Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tomio Okamura
16.11.
Politické strany

Do politiky po volbách míří stovky Čechů. Nejvíc táhnou Piráti a SPD

Do politických stran a hnutí po volbách míří stovky nových členů. Nejvíce lidí se hlásí k Pirátům a pak k SPD Tomia Okamury. O vstup do hnutí ANO projevila zájem zatím asi stovka lidí a lidovcům dokonce straníci ubývají. Novým uskupením ve Sněmovně kromě lidí přibyly i finanční prostředky.

Andrej Babiš a Ivan Bartoš
14.11.
bitva politiků

Piráti: ANO nás zahlcuje falešnými emaily. Babiš poslal drsný vzkaz

Neshody mezi hnutím ANO a Piráty se vyostřují. Zástupci Pirátů nepřímo nařkli ANO z toho, že jim zahlcuje emailové schránky zprávami od údajných voličů, kteří jim vyčítají neúčast ve vládě Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO na to ale poměrně ostře reagoval.

Ivan Bartoš
aktualizováno 08.11.
rozdělení výborů

Piráti svolali jednání opozice. Přišly jen ODS, STAN a TOP09

Na jednání o menšinové vládě ANO a uspořádání Sněmovny pozvali dnes ráno Piráti opoziční strany. Jednání probíhá od osmi hodin, trvat by mělo dvě hodiny. Dorazili jen zástupci ODS, TOP 09 a STAN, ostatní strany účast na schůzce odmítly.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš
čtěte o tématu Piráti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Kancelář - Ilustrační foto
07.11.
netradiční nález

Piráti zdědili kancelář po KSČM. Ve stole na ně čekalo překvapení!

Volby máme za sebou, díky tomu se proměnila i podoba Poslanecké sněmovny, stejně jako kanceláře poslanců. Piráti zdědili kancelář po poslaneckém klubu KSČM a na Ondřeje Polanského čekala ve stole dle jeho slov milá pozornost. Klíče by ještě nikoho nepřekvapily, kondomy poslanci v práci ale obvykle nepotřebují.

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
aktualizováno 02.11.
Povolební jednání

Zeman Piráty nepřesvědčil, do vlády nejdou. Přinesli mu dárek

Prezident Miloš Zeman si do Lán pozval další parlamentní stranu. Tentokrát jednal se zástupci Pirátů Ivanem Bartošem a Jakubem Michálkem. Kromě povolební situace stihli probrat i současné kauzy, historii strany nebo diferenciální rovnice.

Andrej Babiš a Ivan Bartoš
29.10.
Do vlády ale nepůjdou

Úspěch pro Babiše: Piráti podpoří do vedení Sněmovny Vondráčka

Piráti podpoří na funkci předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO), rozhodl dnes poslanecký klub. Předseda ODS Petr Fiala by měl být prvním místopředsedou sněmovny. Novináře o tom informoval po jednání klubu předseda strany Ivan Bartoš.

Andrej Babiš a Ivan Bartoš
aktualizováno 25.10.
Jednání o vládě

Babiš nepůjde na schůzku s Piráty. Doporučil jim, ať se naučí chovat

Hnutí ANO se ve středu sejde s Piráty. U schůzky ale bude chybět předseda vítězného hnutí. Za ANO budou vyjednávat kandidát na předsedu Sněmovny Radek Vondráček a jeden z místopředsedů hnutí, primátor Brna Petr Vokřál. Babiš Pirátům doporučil, aby absolvovali kurz společenského chování.

Petr Fiala a Ivan Bartoš
aktualizováno 25.10.
přednesli požadavky

Povolební jednání pokračují. ODS se sešla s Piráty

Kolečko povolebních jednání pokračuje i dnes. Dopoledne se sešla ODS s Českou pirátskou stranou, která se ve volbách umístila na třetím místě.

Ivan Bartoš
aktualizováno 24.10.
povolební plány

Piráti Zemana nepodpoří: Měl by jako prezident skončit, míní Bartoš

Ve volbách skončili Piráti na třetím místě a už teď mají velké plány, co všechno by chtěli v Česku změnit. Zasazují se hlavně o větší otevřenost a transparentnost státu. Mají jasno v tom, která ministerstva by pro sebe chtěli, kdyby tu možnost měli, i v tom, jestli podpoří současného prezidenta Miloše Zemana.

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
aktualizováno 21.10.

PŘÍMÝ PŘENOS z volebního štábu Pirátů

Volební místnosti se ve 14:00 uzavřely a Piráti budou sledovat sčítání výsledků. Podívejte se v přímém přenosu do volebního štábu Pirátů.