Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 22.6. 2016 11:34
Křivé obvinění

Kramný u soudu zaháněl slzy! Stýská se mu po rodičích? VIDEO

Petr Kramný pravomocně odsouzený za vraždu manželky a dcerky skončil znovu v soudní síni - kvůli křivému obvinění. A když zahlédl rodiče, kteří ho přišli podpořit, musel bojovat s pláčem.

Petr Kramný
Aktualizováno 2.6. 2016 13:54
psychické problémy

Kramný je na tom špatně: "Mám o něj velký strach," svěřila Rejžková

Petru Kramnému ve středu odvolací soud potvrdil trest, který mu v lednu uložili v Ostravě. Za vraždu manželky a dcery si má odsedět 28 let ve vězení. A celou situaci nese podle své advokátky velmi špatně.

Soud s Petrem Kramným - znalec Radek Matlach
Aktualizováno 2.6. 2016 11:41
Kauza Kramný

Soudní znalec: "Jako Kramného zavřou bez vysvětlení kohokoliv!"

Soudní znalec Radek Matlach, který v kauze Petra Kramného zpracovával znalecký posudek vyznívající ve prospěch obžalovaného, je šokován rozsudkem Vrchního soudu v Olomouci. Ten ve středu potvrdil Kramnému osmadvacetiletý trest. Podle Matlacha stále nebyly rozptýleny pochybnosti, které ve svém posudku vznesl.

Prásk.tv píše:

Soud s Petrem Kramným - 1
čtěte o tématu Petr Kramný na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NEJVÝŠE POLOŽENÁ HVĚZDÁRNA V ČECHÁCH

Kleť je nejvýše položená astronomická observatoř v ČR. Najdete ji jižně pod vrcholem hory Kleť mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem ve výšce 1070 metrů nad mořem.

Petr Kramný - důkazy
Aktualizováno 1.6. 2016 20:43
rozhodnutí soudu

Detaily od soudu s Kramným: Tato čtyři fakta ho poslala za mříže

Vrchní soud ve středu potvrdil předchozí rozsudek v případu Petra Kramného, který si má odsedět 28 let ve vězení. Kramný se může pouze dovolat k Nejvyššímu soudu. Co všechno vedlo k jeho opětovnému odsouzení?

Rozsudek nad Kramným

Reakce na verdikt: Kramný se objímal, Rejžková se nevzdává

Vrchní soud v Olomouci pravomocně poslal na 28 let do vězení Petra Kramného za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky. Jaké jsou první reakce aktérů ostře sledované kauzy?

Soud s Petrem Kramným - 10
Aktualizováno 1.6. 2016 12:49
odsedí si 28 let

Potvrzeno: Kramný zavraždil Moniku a Klárku! Usvědčil se sám

Vrchní soud v Olomouci ve středu ráno definitivně rozhodl v kauze Petra Kramného. Potvrdil mu osmadvacetiletý trest, který mu uložil už v lednu ostravský soud. Kramný v roce 2013 elektrickým proudem zabil svou manželku Moniku a dceru Klárku. Usvědčil se sám nesrovnalostmi ve výpovědích.

Klára Long Slámová a Jana Rejžková
Aktualizováno 1.6. 2016 14:43
proces s kramným

Rejžková se hádala se Slámovou kvůli oblečení. Zasáhla až stráž!

V úterý projednával Vrchní soud v Olomouci odvolání Petra Kramného, který byl na začátku roku odsouzen k 28 letům vězení. A líčení se neobešlo bez emocí, zvláště ve chvíli, kdy se obhájkyně Kramného a zmocněnkyně pozůstalých začaly hádat kvůli módě.

Soud s Petrem Kramným - 10
Aktualizováno 31.5. 2016 21:23
Reportáž ze soudní síně

"Kramný není nebezpečný, pusťte ho z vazby!" požaduje Rejžková

Dnešek je dnem, na který Petr Kramný dlouho čekal. Muž, kterému ostravský soud uložil za vraždu manželky a dcery 28 let, stanul u odvolacího soudu a doufá ve zmírnění trestu. O jeho osudu se rozhodne zítra.

Petr Kramný - Vrchní soud v Olomouci
Aktualizováno 30.5. 2016 11:13
Co bude dál?

ČTYŘI SCÉNÁŘE: Doživotí nebo svoboda? Tohle čeká Kramného!

Petra Kramného čeká v úterý den D - stane totiž u Vrchního soudu v Olomouci, který rozhodne o jeho dalším osudu. Přinášíme přehled možných scénářů.

Rozchod?

Kramný je opět sám, milenka za ním do basy už nejezdí!

Už v úterý stane Petr Kramný znovu před soudem. A jde mu o všechno - je to totiž soud odvolací. Na lavici obžalovaných Kramný usedne osamělý - vše totiž nasvědčuje tomu, že mu milenka Vanda dala kopačky.