Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný před Nejvyšším soudem v Brně
Aktualizováno 2.11. 2016 21:41
podal dovolání

Poslední šance pro Kramného: Soud rozhodne o falšování důkazů

Petr Kramný, který si ve vězení odpykává 28letý trest za vraždu své manželky a dcery, se nevzdává. Podal dovolání a jeho případ teď přezkoumá Nejvyšší soud. Podle služby infoSoud dorazilo dovolání ke Krajskému soudu v Ostravě před několika dny.

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
Aktualizováno 21.10. 2016 18:24
otevření případu?

Vydejte vzorky těl Moniky a Kláry, žádají zastánci neviny Kramného

Spolek Šalamoun se nepřestává bít za Petra Kramného. Nejnověji napadl rozhodnutí státního zástupce nedovolit zapůjčení vzorků tkání znalcům obhajoby. Spolek se znovu odvolává na to, že ve spisu jsou namísto fotografií řezu srdcem Moniky a Kláry "padělky".

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 3
Aktualizováno 11.10. 2016 20:58
galerie křivé obvinění

Kramný jako vězeň: V teplákách, s medvědem a pečlivě nagelovaný

Mlátili vyšetřovatelé při výsleších Petra Kramného nebo šlo jen o lež, kterou on sám vynesl ve snaze vyhnout se trestu za vraždu manželky a dcery? To dnes řešil soud v Ostravě. Kramný se tak po kratší přestávce objevil na veřejnosti. Nagelovaný jako vždy, ale už ve vězeňských teplákách...

Prásk.tv píše:

Soud s Petrem Kramným - 1
čtěte o tématu Petr Kramný na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pošlete fotografie vánoční výzdoby a vyhrajte poukazy do Tesca

Portál TN.cz ve spolupráci s obchody Tesco připravil pro své čtenáře skvělou předvánoční soutěž. Za jednu fotku můžete vyhrát poukázky na vánoční nákup.

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 11.10. 2016 10:28
Kauza křivé obvinění

Kramný musí znovu k soudu! Za křivé obvinění mu hrozí 2 až 8 let

U Okresního soudu v Ostravě bude v úterý pokračovat případ Petra Kramného. Muž odsouzený na 28 let za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě stane před soudem kvůli křivému obvinění. Toho se měl dopustit, když prohlásil, že jej během výslechu policisté zmlátili.

kauza kramný

Kramného soudci se mstí jeho advokátce, tvrdí spolek Šalamoun

Spolek Šalamoun protestuje proti chování soudu, který poslal Petra Kramného do vězení na 28 let. Nelíbí se mu, že si soudce v rozsudku údajně "vyřizuje účty" s Kramného obhájkyní Janou Rejžkovou. Navíc jí podle spolku osočuje mylně a lživě.

Petr Kramý - zákoník
Aktualizováno 22.9. 2016 17:18
Podivnosti v kauze

Pochybnosti v kauze Kramný! Přikryl Vrchní soud justiční zločin?

Rozsudek Vrchního soudu v Olomouci, který poslal Petra Kramného na 28 let do vězení, obsahuje chyby, jeho zpracování trvalo nestandardně dlouho a některé závěry jsou nesmyslné. Někteří aktéři navíc úmyslně lhali! Alespoň to tvrdí spolek Šalamoun, který je přesvědčen, že kauzu Petra Kramného provází nestandardní postup soudů.

Detaily z rozsudku Co Kramný napadal

Konec nadějí: Takhle Vrchní soud rozcupoval Kramného odvolání

Petr Kramný poslal Vrchnímu soudu v Olomouci obsáhlé odvolání, ve kterém napadal rozsudek soudkyně Renaty Gilové, která jej poslala na 28 let za mříže. Své odvolání ještě několikrát doplnil. Uvedl v něm, kde podle něho Krajský soud v Ostravě pochybil. Vrchní soud ale jeho odvolání smetl ze stolu a trest mu potvrdil

Soud s Petrem Kramným - 10
Aktualizováno 18.9. 2016 17:59
detaily z rozsudku Kauza Kramný

Jak mě mohli odsoudit? Přísedící u soudu spali! zlobí se Kramný

Petr Kramný si u Vrchního soudu v Olomouci postěžoval, že přísedící v senátu soudkyně Renaty Gilové,část soudního stání prospali! Přitom jejich hlas měl v závěrečném rozhodování soudu stejnou váhu, jako hlas soudkyně Gilové! Vrchní soud jeho stížnosti smetl ze stolu.

Soudkyně Renáta Gilová, Petr, Kramný
Aktualizováno 17.9. 2016 08:08
detaily rozsudku Kauza Kramný

Kramný zuří: Proces z 50. let, soudila mě komunistka a STBák!

Petr Kramný ve svém odvolání, které poslal Vrchnímu soudu v Olomouci, hledal viníky, proč dostal osmadvacetiletý trest. Za jednoho z hlavních viníků označil soudkyni Krajského soudu v Ostravě Renatu Gilovou. Upozornil na její údajnou komunistickou minulost a proces přirovnal k politickým procesům z 50. let.

Státní zástupce Vít Legerský
Aktualizováno 16.9. 2016 18:51
detaily z rozsudku Drsný útok

Kramný: "Žalobce je potencionální zločinec, popisuje, jak by vraždil!"

Před stáním u Vrchního soudu v Olomouci zaslal Petr Kramný obsáhlé odvolání, které ještě několikrát doplňoval. V jednom z těchto doplnění se ostře pustil do muže, který jej dostal do vězení, do státního zástupce Víta Legerského. Žalobce obvinil že popisuje, jak by chtěl vraždit sám a soud vyzval, aby jej nechal vyšetřit.