Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uvízlý kůň v Opatově u Lubů na Chebsku
aktualizováno 09.12.
náročné vyprošťování

Kůň se propadl přímo do jímky, hasiči museli povolat jeřáb

Kůň v Opatově u Lubů spadl přímo do jímky, na místo okamžitě vyrazili hasiči, kteří se okamžitě pustili do vytažení zvířete. Na místo společně s majitelem dorazil také veterinář.

Nehoda na dálnici D52
aktualizováno 12.11.
zásah hasičů

Dálnice D52 se zastavila, hasiči po nehodě museli vyprošťovat

Vážná nehoda na D52 u Pohořelic zcela uzavřela dálnici ve směru na Brno. Po nehodě čtyř osobních aut a jednoho kamionu museli hasiči jednu osobu vyprostit. Na místo zamířil také vrtulník záchranářů.

Nehoda v ulici Radotínská
aktualizováno 12.10.
zásah hasičů

Při čelním střetu se zranili dva lidé, jeden zůstal uvězněný v autě

K velmi vážně vypadající nehodě vyjeli záchranáři, hasiči a policisté do pražského Radotína, kde se čelně srazila dvě auta. Jeden z řidičů zůstal zaklíněný ve voze. Oba řidiči byli převezeni do nemocnice.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Vyprošťování z kontejneru na elektroodpad
aktualizováno 28.08.
vyprošťování

V kontejneru nalezli mrtvolu. Dalšího chlapce hasiči zachránili

Během jednoto týdne vyjížděli moravskoslezští hasiči hned ke dvěma případům lidí zaklíněných v kovových kontejnerech. Nezletilého se podařilo zachránit, v druhém případě už dotyčnému nedokázali pomoci.

Propadlý vůz v Italské
aktualizováno 02.08.
nehoda

Pod vozem technických služeb se propadla silnice, Italská je zavřená

Ve čtvrtek ráno se pod vozidlem technických služeb propadla část vozovky. Na místo okamžitě vyrazili hasiči, kteří automobil zajistili proti vzniku požáru a začali s jeho vyprošťováním. Preventivně byl k případu povolán také jeřáb. Vůz se podařilo vyprostit po deváté hodině, ulice Italská ale zůstává i nadále částečně uzavřena.

Zřícený strop v centru Prahy - 8
aktualizováno 18.07.
Záchranná akce

V sutinách zřícených stropů nikdo další nebyl, případ řeší kriminálka

Hasiči, policisté, zdravotníci i psovodi městské policie vyrazili v úterý dopoledne do Mikulandské ulice v centru Prahy. Podle dostupných informací se tam zřítil strop v jednom z domů. Podle hasičů trosky zavalily čtyři lidi. Dům během zásahu začal opět padat, trosky zasáhly jednoho z hasičů. Zásah byl ukončen až pozdě v noci.

Dodávka na Zlínsku při nehodě sjela ze srázu do potoka - 3
30.06.
Večerní nehoda

Dodávka sjela ze srázu do potoka, ven ji tahal jeřáb. FOTO

Hodně rušný páteční večer za sebou mají hasiči ze Zlína a Vizovic. Museli totiž z potoka Lutoninka vytahovat dodávku Volkswagen Transporter, která se do vody zřítila z blízkého svahu.

Nehoda na Pražském okruhu - 4
aktualizováno 04.06.
galerie tragická nehoda

Řidičku oživovali dlouhé desítky minut, svým zraněním podlehla!

V pondělí před polednem vyjížděly záchranné složky k velmi vážné nehodě kamionu a dodávky, která narazila zezadu do návěsu. Řidička utrpěla velmi vážná zranění a zůstala zaklíněná v kabině. Po vyproštění začal boj o její život, ten se ani přes intenzivní snahu záchranářů bohužel nepodařilo vyhrát, žena podlehla svým zraněním na místě.

Osobní automobil po sřetu s dalším vozem začal hořet
aktualizováno 16.04.
galerie vážná nehoda

Boj o každou minutu: V hořícím autě zůstal zaklíněný člověk!

Vážná nehoda zkomplikovala provoz na Svitavsku. Po čelním střetu se jedno auto přetočilo na střechu, ve druhém autě, které rychle začaly pohlcovat plameny, zůstal zaklíněný řidič. Hasičům se ho naštěstí podařilo dostat včas ven. Velmi netradiční vyprošťování zažili hasiči i o den dříve.

Auto uvízlo na zamrzlé řece - 6
aktualizováno 06.03.
galerie kuriózní nehoda

Auto před potopením uchránil led! Z koryta řeky ho dostávali hasiči

K velmi kuriózní nehodě vyjížděli tento týden hasiči na Tišnovsku. V Dolních Loučkách havarovalo auto a sjelo do řeky. Před potopením ho naštěstí uchránil led.