Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kousání nehtů
31.03.
nevědomá komunikace

Kousání nehtů, točení vlasy, klepání prsty. Co prozradí zlozvyky

Možná si to ani neuvědomujete, ale některé vaše zlozvyky vás mohou stavět do hodně špatného světla. Může jít přitom o maličkosti, neverbální komunikace ale o nás dokáže prozradit víc, než si myslí.

Psychiatr Karel Nešpor
aktualizováno 20.10.
Chat s osobností

Doktor Nešpor radí: Kdy jsem závislý na alkoholu? Jak se léčit?

Češi podle statistiky OECD pijí čím dál víc. Největší problém mají s alkoholem muži s nižšími příjmy a naopak ženy, které žijí na vyšší úrovni. Proč tomu tak je? A jak se zbavit závislosti na alkoholu? Na to a vše kolem alkoholu odpovídal na chatu TN.cz psychiatr Karel Nešpor.

Kousání nehtů
22.09.
máte ho taky?

Tento zlozvyk má většina lidí: Pozor, ať neskončíte v nemocnici!

Trháte si kůžičku kolem nehtů? Hazardujete se svým zdravím! Kvůli nebezpečnému zlozvyku se klidně můžete dostat až do rukou chirurgů - nemluvě o bolesti, která doprovází infekční onemocnění s trháním kůžičky spojená.

Prásk.tv píše:

Sprcha - 1
čtěte o tématu zlozvyk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Oběd
aktualizováno 06.05.
nejčastější zlozvyk

Zapíjíte jídlo vodou? Děláte velkou chybu a riskujete své zdraví!

Nedostatek tekutin vede k bolestem hlavy a dalším zdravotním obtížím, dodržovat pitný režim je zkrátka důležité. Pokud jste ale zvyklí pít i během jídla, děláte velkou chybu a měli byste se tohoto zlozvyku rychle zbavit.

Sex - ilustrační foto
11.12.
Sex a vztahy

7 zlozvyků při SEXU: Čtěte, co všechno můžete dělat špatně!

Sexuální aktivita je podstatnou součástí života dospělých jedinců. Není tedy nic divného na tom, že je o svůj intimní život potřeba pečovat! Čtěte, na co je třeba si dát pozor.