Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týrání krav ve Rtyni na Královéhradecku - 1
aktualizováno 30.01.
Týrání zvířat

Krávy se v nánosu hnoje nemohly ani hýbat! Veterináři jsou zděšeni

Veterináři jsou zděšeni otřesným případem týrání zvířat, který na Královéhradecku odhalili. Krávy žily v hrozných podmínkách - v nánosu hnoje se nemohly hýbat a nedostaly se ke krmivu ani vodě. Odborníci chystají trestní oznámení na majitele.

Cukroví
aktualizováno 21.12.
podvedení zákazníci

Lidé mají zkažené Vánoce! Ženě zaplatili za cukroví, ta pak zmizela

V Česku řádí falešná cukrářka. Podvedla už přes stovku zákazníků z celé republiky. Přes sociální sítě nabízí domácí vánoční cukroví včetně jeho doručení. Jenže zákazníci, kteří jí poslali peníze předem, se cukroví buď nedočkali, nebo jim přišly velmi nepovedené kousky. Lidé tak začínají na cukrářku podávat trestní oznámení.

Svatopluk Bártík k Zemanovi
10.11.
naštvaný prezident

Bartík je svině, rozohnil se Zeman. Za lži o rakovině chce pět milionů

Miloš Zeman se ve čtvrtečním pořadu televize Barrandov Týden s prezidentem pustil do brněnského radního Svatopluka Bartíka. Ten před několik dny na facebooku tvrdil, že Zeman má rakovinu.

Prásk.tv píše:

Řepka, Erbová
čtěte o tématu trestní oznámení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
09.11.
Rozvodová bitva

Paroubkovi: Petra mluví o násilí, on podal 30 trestních oznámení

Mezi Jiřím a Petrou Paroubkovými zuří rozvodová bitva. Manželka už třikrát politika udala na policii za fyzické napadení. Bývalý premiér kontroval, že sám na ženu podal trestních oznámení třicet.

Mise nový domov - Ján
aktualizováno 02.11.
mise nový domov

Jánovi došla trpělivost. Podal na manželku trestní oznámení!

Ve středečním díle reality show Mise nový domov se vám představil Ján, který sám vychovává pět dětí. Minimálně jedno přitom není jeho, manželka si dítě přivedla z jednoho z mnoha svých záletů. Jánovi už došla s nezodpovědnou ženou trpělivost.

Exekuce
13.09.
Exekutoři se brání

Exekutoři udali policii 20 lidí. Kvůli komentářům na internetu

Exekutorské komoře se nelíbí, že lidé v internetových diskuzích schvalovali střelbu na jejich kolegy. Týden po útoku na soudní vykonavatele v Plzni podala komora téměř 20 trestních oznámení na ty, kteří útoky schvalovali nebo podněcovali k dalším útokům na exekutory.

Polciie vyšetřuje rasistické video
aktualizováno 04.08.
děsivé video

Rasistické video už řeší policie! Na otce holčičky podali oznámení

Video, na kterém holčička mlátí pálkou do polštáře, naštvalo hodně lidí. Dítě totiž na vyzvání otce předvádí, jak se chovat k "cikánům a muslimům". Záznam se začal šířit po sociálních sítích v pátek ráno, nyní už je na otce podáno trestní oznámení.

Petr Kramný - důkazy
aktualizováno 31.07.
Kauza Kramný

Zvrat?! Nový posudek vyloučil elektřinu, padají trestní oznámení

Spolek Šalamoun, který se dlouhodobě angažuje v kauze Petra Kramného, konečně prozradil, co zjistil nový znalec, který zkoumal srdce Moniky a Klárky. A spolek hned podal trestní oznámení na trojici znalců, kteří vypracovali posudky, podle nichž Klárku a Moniku zabil elektrický proud. Podle spolku jsou posudky lživé.

David Rath, otec
aktualizováno 23.08.
padají obvinění

Válka Rathových: V rodině zuří boj o cennosti a milionové dědictví

V rodině Davida Ratha zuří boj. Bývalého hejtmana zažaloval jeho bratr Michal, který ho obvinil, že se krátce před smrtí nestaral o jejich otce. Naopak David Rath svého staršího bratra obviňuje z krádeže šperků.

Učitelka
aktualizováno 12.08.
Soud nebude

Učitelka hlídala žáky ve sprše! Ředitel ji vyhodil, rodiče podpořili

Státní zastupitelství smetlo ze stolu trestní oznámení, které podal ředitel základní školy v Tršicích na Olomoucku na učitelku za to, že při sprchování dohlížela na své žáky. Kantorky se zastali i rodiče údajně zneužitých dětí.