Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matka s dítětem
aktualizováno 20.09.
PENÍZE OD STÁTU

Jste na dítě sami? Spočítejte si, kolik vám dá stát! KALKULAČKY

Jste matka či otec samoživitel a nejste si jistí, na jakou finanční podporu máte nárok? Podívejte se na krátký přehled příspěvků, o které můžete žádat, a vypočítejte si jejich výši s naší finanční kalkulačkou.

Muž s dítětem
20.09.
otcové samoživitelé

Otec samoživitel neměl na jídlo: Prodal majetek, pak mu vzali i dům

Nedávný článek o matkách samoživitelkách, které často nemají pořádně ani na jídlo, vzbudil ve čtenářích TN.cz velké ohlasy. Kontaktovalo nás i několik otců samoživitelů, jejichž životní situace je neméně složitá a popsali své příběhy.

Zoufalá matka bez peněz
16.09.
nemají na jídlo

Matky samoživitelky bez peněz: "Stát nás nechá umřít na ulici!"

Čtenář Bořek upozornil svým videem na sociální síti na problémy matek samoživitelek a s reakcemi se doslova roztrhnul pytel. Lidé se zlobí, že stát nepomáhá dostatečně ženám, které samy vychovávají a živí své děti. Mnoho žen totiž nedostává alimenty, na které mají ze zákona nárok. A stát jim také příliš nepomáhá.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

RunWalk
03.04.

RunWalk s Nadací Nova pomáhá matkám samoživitelkám!

Právě dnes startují registrace na nový běžecký happening RunWalk. Ten je určen výhradně pro dívky či dámy, které chtějí začít běhat a neví kde začít. Zároveň chtějí u sportu vypadat dobře a pomoci dobré věci. RunWalk společně s Nadací Nova se zaměří na pomoc matkám, které se vlivem nepřízně osudu staly samoživitelkami. Tyto ženy často bojují s nedostatkem financí potřebných pro zabezpečení svých dětí. Oporu většinou získávají u své nejbližší kamarádky. Nadace Nova se chce řídit heslem: „Ženy sobě.“ Z každé registrace poputuje 50 Kč na pomoc matkám samoživitelkám.