Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Všudypřítomná špína ve Výměně manželek!
aktualizováno 12.02.
UKÁZKA To jsou prasata

Špína a hnus ve Výměně: Z toho se zvedá žaludek! Vydrží Iwona?

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérovou Výměnu manželek. V ní si pohodlná Lenka bude muset poradit v rodině se třemi dětmi a přísným tatínkem. Temperamentní Iwona může mít naopak problém přizpůsobit se pomalému životnímu stylu.

Uklízeč v Japonském bytě
12.12.
smutný osud

Uklízeč přišel do cizího bytu v Tokiu. Čekal ho otřesný zážitek!

Profesionální uklízeč Hidemitsu Ohshima vstoupil do malého bytu v Tokiu. Okamžitě ucítil vlhký vzduch a nesnesitelný zápach. Příčina ho šokovala – pach vycházel z těla padesátiletého muže, který zemřel před třemi týdny a nikdo si toho nevšiml. To však není v japonské metropoli vůbec výjimečné.

Úklid
aktualizováno 07.12.
cena času

Vyplatí se vám zaplatit firmu na vánoční úklid ? KALKULAČKA

Vánoce se blíží a ke sváteční pohodě patří také uklizená domácnost. V dnešní uspěchané době některým lidem ale nezbývá na domácí práce čas a energie. Vyplatilo by se vám zaplatit uklízečku? Na tuto otázku odpoví jednoduchá kalkulačka.

Prásk.tv píše:

Uklízečka
čtěte o tématu úklid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Balení dárků
06.12.
tipy, jak ušetřit

Na Vánoce padnou hory papíru! Pokryje dálnici z Prahy do Ostravy

Vánoce by sice měly být svátky klidu a míru, kdy se celá rodina sejde pohromadě, v poslední době se ale tradiční význam Vánoc kamsi vytrácí. Pohodu střídá stres ze shánění dárků, pečení a nekonečného úklidu.

Zřícená lávka v Troji - 4
aktualizováno 05.12.
Vyšetřování pokračuje

Trosky zřícené lávky v Troji čeká přesun! Začaly padat hlavy

Policie ukončila vyšetřování na místě zřícené lávky mezi Císařským ostrovem a Trojským zámkem v Praze. Trosky budou odstraněny a začít by se mohlo právě už během úterka.

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci
aktualizováno 29.11.
mise nový domov

Otec zanechal Michalovi nevítaný dárek. Může ho stát až 200 tisíc

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Nunčaky Ilustrační snímek
aktualizováno 20.10.
Perné chvilky

"Karatista" zpod mostu ohrožoval muže zákona kovovými nunčaky!

V poutech nakonec skončil ve čtvrtek v Teplicích bezdomovec, který původně volal policistům o pomoc. Nelíbilo se mu, že mu do "bytu" pod mostem vtrhla úklidová četa. A svůj příbytek byl odhodlaný bránit.

Výměna manželek: Nervy a posedlost úklidem! - 20
aktualizováno 11.09.
výměna manželek

'Jsi divná, je mi z tebe na blití!' seřve Vašek náhradní manželku

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě, a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela.

Děti ve škole
aktualizováno 01.09.
poslední přípravy

Na školách vládne chaos! Děti se vrací v pondělí a stále není hotovo

Všude se uklízí, učitelé skládají učebnice a o technické zázemí se starají školníci. Děti zasednou opět do lavic už po víkendu a školy si dávají pořádně záležet na tom, aby vše probíhalo, jak má.

Octomilky
20.08.
Co dělat

V českých domácnostech řádí octomilky! RADY, jak se jich zbavit

S koncem léta se do českých domácností stěhují otravné mušky. Octomilky jsou najednou všude a není lehké je zničit. Stačí ale vyzkoušet některou z našich rad a zbavíte se jich jednou provždy! Nebo alespoň do dalšího podzimu...