Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Elton John
25.01.
Poslední turné

Potvrzeno! Elton John chystá poslední turné, objeví se i v Praze

Oblíbený britský zpěvák Elton John skončí s koncertováním po velkolepém turné. Finální turné nazvané "Farewell Yellow Brick Road“ čítá na 300 koncertů na pěti kontinentech v přibližně třech letech. Příští rok zavítá také do České republiky. Elton John odůvodnil své rozhodnutí špatným zdravotním stavem a změnou priorit, nejdůležitější je nyní rodina.

Elton John
24.01.
Konec kariéry?

Zpěvák Elton John končí kariéru, spekulují ve Velké Británii

Britský deník Daily Mirror přinesl zprávu o konci kariéry hudebníka Eltona Johna. Údajně se rozloučí svou poslední koncertní šňůrou. Spekulace vyvolala tisková konference, kterou Elton John svolal na středeční podvečer. Před jejím začátkem odmítají jeho zástupci informaci potvrdit. Sám sedmdesátiletý hudebník předesílá, že oznámí zásadní rozhodnutí o své budoucí kariéře.

Luxusní koupelny slavných osobností - Cameron Diaz
06.02.
galerie

KOUPELNY SLAVNÝCH: Na čem ujíždí Johny Depp či Elton John?

Koupelna je nejen pro herce, kteří denně spotřebují obrovské množství make-upu, ale i pro většinu z nás naprosto stěžejním místem. Kromě základní hygieny si tu můžete dopřát relax ve vaně plné bublinek i soukromí. Jak si své koupelny vyšperkovaly slavné osobnosti? Podívejte se.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas - 3. díl - 12
čtěte o tématu Elton John na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?