Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád vrtulníku v Brně - 4
aktualizováno 07.12.
foto z místa nebezpečný pád

Neštěstí v Brně! Zřítil se vrtulník, dva muži skončili v nemocnici

Policisté, záchranáři i hasiči zasahují na poli v Brně - Tuřanech u pádu vrtulníku. Co přesně nehodě předcházelo, není jasné, dva lidé ale skončili v nemocnici.

Rychlík ve Strašnicích srazil muže - 4
aktualizováno 01.12.
vážné zranění

U Mikulovic srazil vlak člověka! Přiletěl pro něj vrtulník záchranářů

Kvůli vážné nehodě se v pátek odpoledne zastavila železniční doprava u Mikulovic poblíž Kláštěrce nad Ohří, vlak srazil muže pohybujícího se v kolejišti. S velmi vážným zraněním ho museli záchranáři transportovat vrtulníkem do ústecké nemocnice.

Na mladého muže spadl strom!
25.11.
zasahoval vrtulník

Na mladého muže spadl strom! Utrpěl velmi vážná zranění

Mezi Plzní a Stříbrem spadl strom na přibližně dvacetiletého muže. Mladíka vážně zranil, do nemocnice ho přepravil vrtulník.

Prásk.tv píše:

Věra Špinarová - 1
čtěte o tématu vrtulník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Koroner u zásahu - Ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
ohromná tragédie

Kriminalisté vyšetřují podezřelé úmrtí dítěte na jihu Čech

Ohromná tragédie se stala na Prachaticku. Záchranáři museli v Husinci resuscitovat nezletilé dítě, jejich snaha byla bohužel marná. Případem se dále zabývá policie, která prověřuje, jak se celé neštěstí stalo.

Letadlo se ve vzduchu srazilo s helikoptérou
aktualizováno 17.11.
Neštěstí v Anglii

Letadlo se ve vzduchu srazilo s helikoptérou, na zem pršely trosky

Na jihu Anglie, severozápadně od Londýna, se v sobotu odpoledne srazil vrtulník s letadlem. Trosky se podle zpráv z místa zřítily do areálu historického panství Waddesdon Manor. Existují vážné obavy, že při kolizi zemřelo několik lidí.

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník
aktualizováno 12.11.
Nehoda na 10. km

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník

Policie vyšetřuje havárii dodávky, ke které došlo na 10. kilometru dálnice D6 ve směru na Karlovy Vary. Všech sedm pasažérů se zranilo, jednoho těžce zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

Pátrání - ČERMÁK JAROSLAV
aktualizováno 11.11.
pomozte pátrat

Hasič Jarda se pohřešuje už týden! Policie má stopu z Ústecka

Už sedmým dnem pátrají policisté, rodina i kolegové po profesionálním hasiči z Ústí nad Labem. Jaroslava Čermáka viděla rodina naposledy v neděli v jednu hodinu ráno, od té doby o sobě ale nepodal žádnou zprávu. Panují obavy o jeho život. Policie v rámci pátrání žádá řidiče, kteří danou noc jeli z Ústí nad Labem do Lovosic, aby se jim ozvali.

Drogoví dealeři
aktualizováno 08.11.
Tragický konec

Mladíci vysílali svou smrt! Policie je zastřelila v přímém přenosu

Mladí Brazilci vysílali vlastní smrt na facebooku! Ujížděli policii, která skupinu stíhala pro podezření z drogového obchodu. Tři z nich policisté z vrtulníku zastřelili, dalšího těžce zranili. A jejich kamarádi vše sledovali v přímém přenose...

Špicberky
29.10.
konec pátrání

Ztracený ruský vrtulník objevili v moři u ostrova Svalbard

Norský pátrací tým objevil vrak ruské helikoptéry, která zmizela ve čtvrtek z radarů. Trosky objevili v moři nedaleko souostroví Špicberky. Na palubě bylo osm lidí.

Hromadná nehoda u obce Štoky
aktualizováno 16.10.
galerie hromadná nehoda

Při strašlivé nehodě tří aut u Štoků se zranilo hned 10 lidí!

Vážná nehoda tří aut u obce Štoky ráno zcela uzavřela hlavní tah mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Zranilo se celkem deset lidí, na místo musel dokonce vyrazit záchranářský vrtulník, dvě osoby utrpěly vážná zranění. Silnici se podařilo zprovoznit po dlouhých hodinách.