Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramý - zákoník
Aktualizováno 22.9. 2016 17:18
Podivnosti v kauze

Pochybnosti v kauze Kramný! Přikryl Vrchní soud justiční zločin?

Rozsudek Vrchního soudu v Olomouci, který poslal Petra Kramného na 28 let do vězení, obsahuje chyby, jeho zpracování trvalo nestandardně dlouho a některé závěry jsou nesmyslné. Někteří aktéři navíc úmyslně lhali! Alespoň to tvrdí spolek Šalamoun, který je přesvědčen, že kauzu Petra Kramného provází nestandardní postup soudů.

Detaily z rozsudku Co Kramný napadal

Konec nadějí: Takhle Vrchní soud rozcupoval Kramného odvolání

Petr Kramný poslal Vrchnímu soudu v Olomouci obsáhlé odvolání, ve kterém napadal rozsudek soudkyně Renaty Gilové, která jej poslala na 28 let za mříže. Své odvolání ještě několikrát doplnil. Uvedl v něm, kde podle něho Krajský soud v Ostravě pochybil. Vrchní soud ale jeho odvolání smetl ze stolu a trest mu potvrdil

Soud s Petrem Kramným - 10
Aktualizováno 18.9. 2016 17:59
detaily z rozsudku Kauza Kramný

Jak mě mohli odsoudit? Přísedící u soudu spali! zlobí se Kramný

Petr Kramný si u Vrchního soudu v Olomouci postěžoval, že přísedící v senátu soudkyně Renaty Gilové,část soudního stání prospali! Přitom jejich hlas měl v závěrečném rozhodování soudu stejnou váhu, jako hlas soudkyně Gilové! Vrchní soud jeho stížnosti smetl ze stolu.

Prásk.tv píše:

Soud s Petrem Kramným - 1
čtěte o tématu Petr Kramný na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Skiareál ve Špindlu plánuje na zimu spoustu novinek. Soutěžte s námi o skipasy!

Přípravy na zimu jsou ve Špindlerově Mlýně v plném proudu. Těšte se na nejrychlejší zasněžování i novinky pro děti.

Soudkyně Renáta Gilová, Petr, Kramný
Aktualizováno 17.9. 2016 08:08
detaily rozsudku Kauza Kramný

Kramný zuří: Proces z 50. let, soudila mě komunistka a STBák!

Petr Kramný ve svém odvolání, které poslal Vrchnímu soudu v Olomouci, hledal viníky, proč dostal osmadvacetiletý trest. Za jednoho z hlavních viníků označil soudkyni Krajského soudu v Ostravě Renatu Gilovou. Upozornil na její údajnou komunistickou minulost a proces přirovnal k politickým procesům z 50. let.

Státní zástupce Vít Legerský
Aktualizováno 16.9. 2016 18:51
detaily z rozsudku Drsný útok

Kramný: "Žalobce je potencionální zločinec, popisuje, jak by vraždil!"

Před stáním u Vrchního soudu v Olomouci zaslal Petr Kramný obsáhlé odvolání, které ještě několikrát doplňoval. V jednom z těchto doplnění se ostře pustil do muže, který jej dostal do vězení, do státního zástupce Víta Legerského. Žalobce obvinil že popisuje, jak by chtěl vraždit sám a soud vyzval, aby jej nechal vyšetřit.

život za mřížemi

Vězni si už na Kramného brousí zuby. Dejte nám ho, volají

Petra Kramného drží ve vězení na Mírově v izolaci. Sám o to požádal a zřejmě moc dobře ví proč. Při letmých setkáních na něj ostatní vězni pokřikují a vyhrožují. Jde prý o obrovský psychický tlak, píše dnešní Blesk, který přišel se svědectvím z věznice.

Dědictví po Monice
Aktualizováno 19.8. 2016 09:45
Majetek za miliony

Začal boj o dědictví po Monice a Klárce! První hádky a komplikace

Tři roky po vraždě Moniky a Klárky začal boj o jejich majetek. Ze hry venku je samozřejmě Petr Kramný, kterého soud pravomocně poslal za vraždu do vězení.

Co s ním je?

Podivné mlčení kolem Petra Kramného: Strach o jeho život!

Už téměř dva měsíce uplynuly od chvíle, kdy si Petr Kramný u Vrchního soudu v Olomouci vyslechl rozsudek, který mu potvrdil osmadvacetiletý trest vězení. Kramného blízcí o něj mají strach!

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 22.6. 2016 11:34
Křivé obvinění

Kramný u soudu zaháněl slzy! Stýská se mu po rodičích? VIDEO

Petr Kramný pravomocně odsouzený za vraždu manželky a dcerky skončil znovu v soudní síni - kvůli křivému obvinění. A když zahlédl rodiče, kteří ho přišli podpořit, musel bojovat s pláčem.

Petr Kramný
Aktualizováno 2.6. 2016 13:54
psychické problémy

Kramný je na tom špatně: "Mám o něj velký strach," svěřila Rejžková

Petru Kramnému ve středu odvolací soud potvrdil trest, který mu v lednu uložili v Ostravě. Za vraždu manželky a dcery si má odsedět 28 let ve vězení. A celou situaci nese podle své advokátky velmi špatně.