tuleni baví stejně jako nás, tak pro vás máme tip, jak nepozorovaně nahlédnout pod pokličku do jejich životů.

Silný vítr převrátil jedoucí kamion
Aktualizováno 11.2. 2017 13:30
video extrémní počasí

VIDEO: Silný vítr převrátil jedoucí kamion, ten rozdrtil policejní auto

Stát Wyoming v posledních dnech trápí velmi silný vítr. Jeho sílu na vlastní kůži pocítil řidič kamionu, jehož vůz ve středu odpoledne nárazový vítr během jízdy převrátil přímo na odstavené policejní auto.

Robot ve Fukušimě roztavila radiace
Aktualizováno 10.2. 2017 11:27
Dlouho nevydržel

Do nitra Fukušimy poslali robota, radiace mu zničila kameru! VIDEO

Velmi krátce pobyl ve zničeném druhém reaktoru fukušimské jaderné elektrárny robot nazvaný Škorpión. Ten měl původně vyčistit cestu pro další průzkumníky. Místo toho následoval rychlý ústup.

Prásk.tv píše:

Líbací kamera
čtěte o tématu kamera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

jak na to!

Odborník radí: Co dělat, když vidíte na obloze UFO? NÁVOD

Vidíte létat záhadný objekt na obloze? Netušíte, co by to mohlo být? Jan Šifner, zástupce ředitele Hvězdárny a planetária v Praze poradil, jak máte v takovém případě postupovat. Ná základě vašich poznatků mohou odborníci z hvězdárny zjistit, co jste pozorovali. Jednadlo se o návštěvu z vesmíru?

video Děsivé záběry

Přeběhne vám mráz po zádech: Kamera zachytila řádění ducha!

Španělská stránka zabývající se záhadami zveřejnila pěkně děsivé video. Na něm si hraje malá holčička s panenkami, když se začne jedné panence v rohu hýbat hlava. Domácí kamery zachytily i následující události, při kterých v obývacím pokoji začaly létat různé předměty. Posedl snad dům poltergeist?

Auto v protisměru
Aktualizováno 4.11. 2016 13:22
liberecko

Kamera zachytila okamžiky hrůzy! Řidič se o milimetry vyhnul srážce

Hodně dramatické chvíle zažil za volantem jeden z řidičů na Liberecku. Díky své pohotovosti se dokázal vyhnout téměř jisté čelní srážce. Všechno zachytila kamera v jeho voze.

Otřesný případ

VIDEO: Matka týrala chlapečka, manžel ji natočil skrytou kamerou!

Muž v indickém Bareilly podezíral manželku, že mlátí jejich syna, do ložnice proto instaloval kameru. Šokující záběry, na kterých žena chlapečka bije, škrtí a třese s ním, teď zveřejnil. Vše také nahlásil policii.

Kamery na kolo - 8
Aktualizováno 20.8. 2016 15:31
na kole s kamerou

Vzpomínky z cyklovýletů? Hoďte je do videa! SROVNÁNÍ KAMER

Znáte to určitě také. Jedete na kole, něco se vám povede a vy litujete jednak toho, že to nikdo neviděl, a pak, že nemáte žádnou památku. Nemáte parťáka, který by vás natočil? Podívejte se na několik druhů akčních kamer, které můžete mít jak na sobě, tak přidělané na vašem kole. S trochou šikovnosti si pak můžete sestříhat svoje vlastní akční video.

Otřesný případ

Děsivé video! Káťu (15) znásilnili a zabili. Všechno zachytily kamery

Naprosto šílené video zachytily bezpečnostní kamery na zastávce příměstského vlaku v jihoruském Soči. Patnáctiletou dívku, která čekala na noční vlak, napadl neznámý muž. Dívku znásilnil a ubil.

Kamera Glocam - 2
Aktualizováno 22.6. 2016 21:27
palubní kamera

Natáčíte si cestu v autě? Hrozí vám pokuta až 300 tisíc korun!

Bezpečnostní kamera namontovaná v autě vás může přijít velmi draho, pokud s ní vyjedete za hranice. V některých zemích za ni totiž můžete dostat až tříset tisícovou pokutu. A to i přesto, že videa z těchto kamer mohou často řidičům pomoci při prokázání neviny při nehodách. Před kamerami v autě varuje jak policie, tak úřad pro ochranu osobních údajů.