Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Filip Grznár
aktualizováno 29.06.
Hrozil vyvražděním

Kulturistu kvůli vyhrožování Romům obvinili! Teď promluvil

Kulturista Filip Grznár na sebe neupozornil svými výkony, ale nenávistnými výroky. Po zastřelení Roma v Chomutově natočil krátké video, v němž nadává českým soudům a hrozí Romům vyvražděním. Už se o něj zajímá policie. Grznár teď promluvil pro TN.cz.

Filip Grznár
28.06.
Střelba v Chomutově

"Vyvraždím je!" hrozil kulturista Romům. Prověřuje ho policie

Kulturista Filip Grznár natočil nenávistné video, ve kterém nadává českým soudům a hrozí Romům z Chomutova vyvražděním. Nelíbilo se mu, že obyvatelé sídliště, kde muž zastřelil Roma, chystají nepokoje. Videa si ale všimla policie a Grznára podezírá hned ze dvou trestných činů.

Neale kulturista - 3
aktualizováno 09.12.
galerie obří proměna

Kulturistou za 16 TÝDNŮ: Z tohoto mladíka se stal pořádný svalovec!

Když viděl svou fotku z pláže, zhrozil se. Rozhodl se proto se sebou něco udělat. Za čtyři měsíce už byl devětadvacetiletý Neale Maher naprosto k nepoznání. Z obyčejného zedníka se stal velmi atraktivní kulturista!

Prásk.tv píše:

Dean Wharmby - 1
čtěte o tématu kulturista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Jak vypadají kulturisti v důchodu - 2
aktualizováno 10.06.
fotogalerie velká změna

Trápíte tělo v posilovně? Takhle vypadají kulturisti v důchodu

Kdysi spousta mladých mužů toužila být jako oni a spousta žen toužila mít doma muže, jako byli oni. Po ukončení kariéry se ale kdysi svalnatí kulturisté změnili k nepoznání.

Býk kulturista
aktualizováno 11.02.
kontroverzní fotka

Býk "Rambo" šokuje internet. Podvrh nebo realita?

Internet v pravidelných intervalech oblétají fotky a videa bizarně osvalených býků, kteří vypadají, jako by dostali pořádnou porci steroidů před kulturistickou soutěží. Je to podivná hříčka přírody nebo výsledek lidských pokusů?

Kulturista Divílek
aktualizováno 09.10.
kulturista senior

Děda ze Zlína (69) dokáže šílené kousky, stáří ho nebrzdí! VIDEO

I v pokročilém věku se dá udržet ve formě. Panu Divílkovi je 69 let. A vy se teď podívejte na to, v jaké je bývalý šampion v kulturistice kondici.

Nejsilnější sourozenci světa
27.05.
Šílená matka?

Video: Matka nutí malé syny denně hodiny posilovat! Je to normální?

ANKETA: Těmhle malým borcům není ještě ani deset let a přesto zvládají opravdu náročné cviky. Do parády si je vzala jejich matka a právě kvalitní trénink může za jejich vypracovaná těla. Dětem to sice dělá radost, ale neměly by si raději hrát místo činek s hračkami?