Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dostal Kramného za mříže

Čachry v případu? Znalec v kauze Kramný měl ovlivňovat soudce!

V kauze Petra Kramného padlo další trestní oznámení. Podal jej spolek Šalamoun na soudního znalce Františka Vorla, který v případu Petra Kramného zpracoval revizní posudek. Vorel se totiž v říjnu sešel se soudcem Nejvyššího soudu, který měl pak případ projednávat, a kauzu s ním probíral. Soudce Vladimír Veselý se musel z projednávání kauzy vyloučit.

Kramný na Mírově

Kramný promluvil: Ve vězení myslí na rodinu; sešel se s Kajínkem

Petr Kramný, který tento týden stanul u ostravského okresního soudu kvůli případu údajného křivého obvinění, promluvil o životě v mírovské věznici. Tam si odpykává osmadvacetiletý trest za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě. Kramný trvá na tom, že svou rodinu nezabil.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 2
Aktualizováno 16.12. 2016 13:15
Chybovaly soudy?

Kramný na svobodu? Objevily se nové důkazy o jeho nevině!

Obhájkyně Jana Rejžková má podle portálu Deník.cz nové důkazy, které by mohly Petra Kramného dostat z vězení. Na Mírově si odpykává 28 let za vraždu manželky a dcery v Egyptě.

Prásk.tv píše:

Soud s Petrem Kramným - 1
čtěte o tématu Petr Kramný na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Splňte si svůj sen, přijďte za námi do Poděbrad

Okouzlily vás záběry dočasného domova účastníků nové reality show Akce Nový domov a nevíte, kde byli ubytovaní?

Petr Kramný
Aktualizováno 13.12. 2016 21:52
Kauza kramný

Vinen! Soud rozhodl v případu Kramný. Vynesl překvapivý verdikt

Petra Kramného dnes znovu stanul před soudem. Řešilo se jeho údajné obvinění policisty - Kramný měl tvrdit, že ho policista při výslechu napadal. Vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů ale nic takového nepotvrdilo. Kramný je podle soudu vinen, žádný další trest ale nedostane.

Petr Kramný před Nejvyšším soudem v Brně
Aktualizováno 2.11. 2016 21:41
podal dovolání

Poslední šance pro Kramného: Soud rozhodne o falšování důkazů

Petr Kramný, který si ve vězení odpykává 28letý trest za vraždu své manželky a dcery, se nevzdává. Podal dovolání a jeho případ teď přezkoumá Nejvyšší soud. Podle služby infoSoud dorazilo dovolání ke Krajskému soudu v Ostravě před několika dny.

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
Aktualizováno 21.10. 2016 18:24
otevření případu?

Vydejte vzorky těl Moniky a Kláry, žádají zastánci neviny Kramného

Spolek Šalamoun se nepřestává bít za Petra Kramného. Nejnověji napadl rozhodnutí státního zástupce nedovolit zapůjčení vzorků tkání znalcům obhajoby. Spolek se znovu odvolává na to, že ve spisu jsou namísto fotografií řezu srdcem Moniky a Kláry "padělky".

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 3
Aktualizováno 11.10. 2016 20:58
galerie křivé obvinění

Kramný jako vězeň: V teplákách, s medvědem a pečlivě nagelovaný

Mlátili vyšetřovatelé při výsleších Petra Kramného nebo šlo jen o lež, kterou on sám vynesl ve snaze vyhnout se trestu za vraždu manželky a dcery? To dnes řešil soud v Ostravě. Kramný se tak po kratší přestávce objevil na veřejnosti. Nagelovaný jako vždy, ale už ve vězeňských teplákách...

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 11.10. 2016 10:28
Kauza křivé obvinění

Kramný musí znovu k soudu! Za křivé obvinění mu hrozí 2 až 8 let

U Okresního soudu v Ostravě bude v úterý pokračovat případ Petra Kramného. Muž odsouzený na 28 let za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě stane před soudem kvůli křivému obvinění. Toho se měl dopustit, když prohlásil, že jej během výslechu policisté zmlátili.

kauza kramný

Kramného soudci se mstí jeho advokátce, tvrdí spolek Šalamoun

Spolek Šalamoun protestuje proti chování soudu, který poslal Petra Kramného do vězení na 28 let. Nelíbí se mu, že si soudce v rozsudku údajně "vyřizuje účty" s Kramného obhájkyní Janou Rejžkovou. Navíc jí podle spolku osočuje mylně a lživě.

Petr Kramý - zákoník
Aktualizováno 22.9. 2016 17:18
Podivnosti v kauze

Pochybnosti v kauze Kramný! Přikryl Vrchní soud justiční zločin?

Rozsudek Vrchního soudu v Olomouci, který poslal Petra Kramného na 28 let do vězení, obsahuje chyby, jeho zpracování trvalo nestandardně dlouho a některé závěry jsou nesmyslné. Někteří aktéři navíc úmyslně lhali! Alespoň to tvrdí spolek Šalamoun, který je přesvědčen, že kauzu Petra Kramného provází nestandardní postup soudů.