Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nehody traktorů - 1
aktualizováno 16.07.
Havárie traktorů

Dvě nehody traktorů: Mladíka z pod kolosu vytáhli mrtvého

Ke dvěma nehodám traktorů vyjížděli během pondělí moravskoslezští hasiči. Při první nehodě přišel o život mladý muž, druhého mladíka transportoval vrtulník do nemocnice. Druhá nehoda se obešla bez zranění.

Útočník pobodal muže a pořezal dítě
aktualizováno 12.07.
Zasahoval vrtulník

Útočník pobodal muže a pořezal dítě! Má jít o synovce Kajínka

V obci Prachovice na Chrudimsku ve středu před půl osmou večer zasahovali policie i záchranáři. Přivolaní byli k pobodanému, zhruba 30letému muži, s malým dítětem, které mělo být lehce pořezáno. Podle místních by měl být pachatelem synovec Jiřího Kajínka.

Pád vrtulníku u Prešova - 2
aktualizováno 08.07.
Tragédie na Slovensku

Při pádu vrtulníku zemřel známý podnikatel! Syn byl v reprezentaci

Obrovská tragédie se stala na východě Slovenska. V sobotu se zřejmě vrtulník zamotal do drátů a zřítil se k zemi. Pilotoval ho známý podnikatel a otec bývalého hokejového reprezentanta Marián Troliga.

Prásk.tv píše:

Královna Alžběta, Donald Trump
čtěte o tématu vrtulník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Francouzský gangster Redoine Faid utekl z vězení pomocí vrtulníku
01.07.
Poprask ve Francii

Útěk jako z filmu: Známého lupiče z vězení odvezl vrtulník!

Jako z hollywoodského akčního filmu vypadal útěk známého francouzského zločince Redoine Faida z věznice poblíž Paříže. Na dvoře totiž přistála helikoptéra s ozbrojenou posádkou, do níž gangster naskočil.

Dopravní nehoda u Sadové
aktualizováno 10.06.
vážná zranění

Při vážné nehodě se zranilo 5 lidí, na místo musel letět vrtulník

Hned ke dvěma vážným nehodám museli v neděli vyjíždět královéhradečtí hasiči. U Osic osobní auto srazilo cyklistu, kterého musel do nemocnice přepravit vrtulník. U Sadové se pak odpoledne srazila dvě osobní auta, zranilo se celkem pět lidí, i v tomto případě musel jednoho zraněného přepravit vrtulník do nemocnice.

Převrácený mikrobus na D5
aktualizováno 09.06.
vážná nehoda

Na D5 se převrátil mikrobus! Zranilo se 8 lidí, zasahoval vrtulník

V sobotu večer na 49. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov havaroval mikrobus. Vážná nehoda se neobešla bez zranění, na místo kromě záchranářů, policie a hasičů zamířil také vrtulník. Policie odkláněla dopravu na exitu 41. Mikrobus se při nehodě převrátil.

Bouřka
08.06.
Dva zranění

Hochy v Třinci zranil blesk! Uhodil do stromu, pod kterým se skryli

Dva chlapce v Třinci zranil blesk, který sjel zřejmě po kmeni stromu, pod kterým se před bouřkou ukryli. Poté uhodil do jednoho z hochů a vážně ho zranil. Do nemocnice ho přepravil vrtulník, druhého chlapce odvezla sanitka s poraněním nohy.

Nákladní vůz armády ČR
aktualizováno 30.05.
vážná zranění

Nehoda armádního vozu! Pro těžce zraněného musel letět vrtulník

Ve středu odpoledne havarovalo na Chomutovsku speciální armádní vozidlo. Podle prvotních informací se při nehodě zranili tři lidé, pro jednoho kvůli vážnosti zranění zamířil vrtulník záchranářů, silnice byla po dobu zásahu a vyšetřování uzavřena.

Dodávka zastavila zhruba padesát metrů od místa střetu
aktualizováno 23.05.
nehoda na Nymbursku

Dodávka srazila a vážně zranila cyklistu, musel pro něj vrtulník

Řidič dodávky srazil v úterý v noci na Nymbursku cyklistu. Jeho zranění se ukázala natolik vážná, že pro něj musel přiletět záchranářský vrtulník.

Dítě na koloběžce vjelo pod auto
21.05.
Vážné zranění

Děti na koloběžce vjely pod auto, jedno vezl vrtulník do Motola

Velmi vážná zranění utrpělo v pondělí odpoledne jedno ze dvou dětí, které při jízdě na koloběžce zkřížily ve Staré Boleslavi cestu osobnímu autu. Nehodu vyšetřují policisté.