Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Únava
dnes 05:45
doplňte si energii

Zatočte s podzimní únavou! Víme o metodě, která zabírá u každého

Letní dovolená je dávno pryč, dny se pomalu zkracují a sychravé počasí nám také úsměv na tváři nevykouzlí. Není divu, že na podzim jsme s energií na nule a potřebujeme dobít baterky. Poradíme vám, jak na to.

Počasí na podzim
aktualizováno 23.09.
měsíční předpověď

Podzim propukne v plné síle! Říjen bude chladný a deštivý. POČASÍ

Astronomický podzim už začal a této změně se brzy přizpůsobí i počasí. Teplých dnů už se dočkámě spíš jen výjimečně, říjen má být podle meteorologů chladný a deštivý.

Podzim
aktualizováno 22.09.
víkendová předpověď

Podzim je tady! Víkend proprší, na slunce ale nebudeme čekat dlouho

Babího léta se do konce týdne nedočkáme. Podle meteorologů celý víkend proprší a teploty budou stoupat maximálně k 17 stupňům. Postupně oteplovat se bude příští týden, kdy může být až 22 stupňů.

Prásk.tv píše:

Podzimní program TV Nova - 5
čtěte o tématu podzim na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Podzimní roznodennost
21.09.
spirituální význam

Podzimní rovnodennost přináší šanci na nový start a řešení sporů

Podzimní rovnodennost letos připadne na pátek 22. září, 22:02 večer. Den bude stejně dlouhý jako noc. Také končí léto a oficiálně začíná podzim. Noci se prodlouží a zahalí nás tma. Právě temnota a smrt jsou dávné symboly, které toto období provázejí.

Počasí na podzim
aktualizováno 21.09.
Září, říjen, listopad

VELKÁ PODZIMNÍ PŘEDPOVĚĎ: Meteorologové řekli, jak bude!

Už v pátek začíná astronomický podzim. Léto plné slunečných dnů je nenávratně pryč a čeká nás sychravé období. Jak následující měsíce bude? A můžeme se těšit na babí léto? Čtěte ve velké předpovědi na podzim!

Déšť - 1
18.09.
Týdenní předpověď

Ranní mlhy a déšť: Do Česka dorazil podzim! PŘEDPOVĚĎ

Babího léta se letos podle meteorologů nedočkáme. Celý týden se budou teploty pohybovat mezi 10 až 17 stupni. Sluníčko vysvitne jen občas, bude vytrvale pršet a obloha převážně zůstane zatažená. Rána budou chladná a objeví se mlhy.

Zima, déšť, teplo
17.09.
Počasí na podzim

Přijde babí léto? Meteorologové prozradili, jak to s ním letos bude

Babího léta se pravděpodobně letos nedočkáme. Teploty na konci září budou podprůměrné.V noci by mohly dokonce klesnout na tři stupně celsia. Čeká nás také vydatný déšť, mohou stoupat hladiny řek.

Podzim
15.09.
prevence proti chmurám

Jak se připravit na příchod podzimu? Tohle vám pomůže!

Nástup podzimu a babího léta nemusí být pro většinu lidí zrovna příjemný. Následkem kratších dnů a brzké tmy mohou být dokonce deprese nebo poruchy našeho imunitního systému. Na snadě je tedy otázka, jak toto období v pohodě zvládnout bez chmur a potíží?

Déšť
aktualizováno 11.09.
týdenní předpověď

Podzim je tu! Týden proprší, deště se dočkají i tam, kde bylo sucho

Do Česka definitivně dorazil podzim. Začátek pracovního týdne proprší a vydatného deště se konečně dočkají i na Moravě a ve Slezsku. Teploty se budou pohybovat jen kolem dvacítky a lépe nebude ani o víkendu.

Podzim
aktualizováno 05.09.
šokující předpověď

Podzim bude v Evropě teplejší než léto! Stává se to jednou za 60 let

Do Evropy dorazí babí léto a podle meteorologů by mělo trvat tři měsíce. Způsobí, že podzim bude letos teplejší než léto. Taková situace prý nastává jen jednou za 60 let!

Obchodní sdělení

Bohemia Apple