Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Sražený chodec - ilustrační
Aktualizováno 14.2. 2017 17:58
Nehoda ve Znojmě

Senioři (86 a 84) přebíhali silnici, smetla je dodávka. Žena zemřela

Tragickou nehodu řešili v úterý dopoledne znojemští policisté. Postarší pár si chtěl zkrátit cestu a přebíhal silnici mimo přechod. Na silnici je ale srazila dodávka. Čtyřiaosmdesátiletá žena na místě zemřela. Její o dva roky starší manžel utrpěl těžká zranění.

Hledají další oběti

Chlípný Turek řádil ve Znojmě: Znásilnil dvě ženy, teď ho chytli

Čeští policisté ve spolupráci s rakouskými kolegy konečně zadrželi pachatele dvou znásilnění na Znojemsku. V roce 2013 tam dvě ženy brutálně napadl a znásilnil německy hovořící Turek. Policisté jej zadrželi už na konci loňského roku a předali jej rakouským kolegům. Násilník je totiž obviněný také z napadení nejméně dvou žen ve Vídni.

Prásk.tv píše:

Hádka ve Znojmu
čtěte o tématu Znojmo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

Fanoučci Baníku Ostrava
Aktualizováno 8.8. 2016 14:01
baník v. znojmo

Baníkovci v druhé lize: Na hřišti se nepředvedli, v hledišti ano

Obávaní fotbaloví chuligáni dorazili včera večer do Znojma. Baník Ostrava totiž po padesáti letech opustil nejvyšší fotbalovou soutěž a hraje druhou ligu. Ve Znojmě to způsobilo pozdvižení - kvůli příjezdu několika stovek baníkovců zůstaly zavřené restaurace a v ulicích hlídkovali těžkooděnci.

Na Moravě se objevil slavný batmobil
Aktualizováno 13.7. 2016 20:44
Batmanův bourák

Batmobil zaparkoval na Moravě! Za 10 milionů se v něm projedete

Na Moravě se objevil slavný batmobil - vůz, se kterým je nerozlučně spojený superhrdina filmových trháků. Jde o originál, který si zahrál v několika pokračováních série a má hodnotu, která se odhaduje na desítky milionů korun.

Vánoční strom ve Znojmě
Aktualizováno 30.11. 2015 21:17
nápor počasí

Vichr pustošil Česko: Ve Znojmě porazil vánoční strom na náměstí!

Vítr, který v noci zasáhl republiku a před kterým předem varovali meteorologové, zřejmě nejvíce řádil ve Znojmě. Tam dokonce nadzdvihl vánoční strom na náměstí a odhodil ho pryč.

Pátrání - Jakub Škubal
Aktualizováno 8.7. 2015 11:03
konec pátrání

ŠŤASTNÝ KONEC: Kubík záhadně zmizel, už ho našli! Kde byl?

Všem spadl kámen ze srdce. Policie pátrala po osmiletém Jakubovi Škubalovi ze Znojemska. Chlapec si v úterý večer hrál na hřišti, domů se už nevrátil. Naštěstí už se našel.

Opilá žena
Aktualizováno 15.8. 2014 20:10
Rekordmanka?

Žena hrozila sebevraždou, pak nadýchala skoro 6 promile!

Téměř šest promile alkoholu v dechu naměřila policejní hlídka ve čtvrtek odpoledne pětatřicetileté ženě ze Znojma. Popíjela v jednom z místních podniků a údajně vyhrožovala sebevraždou, její známý proto raději zavolal policii.

Výbuch - ilustrační foto
Aktualizováno 14.12. 2013 21:54
Exploze

Policista v rodinném domě na Znojemsku operoval s granátem! Dva lidé zemřeli

Dva lidé zemřeli při výbuchu v garáži rodinného domku v Žerůtkách na Znojemsku. Oběťmi jsou šestačtyřicetiletá žena a sedmadvacetiletý muž, sdělila novinářům záchranná služba. Podle informací ČTK jde o matku se synem, kteří v domku bydleli. Podle informací TV Nova muž pracoval u policie.