Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozbité dveře Ilustrační snímek
12.09.
Noční "koncert"

Matka nechala děti bez dozoru. V noci se toulaly a rozbily dveře

Hodně nečekaný budíček měli v pondělí ve dvě hodiny ráno obyvatelé centra Znojma. Postarala se o něj čtveřice rozjívených dětí ve věku 10 až 14 let, které nechala matka bez dozoru.

Brutální napadení ve Znojmě
aktualizováno 31.03.
video Servali se hokejisti a fotbalisti

Drsný útok na diskotéce! Kopance do hlavy zachytila kamera

Policisté ve Znojmě vyšetřují brutální útok u místní diskotéky. Dva muži tam napadli mladíka. Na svou oběť si počkali před podnikem. Mlátili ho pěstmi a kopali do hlavy. Útok byl tak surový, že mladík skončil v bezvědomí. Rvačku zaznamenaly kamery strážníků, kteří oba prchající násilníky pak velmi rychle dopadli.

dítě, v ohrožení, pátrání, Matě G.
aktualizováno 08.03.
Konec pátrání

Policisté odvolali pátrání po Matějovi (13). Zmizel cestou do školy

Policisté z jihu Moravy ve středu nad ránem odvolali pátrání po třináctiletém školákovi Matěji G. Chlapec den předtím odjel do školy, kam ale nedorazil.

Prásk.tv píše:

Prask - logo - 1
čtěte o tématu Znojmo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Opilec natankoval na pumpě a usnul
17.02.
Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Sražený chodec - ilustrační
aktualizováno 14.02.
Nehoda ve Znojmě

Senioři (86 a 84) přebíhali silnici, smetla je dodávka. Žena zemřela

Tragickou nehodu řešili v úterý dopoledne znojemští policisté. Postarší pár si chtěl zkrátit cestu a přebíhal silnici mimo přechod. Na silnici je ale srazila dodávka. Čtyřiaosmdesátiletá žena na místě zemřela. Její o dva roky starší manžel utrpěl těžká zranění.

Turek, který znásilnil ženy ve Znojmě
17.01.
Hledají další oběti

Chlípný Turek řádil ve Znojmě: Znásilnil dvě ženy, teď ho chytli

Čeští policisté ve spolupráci s rakouskými kolegy konečně zadrželi pachatele dvou znásilnění na Znojemsku. V roce 2013 tam dvě ženy brutálně napadl a znásilnil německy hovořící Turek. Policisté jej zadrželi už na konci loňského roku a předali jej rakouským kolegům. Násilník je totiž obviněný také z napadení nejméně dvou žen ve Vídni.

Fanoučci Baníku Ostrava
aktualizováno 08.08.
baník v. znojmo

Baníkovci v druhé lize: Na hřišti se nepředvedli, v hledišti ano

Obávaní fotbaloví chuligáni dorazili včera večer do Znojma. Baník Ostrava totiž po padesáti letech opustil nejvyšší fotbalovou soutěž a hraje druhou ligu. Ve Znojmě to způsobilo pozdvižení - kvůli příjezdu několika stovek baníkovců zůstaly zavřené restaurace a v ulicích hlídkovali těžkooděnci.

Na Moravě se objevil slavný batmobil
aktualizováno 13.07.
Batmanův bourák

Batmobil zaparkoval na Moravě! Za 10 milionů se v něm projedete

Na Moravě se objevil slavný batmobil - vůz, se kterým je nerozlučně spojený superhrdina filmových trháků. Jde o originál, který si zahrál v několika pokračováních série a má hodnotu, která se odhaduje na desítky milionů korun.

Vánoční strom ve Znojmě
aktualizováno 30.11.
nápor počasí

Vichr pustošil Česko: Ve Znojmě porazil vánoční strom na náměstí!

Vítr, který v noci zasáhl republiku a před kterým předem varovali meteorologové, zřejmě nejvíce řádil ve Znojmě. Tam dokonce nadzdvihl vánoční strom na náměstí a odhodil ho pryč.

Pátrání - Jakub Škubal
aktualizováno 08.07.
konec pátrání

ŠŤASTNÝ KONEC: Kubík záhadně zmizel, už ho našli! Kde byl?

Všem spadl kámen ze srdce. Policie pátrala po osmiletém Jakubovi Škubalovi ze Znojemska. Chlapec si v úterý večer hrál na hřišti, domů se už nevrátil. Naštěstí už se našel.