Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mikuláš
06.12.
věděli jste to?

Proč chodí Mikuláš o den dřív? Důvod je starý téměř pět století!

Ačkoli svátek má Mikuláš až dnes, děti dostali nadílku už včera večer. Napadlo vás někdy, proč vlastně Mikuláš, anděl a čert chodí o den dřív? Může za to taková malá vzpoura proti času.

Mikuláš, čert a anděl
06.12.
mikulášské nehody

Anděl za volantem srazil cyklistku, vlak naboural do auta s čerty

Ani mikulášský den se neobešel bez nehod. Na jižní Moravě bouralo auto plné čertů, vrazil do nich vlak. O kus dále zase srazil anděl cyklistku.

Čert
aktualizováno 05.12.
strach z čertů

Může mít dítě z čertů trauma? Psycholog radí, jak správně strašit

Jestli budeš zlobit, odnese si tě čert. Podobnou větou straší v posledních dnech své děti spousta rodičů. Podle dětského psychologa to ale není dobře a pokud dítě zlobí, mohou si za to rodiče z velké části sami.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková
čtěte o tématu anděl na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Zloděj u chrudimského soudu
aktualizováno 07.11.
Zloděj vtipálek

Jsem strážný anděl a hlídám tady, tvrdil zloděj majiteli garáže

U chrudimského soudu asi tak upovídaný podezřelý ještě nebyl. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezavřel pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravil příbuzné.

Resuscitace muže
aktualizováno 20.09.
poznáte je?

Hledají se dobří andělé! Zachránili život manželům na nádraží

Dobří lidé mezi námi stále ještě jsou. Přesvědčili se o tom dva senioři na olomouckém vlakovém nádraží, kteří se dostali do nesnází.

Čerti
aktualizováno 05.12.
Předvánoční veselí

Dělat Mikuláše je řehole. Někdy běhá s čertem a andělem i půl dne

Je pátého prosince a tak ani nemusíme říkat, že k dnešku neodmyslitelně patří čert, anděl a Mikuláš. Některé družiny vyšly mezi děti už ráno a často končily až po 12 hodinách nadělování. A k nadílce se připojila i televize Nova.

Čert
aktualizováno 05.12.
mikulášská nadílka

Strašit, nebo nestrašit čertem? Tohle udělejte, když dítě zpanikaří

Už dnes večer zamíří do mnoha domácností trojice nadpozemských bytostí. Mikuláš doprovázený andělem a čertem je v Česku tradicí. Hodné děti se mohou těšit na odměnu, ty zlobivé čeká pokárání. Někdy se ale může návštěva čertů nepříjemně zvrtnout a pak už jde o zdraví.

Mercedes
aktualizováno 10.11.
pomohli andělé?

Dívku (14) málem zabila chřipka, zachránilo ji až záhadné zjevení

Večer se jí udělalo špatně, ráno už ji museli uvést do umělého spánku. Čtrnáctiletou Mercedes z Mackay v Queenslandu málem zabila chřipka. Když jí ale bylo nejhůř, přišla jí na pomoc záhadná osoba.

Ďábel Arizona
07.01.
podivné zjevení

Záhadná fotka: Okřídlený démon se objevil na ulici v Arizoně

Přes sto tisíc lidí už na sociálních sítích zhlédlo fotografii muže, který v Arizoně vyfotil podivný úkaz. Na fotografii je totiž jasně vidět temná silueta osoby s obrovskými křídly. Někteří v tajemné postavě vidí ďábla, jiní černého anděla. Každopádně se poměrně velká část lidí shodla, že výskyt takovéto postavy značí konec světa.

Růženka má nevyléčitelnou nemoc, i přes to se směje
aktualizováno 11.12.
Dobrý Anděl

Růženka má nevyléčitelnou nemoc, i přes to se směje

Téměř 50 dětí ročně se narodí s cystickou fibrózou, která se nedá úplně vyléčit. Polovina nemocných se dožije maximálně 32 let. S tímto onemocněním se narodila dnes už sedmiletá Růženka. Jejími nejbližšími společníky jsou už roky desinfekční prostředky, které v její blízkosti ničí nebezpečné bakterie. Přesto je Růženka veselá a neustále se směje.