Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Psychiatr Karel Nešpor
aktualizováno 20.10.
Chat s osobností

Doktor Nešpor radí: Kdy jsem závislý na alkoholu? Jak se léčit?

Češi podle statistiky OECD pijí čím dál víc. Největší problém mají s alkoholem muži s nižšími příjmy a naopak ženy, které žijí na vyšší úrovni. Proč tomu tak je? A jak se zbavit závislosti na alkoholu? Na to a vše kolem alkoholu odpovídal na chatu TN.cz psychiatr Karel Nešpor.

Kousání nehtů
22.09.
máte ho taky?

Tento zlozvyk má většina lidí: Pozor, ať neskončíte v nemocnici!

Trháte si kůžičku kolem nehtů? Hazardujete se svým zdravím! Kvůli nebezpečnému zlozvyku se klidně můžete dostat až do rukou chirurgů - nemluvě o bolesti, která doprovází infekční onemocnění s trháním kůžičky spojená.

Oběd
aktualizováno 06.05.
nejčastější zlozvyk

Zapíjíte jídlo vodou? Děláte velkou chybu a riskujete své zdraví!

Nedostatek tekutin vede k bolestem hlavy a dalším zdravotním obtížím, dodržovat pitný režim je zkrátka důležité. Pokud jste ale zvyklí pít i během jídla, děláte velkou chybu a měli byste se tohoto zlozvyku rychle zbavit.

Prásk.tv píše:

Monika Bagárová - 11
čtěte o tématu zlozvyk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Sex - ilustrační foto
11.12.
Sex a vztahy

7 zlozvyků při SEXU: Čtěte, co všechno můžete dělat špatně!

Sexuální aktivita je podstatnou součástí života dospělých jedinců. Není tedy nic divného na tom, že je o svůj intimní život potřeba pečovat! Čtěte, na co je třeba si dát pozor.