Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov: Rodiny se ujal Jakub Kohák - 5
aktualizováno 22.11.
video mise nový domov

Kohák se ujal statečné Heleny a její vnučky. Byla z něj dost v šoku!

Už dnes večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou babičce Heleně, která vychovává dvě vnoučata, ačkoli sama nemá vůbec jednoduchý život?

Mise Nový domov - lidé poslali rodině Sihelských 93 tisíc korun
aktualizováno 14.11.
Mise nový domov

Pro Jána, otce pěti dětí, se vybrala rekordní částka. Pomohli diváci

Příběh Jána Sihelského, který se sám stará o pět dětí, zaujal v pořadu Mise nový domov řadu diváků. Ti se také zapojili do veřejné sbírky v níž se vybrala rekordní částka. Šek jim dnes předala moderátorka Tereza Pergnerová.

Mise Nový Domov - Příběh Michala Žižky
aktualizováno 05.09.
mise nový domov

Michalovi zemřel otec, teď žije sám v totální ruině! Pomozte i vy

Už brzy se na obrazovky televize Nova vrátí reality show Mise nový domov. Každý týden budete svědky silných příběhů lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov Osmičlenná rodina v mini bytě - 1
čtěte o tématu Mise Nový domov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.