Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

život za mřížemi

Vězni si už na Kramného brousí zuby. Dejte nám ho, volají

Petra Kramného drží ve vězení na Mírově v izolaci. Sám o to požádal a zřejmě moc dobře ví proč. Při letmých setkáních na něj ostatní vězni pokřikují a vyhrožují. Jde prý o obrovský psychický tlak, píše dnešní Blesk, který přišel se svědectvím z věznice.

Dědictví po Monice
Aktualizováno 19.8. 2016 09:45
Majetek za miliony

Začal boj o dědictví po Monice a Klárce! První hádky a komplikace

Tři roky po vraždě Moniky a Klárky začal boj o jejich majetek. Ze hry venku je samozřejmě Petr Kramný, kterého soud pravomocně poslal za vraždu do vězení.

Co s ním je?

Podivné mlčení kolem Petra Kramného: Strach o jeho život!

Už téměř dva měsíce uplynuly od chvíle, kdy si Petr Kramný u Vrchního soudu v Olomouci vyslechl rozsudek, který mu potvrdil osmadvacetiletý trest vězení. Kramného blízcí o něj mají strach!

Prásk.tv píše:

Soud s Petrem Kramným - 1
čtěte o tématu Petr Kramný na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Evropu si letos můžete užít bez obav z vysokých účtů za internet

Ať už se v létě chystáte k Eiffelovce, na jih k moři nebo třeba k sousedům do Tater, nemusíte za připojení v zahraničí utratit ranec. Stačí si jen vybrat ten správný roaming.

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 22.6. 2016 11:34
Křivé obvinění

Kramný u soudu zaháněl slzy! Stýská se mu po rodičích? VIDEO

Petr Kramný pravomocně odsouzený za vraždu manželky a dcerky skončil znovu v soudní síni - kvůli křivému obvinění. A když zahlédl rodiče, kteří ho přišli podpořit, musel bojovat s pláčem.

Petr Kramný
Aktualizováno 2.6. 2016 13:54
psychické problémy

Kramný je na tom špatně: "Mám o něj velký strach," svěřila Rejžková

Petru Kramnému ve středu odvolací soud potvrdil trest, který mu v lednu uložili v Ostravě. Za vraždu manželky a dcery si má odsedět 28 let ve vězení. A celou situaci nese podle své advokátky velmi špatně.

Soud s Petrem Kramným - znalec Radek Matlach
Aktualizováno 2.6. 2016 11:41
Kauza Kramný

Soudní znalec: "Jako Kramného zavřou bez vysvětlení kohokoliv!"

Soudní znalec Radek Matlach, který v kauze Petra Kramného zpracovával znalecký posudek vyznívající ve prospěch obžalovaného, je šokován rozsudkem Vrchního soudu v Olomouci. Ten ve středu potvrdil Kramnému osmadvacetiletý trest. Podle Matlacha stále nebyly rozptýleny pochybnosti, které ve svém posudku vznesl.

Petr Kramný - důkazy
Aktualizováno 1.6. 2016 20:43
rozhodnutí soudu

Detaily od soudu s Kramným: Tato čtyři fakta ho poslala za mříže

Vrchní soud ve středu potvrdil předchozí rozsudek v případu Petra Kramného, který si má odsedět 28 let ve vězení. Kramný se může pouze dovolat k Nejvyššímu soudu. Co všechno vedlo k jeho opětovnému odsouzení?

Rozsudek nad Kramným

Reakce na verdikt: Kramný se objímal, Rejžková se nevzdává

Vrchní soud v Olomouci pravomocně poslal na 28 let do vězení Petra Kramného za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky. Jaké jsou první reakce aktérů ostře sledované kauzy?

Soud s Petrem Kramným - 10
Aktualizováno 1.6. 2016 12:49
odsedí si 28 let

Potvrzeno: Kramný zavraždil Moniku a Klárku! Usvědčil se sám

Vrchní soud v Olomouci ve středu ráno definitivně rozhodl v kauze Petra Kramného. Potvrdil mu osmadvacetiletý trest, který mu uložil už v lednu ostravský soud. Kramný v roce 2013 elektrickým proudem zabil svou manželku Moniku a dceru Klárku. Usvědčil se sám nesrovnalostmi ve výpovědích.

Klára Long Slámová a Jana Rejžková
Aktualizováno 1.6. 2016 14:43
proces s kramným

Rejžková se hádala se Slámovou kvůli oblečení. Zasáhla až stráž!

V úterý projednával Vrchní soud v Olomouci odvolání Petra Kramného, který byl na začátku roku odsouzen k 28 letům vězení. A líčení se neobešlo bez emocí, zvláště ve chvíli, kdy se obhájkyně Kramného a zmocněnkyně pozůstalých začaly hádat kvůli módě.