Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatopluk Bártík k Zemanovi
10.11.
naštvaný prezident

Bartík je svině, rozohnil se Zeman. Za lži o rakovině chce pět milionů

Miloš Zeman se ve čtvrtečním pořadu televize Barrandov Týden s prezidentem pustil do brněnského radního Svatopluka Bartíka. Ten před několik dny na facebooku tvrdil, že Zeman má rakovinu.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
09.11.
Rozvodová bitva

Paroubkovi: Petra mluví o násilí, on podal 30 trestních oznámení

Mezi Jiřím a Petrou Paroubkovými zuří rozvodová bitva. Manželka už třikrát politika udala na policii za fyzické napadení. Bývalý premiér kontroval, že sám na ženu podal trestních oznámení třicet.

Mise nový domov - Ján
aktualizováno 02.11.
mise nový domov

Jánovi došla trpělivost. Podal na manželku trestní oznámení!

Ve středečním díle reality show Mise nový domov se vám představil Ján, který sám vychovává pět dětí. Minimálně jedno přitom není jeho, manželka si dítě přivedla z jednoho z mnoha svých záletů. Jánovi už došla s nezodpovědnou ženou trpělivost.

Prásk.tv píše:

Řepka, Erbová
čtěte o tématu trestní oznámení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Exekuce
13.09.
Exekutoři se brání

Exekutoři udali policii 20 lidí. Kvůli komentářům na internetu

Exekutorské komoře se nelíbí, že lidé v internetových diskuzích schvalovali střelbu na jejich kolegy. Týden po útoku na soudní vykonavatele v Plzni podala komora téměř 20 trestních oznámení na ty, kteří útoky schvalovali nebo podněcovali k dalším útokům na exekutory.

Polciie vyšetřuje rasistické video
aktualizováno 04.08.
děsivé video

Rasistické video už řeší policie! Na otce holčičky podali oznámení

Video, na kterém holčička mlátí pálkou do polštáře, naštvalo hodně lidí. Dítě totiž na vyzvání otce předvádí, jak se chovat k "cikánům a muslimům". Záznam se začal šířit po sociálních sítích v pátek ráno, nyní už je na otce podáno trestní oznámení.

Petr Kramný - důkazy
aktualizováno 31.07.
Kauza Kramný

Zvrat?! Nový posudek vyloučil elektřinu, padají trestní oznámení

Spolek Šalamoun, který se dlouhodobě angažuje v kauze Petra Kramného, konečně prozradil, co zjistil nový znalec, který zkoumal srdce Moniky a Klárky. A spolek hned podal trestní oznámení na trojici znalců, kteří vypracovali posudky, podle nichž Klárku a Moniku zabil elektrický proud. Podle spolku jsou posudky lživé.

David Rath, otec
aktualizováno 23.08.
padají obvinění

Válka Rathových: V rodině zuří boj o cennosti a milionové dědictví

V rodině Davida Ratha zuří boj. Bývalého hejtmana zažaloval jeho bratr Michal, který ho obvinil, že se krátce před smrtí nestaral o jejich otce. Naopak David Rath svého staršího bratra obviňuje z krádeže šperků.

Učitelka
aktualizováno 12.08.
Soud nebude

Učitelka hlídala žáky ve sprše! Ředitel ji vyhodil, rodiče podpořili

Státní zastupitelství smetlo ze stolu trestní oznámení, které podal ředitel základní školy v Tršicích na Olomoucku na učitelku za to, že při sprchování dohlížela na své žáky. Kantorky se zastali i rodiče údajně zneužitých dětí.

Bankomat
24.03.
problémové dědictví

Vybrala peníze z účtu po mrtvém manželovi, teď ji stíhá policie

Žena (65) z Jáchymova na Karlovarsku porušila zákon, když po smrti manžela, vybrala peníze z jeho účtu. Teď ji vyšetřuje policie, podle které neměla žena jakékoliv právo manipulovat s účtem manžela. Na druhou stranu, ani dost možná nevěděla, že dělá něco nezákonného.

Exhumace psa - 3
aktualizováno 03.03.
trestní oznámení

Dcera udala vlastního tátu na policii! Strašlivě ublížil Tondovi

Liberečtí policisté vyšetřují případ utýraného psa, kterého měl podle výpovědi svědků zabít jeho majitel. Proti podezřelému vypovídá i jeho vlastní dcera, která na otce dokonce podala trestní oznámení.