Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kdo je větší svůdník? Vojta dyk, nebo Kryštof Hádek?
15.03.
VIDEO

Tolik žen! Kdo je podle vás větší svůdník? HLASUJTE!

Vojta Dyk i Kryštof Hádek se ve svých rolích potýkají s mnoha ženami, redakce TN.cz si ale položila otázku, kdo z nich je větší svůdník.

Videomaping ze Signal festivalu v Praze
aktualizováno 12.10.
čtyřdenní show

Prahu rozzářil Signal festival! Sledujte úžasnou podívanou i vy

Pátý ročník oblíbeného Signal festivalu začíná dnes večer a trvat bude až do neděle. Na přehlídce návštěvníci uvidí světelné umělecké objekty, videomappingy nebo interaktivní vizuální instalace. Úžasnou podívanou vám přineseme i na TN.cz!

aktualizováno 04.03.
vesmírná záhada

Vědci zachytili vzkaz z vesmíru! Signál přichází z cizí galaxie

K Zemi ze stejného místa opakovaně doráží stejný radiový signál. Prokázala to analýza dat z observatoře Arecibo v Puerto Ricu. Astronomové jsou zmatení, dosud měli za to, že neznámé radiové signály pochází ze zanikajících hvězd, ty by se ale nemohly opakovat. Lovci UFO mají jasno, jedná se o zprávu od inteligentního života.

Prásk.tv píše:

Signál
čtěte o tématu Signál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

zneškodnění dronu
18.10.
Ostřelovač bezpilotních letounů

VIDEO: Podívejte se na speciální pušku, která donutí dron přistát

Kromě armády se drony staly oblíbenou zábavou mnoha leteckých amatérů i široké laické veřejnosti. Teď ale mohou všichni mít velice rychle utrum…

Vyděšená žena s mobilem
19.08.
tipy a triky

Rady v nouzi, když selže síť operátora. Co dělat, jak volat?

Dnešní rozsáhlý výpadek sítě mobilního operátora O2 prakticky po celém Česku zaskočil mnoho lidí. Bohužel i těch, kteří si nutně potřebovali přivolat pomoc na tísňových linkách. Nevěděli, že rada je snadná. Přinášíme vám tři triky, jak se dovolat a připravit svůj mobil na nouzové situace...

Péče o tělo
aktualizováno 11.06.
zaměřte se na své tělo

TĚLO a jeho 17 plíživých SIGNÁLŮ, že je vaše zdraví v ohrožení

Podívejte na své tělo pořádně a zblízka, můžete totiž přijít na to, že vám signalizuje, že s vámi není něco tak úplně v pořádku. Záleží i na detailech.

Dominika
aktualizováno 27.01.
Už ji našli

Šťastný konec pátrání! Dominiku vypátrali podle signálu z mobilu

Od dnešního rána pátrali brněnští policisté po jedenáctileté Dominice Kaye. Dívka se nevrátila domů z kroužku. Pátrání má naštěstí dobrý konec.

Dítě u televize
aktualizováno 02.09.
Televize a mobily

Máte problémy s televizním signálem? RADY a TIPY

Právě v těchto dnech a týdnech mobilní operátoři pokrývají většinu území naší republiky novou vysokorychlostní sítí 4G LTE. Její signál je ovšem velmi blízko televiznímu vysílání. A to může působit problémy.