Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

člověk k ruce
Aktualizováno 20.3. 2017 12:34
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Výměna manželek – 8. 3. 2017
Aktualizováno 9.3. 2017 21:23
jak žijí dnes

Václav a Bára z Výměny šokují: Za tohle peníze ještě nikdo neutratil!

Tak mírumilovná Výměna manželek, jakou jste mohli vidět ve středu večer, tady už dlouho nebyla. Obě rodiny si natáčení užili jako desetidenní dovolenou a dodnes jsou z nich dobří přátelé. Změnilo se něco u Báry a Vaška?

Prásk.tv píše:

Connor Cox - 1
čtěte o tématu úklid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

jak žijí dnes

Po Výměně: Danku postihla bolestná ztráta, teď leží ve špitále

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky střetu skromných poměrů a pohádkového bohatství. Vyvolalo to mezi rodinami zášť? A jak žijí dnes?

premiérový díl

Z luxusu na nafukovací matraci! To ve Výměně manželek ještě nebylo

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Danka ve velkém luxusním domě pod dohledem pedanta Vaška a jestli se dokáže Bára přizpůsobit skromným poměrům a jinému životnímu stylu v malém pražském bytě.

jak žijí dnes

Po Výměně: Jarda má doma novou ženu! Co se s Andreou stalo?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A tentokrát se situace vyhrotila natolik, že jedna z manželek natáčení předčasně ukončila. Jak na Výměnu vzpomíná?

Výměna manželek: Jana a Veronika - 3
Aktualizováno 10.2. 2017 14:38
život po výměně

Jana z Výměny manželek vrací úder: Řekla, jak to bylo se sexem!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se Jana snažila začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, Veronika si zase musela poradit se dvěma hyperaktivními dětmi.

Výměna manželek
Aktualizováno 31.1. 2017 10:40
premiérový díl

Drsná nehoda ve Výměně: Pavel přišel o prsty, rodinu živí manželka

Na obrazovky televize Nova se vrací premiérové díly oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí aktivní milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině a jestli se podaří mladé Veronice na druhé straně rozvířit stojaté vody a stereotyp poklidného domácího života.

Uklízeč s chobotem

VIDEO: Slon je čistotnější než někteří lidé, sám uklízí odpadky

Zvířata často umějí nějaké kousky - panáčkovat, chodit po zadních, přiběhnout na zavolání nebo nosit noviny. A pak je tu slon, který je snem každé hospodyňky.

Propadlá střecha v České Třebové
Aktualizováno 25.1. 2017 18:09
Nejde to

Úklid trosek zřícené haly vázne, jeřáby mají problémy

Jeřáby, které měly odklízet trosky propadlé střechy sportovní haly v České Třebové, stále s prací nezačaly. Ani dnes, 12 dnů po nehodě, se totiž nepodařilo uvolnit propadlé vazníky a dostat je mimo budovu.