Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívka spadla z koně, letěl pro ni vrtulník
aktualizováno 02.02.
zasahoval i vrtulník

Nebezpečná vyjížďka! Na koni se v jednom dni vážně zranily 2 dívky

Hned dvě mladé dívky spadly v sobotu na dvou místech Středočeského kraje z koně. V obou případech se pod mladými jezdkyněmi zvíře splašilo a ty se pak vážně zranily. Dívky převážel do nemocnice vrtulník

Lyžařka narazila do stromu
aktualizováno 31.01.
Pád na sjezdovce

Žena srazila šestiletou lyžařku! Policie hledá svědky nehody

Ve čtvrtek vyjížděli záchranáři z Libereckého kraje ke zraněné šestileté dívence, kterou srazila lyžařka ve skiareálu Benecko na Jilemnicku. Holčička utrpěla zranění a musela být transportována vrtulníkem do pražské nemocnice. Policie teď hledá svědky nehody.

Záchrana z lanovky - 5
29.01.

VIDEO: Některým krajům chybí záchranářský vrtulník

Mnoho pacientů ve vážném stavu ze Zlínského a Karlovarského kraje se nedočká rychlé pomoci lékařů. V těchto regionech totiž není stanoviště letecké záchranné služby a životy tam proto zachraňují zdravotníci z jiných krajů. Přestože to vedení Zlínského kraje dlouhodobě kritizuje, měnit se zatím nic nebude.

Prásk.tv píše:

Královna Alžběta, Donald Trump
čtěte o tématu vrtulník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Nový záchranářský vrtulník
22.01.

Letecká záchranná služba se zbavila přes 25 let starého vrtulníku

Pacienti ve vážném stavu z Olomouckého kraje už za ošetřením létají v novějším vrtulníku. Tamní letecká záchranná služba se zbavila přes pětadvacet let starého stroje, který už při jednom z prvních vzletů musel nouzově přistát.

Sníh ze stromů shazoval poprvé v Česku vrtulník
21.01.
netradiční údržba

Stromy ve skiareálech tíží zmrzlý sníh, shazoval ho vrtulník

Poprvé v České republice byl ke shazování sněhu ze stromů využit vrtulník. Českou premiéru si odbyl lyžařský areál Klínovec v Krušných horách. Stromy nad sjezdovkami tam tíží sníh a hrozí jejich pád. Vrtulník přiletěl ze Slovenska a proudem vzduchu od rotoru sníh ze stromů odvál.

Záchrana z lanovky - 5
21.01.
buková hora

Unikátní video záchrany z lanovky: Takhle lyžaře dostávali dolů!

Hasiči zveřejnili letecké záběry ze záchrany lyžařů, kteří minulý týden uvízli na lanovce ve ski areálu Buková hora. Akce trvala několik hodin a nakonec se podařilo zachránit všech 71 lidí.

Vážně zraněná lyžařka v Jeseníkách
aktualizováno 17.01.
Zraněná lyžařka

V Jeseníkách se vážně zranila lyžařka (16). Letěl pro ni vrtulník

Čtvrteční lyžování v Jeseníkách skončilo pro šestnáctiletou dívku nešťastně. Při jízdě upadla a vážně se zranila. Letěl pro ni záchranářský vrtulník.

Sanitka - ilustrační foto
15.01.
nehoda v železárnách

Muže v práci vážně zranila pára. Na místě bylo až tisíc stupňů!

Vážným pracovním úrazem v pondělí skončil den pro muže zaměstnaného v Třineckých železárnách. Opařil se tam při práci v koksovně horkou párou. Do nemocnice ho měl přepravit vrtulník, ale kvůli špatnému počasí nemohl vzlétnout.

Nehoda na D4 - 2
aktualizováno 13.01.
Objížďka

Na D4 se srazila tři auta: Dálnice byla uzavřená několik hodin

Dálnice D4 ve směru na Strakonice byla uzavřená kvůli nehodě tří aut, která se stala v sobotu před sedmou hodinou ráno. Pro zraněnou ženu musel letěl záchranářský vrtulník.

Vrtulník na horách
04.01.
Vážná zranění

Lyžaři se zranili pár minut po sobě. Pro chlapce (9) musel vrtulník

Krátce po sobě se v pátek při lyžování na Bukové hoře zranili dva lidé. Pro devítileté dítě s těžkým zraněním letěl vrtulník, ženu se zlomeninou ruky pak záchranáři převezli do nemocnice sanitkou.