Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chřestýšovec mangšanský - 9
09.11.
Musel na operaci

Třímetrový had se ukrýval na toaletě, muže pokousal do penisu

Středně těžké zranění utrpěl v Thajsku muž, kterého v jeho domě pokousal do penisu přibližně tři metry dlouhý hroznýš královský ukrývající se na toaletě.

Had
08.11.
Nebezpečný koníček

Uštkla ho zmije, teď chovatel hadů promluvil. Sousedi mají strach

Známý herpetolog, který byl v sobotu večer převezen ve vážném stavu do nemocnice po uštknutí prudce jedovatou zmijí růžkatou, byl propuštěn do domácího léčení.

Prudce jedovatá zmije růžkatá uštkla známého herpetologa
aktualizováno 05.11.
Nejjedovatější had Evropy

Známého herpetologa uštkla v Praze zmije! Skončil v nemocnici

V pražských Holešovicích uštkla prudce jedovatá zmije růžkatá 82letého muže. Ten byl v kritickém stavu převezen do nemocnice. Podle informací TV Nova se jedná o známého chovatele hadů. Případ se stal měsíc poté, co v Praze uštkla mamba zelená ženu, která po devíti dnech v nemocnici zemřela.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu had na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Roman z Výměny manželek
aktualizováno 03.11.
VIDEO Mačkáš mi hada

Brutální útok Romana z Výměny manželek! Takhle napadl číšníka

Účastník reality show Výměna manželek Roman, který proslul scénkou s hadem své tehdejší přítelkyně Jany, kterého při objetí zmáčknul, což vyvolalo ostrou Janinu reakci, tvrdí, že dnes žije úplně jiný život, než jaký měli možnost vidět diváci. Teď se ale objevilo video z kavárny, kde Roman brutálně napadl číšníka.

Mamba odchycená v Praze vypadá lépe, ale nežere
aktualizováno 25.10.
Rozhovor s herpetologem

Mamba v ohrožení! Má zákeřné parazity, smrt jí hrozí i s léčbou

Zdravotní stav mamby zelené, která byla v pražských Hlubočepích tři dny na útěku, se výrazně zhoršil. Podle herpetologa, který o ni pečuje, testy ukázaly, že má v sobě nebezpečné parazity. Ať už jí nasadí léčbu, nebo ne, hrozí mambě smrt.

Mrtvá krajta nalezená v Praze 13
21.10.
tomáš bublík

Expert: Mrtvý had v Praze? Hloupý vtip. Někdo ho měl v mrazáku!

Prvního hada dostal asi nejznámější český herpetolog současnosti Tomáš Bublík za vysvědčení, dnes jich má doma dvacet. Že by se někdy o hadech tolik mluvilo v médiích jako teď, ale nepamatuje. Myslí si dokonce, že v některých případech jde o hloupou legraci.

Mamba odchycená v Praze vypadá lépe, ale nežere
aktualizováno 16.10.
Vyšetřování pokračuje

Pitva ženy uštknuté mambou je hotová, na výsledky se čeká

Policie stále čeká na výsledky pitvy třicetileté ženy, která v Praze za podivných okolností zemřela po uštknutí mambou zelenou. Nebezpečný had je stále u herpetologa, který ho odchytil. Kvůli tomu, že ho žena chovala nelegálně, propadl státu a ten mu teď musí najít nový domov.

Tomáš Bublík
aktualizováno 15.10.
chat s osobností

První had byl odměna za samé jedničky, přiznal herpetolog Bublík

Během necelých čtrnácti dní odchytil hady hned ve dvou městech. Herpetolog Tomáš Bublík je v současnosti asi nejznámější odborník na hady v celé zemi. Co ho na práci baví? A na co si dát při chovu jedovatých plazů pozor? I na to odpověděl při on-line rozhovoru se čtenáři TN.cz.

Tomáš Bublík
aktualizováno 13.10.
Zaříkávač hadů

Přijel, viděl a odchytil! Takhle pracuje lovec hadů

Užovku v orlovské prodejně naháněli hasiči a zaměstnanci prodejny skoro dva a půl dne. Pak na místo přijel herpetolog Tomáš Bublík a hada odchytil za jednu noc.

Had z Orlové - 3
12.10.
užovka v budově

Had stál obchod miliony, hledání v Orlové se pořádně prodražilo

Hada hledali od úterý v supermarketu v Orlové. Až v pátek ho chytil specialista na plazy, který minulý týden odchytil mambu zelenou v Praze. Ukázalo se, že jde o neškodnou užovku obojkovou. Stále ale není jasné, jak se tam dostala.