Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Následky bouřek a přívalových dešťů na Blanensku - 1
aktualizováno 09.08.
Následky lijáků

Hasiči po bouřce uklízeli spadlé stromy i bahno ze silnic

Silné bouřky a lijáky ve středu zaměstnaly hasiče po celé republice. V řadě krajů absolvovali desítky výjezdů. Uklízeli popadané stromy, čerpali vodu ze sklepů nebo ze zatopených silnic.

Pyl a květy
26.04.
pylová sezóna

Nástup vysokých teplot si vybírá svou daň, všude poletuje pyl

Kvůli extrémně rychlému nástupu vysokých teplot, nezvykle rychle rozkvetla krajina. Pyl je teď pohromou nejen pro alergiky, dostane se totiž naprosto všude. Například jarní úklid domácností, mytí vozů nebo oken se musí v těchto dnech neustále opakovat.

Strážníci Městské policie Brno při akci Ukliďme svět, ukliďme Česko
05.04.
Přidáte se?

Česko je plné odpadků! Lidem to vadí a chystají velký úklid!

Máte chuť udělat něco pro přírodu a své zdraví? Zapojte se do očisty životního prostředí! V sobotu 7. dubna se uskuteční další velká organizovaná úklidová akce pod názvem ‚Ukliďme svět, ukliďme Česko‘. Cílem je uklidit nepořádek a černé skládky z obcí, měst a z přírody. Vloni se největší akce zúčastnilo téměř 100 tisíc dobrovolníků z celé ČR.

Prásk.tv píše:

Monika Bagárová - 1
čtěte o tématu úklid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Vesmírné smetí
25.03.

KOŘENÍ: Úklid vesmírného smetí

Pohled na noční oblohu plnou hvězd je okouzlující. Jen málokoho ale při pozorování nebe napadne, že se vlastně dívá i na obrovské smetiště.

Židlička z Ikei
24.03.
velice snadné!

Jak rychle vyčistit dětskou židličku? Matka odhalila svůj trik!

Úklid po malých dětech není vždy jednoduchý. Britská matka zveřejnila trik, díky kterému vyčistí dětskou židličku bez problémů, snadno a rychle.

Čištění ledničky
aktualizováno 21.02.
Nebezpečná chemie

Studie: Úklid vážně poškozuje zdraví! Ale jen ženám. Mužům ne!

Norští vědci z univerzity v Bergenu dlouhých dvacet let sledovali, jaký vliv mají chemikálie obsažené v čistících prostředcích na zdraví mužů a žen. A zjistili něco děsivého - ženám může úklidová chemie neuvěřitelně škodit.

Všudypřítomná špína ve Výměně manželek!
aktualizováno 12.02.
UKÁZKA To jsou prasata

Špína a hnus ve Výměně: Z toho se zvedá žaludek! Vydrží Iwona?

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérovou Výměnu manželek. V ní si pohodlná Lenka bude muset poradit v rodině se třemi dětmi a přísným tatínkem. Temperamentní Iwona může mít naopak problém přizpůsobit se pomalému životnímu stylu.

Uklízeč v Japonském bytě
12.12.
smutný osud

Uklízeč přišel do cizího bytu v Tokiu. Čekal ho otřesný zážitek!

Profesionální uklízeč Hidemitsu Ohshima vstoupil do malého bytu v Tokiu. Okamžitě ucítil vlhký vzduch a nesnesitelný zápach. Příčina ho šokovala – pach vycházel z těla padesátiletého muže, který zemřel před třemi týdny a nikdo si toho nevšiml. To však není v japonské metropoli vůbec výjimečné.

Úklid
aktualizováno 07.12.
cena času

Vyplatí se vám zaplatit firmu na vánoční úklid ? KALKULAČKA

Vánoce se blíží a ke sváteční pohodě patří také uklizená domácnost. V dnešní uspěchané době některým lidem ale nezbývá na domácí práce čas a energie. Vyplatilo by se vám zaplatit uklízečku? Na tuto otázku odpoví jednoduchá kalkulačka.

Balení dárků
06.12.
tipy, jak ušetřit

Na Vánoce padnou hory papíru! Pokryje dálnici z Prahy do Ostravy

Vánoce by sice měly být svátky klidu a míru, kdy se celá rodina sejde pohromadě, v poslední době se ale tradiční význam Vánoc kamsi vytrácí. Pohodu střídá stres ze shánění dárků, pečení a nekonečného úklidu.