Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaromír Nohavica
20.10.
protestsong

Nohavica se na koncertě opřel do politiků! Lidé křičeli hanba i sláva

Jaromír Nohavica během včerejšího koncertu v pražské O2 areně rozvášnil patnáctitisícový dav fanoušků. Opřel se totiž do současné politické scény. Zaplněná hala pak střídavě provolávala hanba a sláva.

Igor Timko a Karel Gott
aktualizováno 14.07.
ROZHOVOR společný hit

Karel Gott a No Name mají zbrusu novou písničku! Poslechněte si ji

Dlouho očekávaný hit nejpopulárnějšího českého zpěváka a oblíbené slovenské kapely je konečně tady. Karel Gott spolu se skupinou No Name dnes představili písničku Kto dokáže, ke které natočili i stejnojmenný videoklip. A skutečně to stojí za to.

Barack Obama, Ed Sheeran
25.03.
Pracný sestřih

Obama skončil jako prezident a začal zpívat! Poslechněte si ho!

Barack Obama vedl Spojené státy americké osm let. A za tu dobu pronesl dlouhou řadu projevů po celém světě. Ed Sheeran je pro změnu zpěvák a písničkář, který okouzlil posluchače po celém světě.

Prásk.tv píše:

Tomáš Matonoha
čtěte o tématu písnička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Crazy Frog
01.03.
Crazy Frog

Nejotravnější zvuk v dějinách slaví 20 let! Připomeňte si ho

Je to zvuk, který nás na začátku tisíciletí bombardoval odevšad - z rádií, televize i jako zvonění mobilních telefonů. A z videoklipu se na celý svět šklebil podivný šedivý žabák.

Nohavica koncert - Hukvaldy 2016 16:9
aktualizováno 20.08.
"zabiju a oči vydlabu"

Nohavica zaútočil písní na Araby: "Oči mu vydlabu," hrozí i smrtí

Jaromír Nohavica překvapil svým novým hudebním počinem. Zazpíval písničku o "Arabovi" se znepokojivě xenofobním textem. Není nicméně zcela jasné, jestli ji Nohavica myslel ironicky nebo se svezl na vlně antiislamismu jako v poslední době několik amatérských zpěvaček...

Ghostbusters
aktualizováno 27.06.
Co vy na to?

Zprznili klasiku, hřmí fanoušci kultovních Krotitelů duchů!

Nové zpracovaní legendární duchařské komedie Krotitelé duchů se do kin sice podívá až za měsíc, už teď ovšem remake způsobil pořádný poprask.

Superstar pro Karla Gotta
06.11.
vzkaz pro mistra

Superstar fandí Gottovi: Co mistrovi zazpívali? VIDEO

Osud zpěváka Karla Gotta zajímá celé Česko. Jeho fanoušci mu posílají stovky vzkazů na podporu. Nyní jejich řady rozšířili i finalisti SuperStar a mistrovi zazpívali jeden z jeho hitů.

David Hasselhoff - Hooked on a Feeling
05.11.
eso hity nezapomenutelné video

Nejvtipnější videoklip! Legendární Hugačaga vás dostane do kolen

Těžko byste v historii populární hudby našli vtipnější videoklip, než je ten, který v roce 1998 natočil David Hasselhoff. Není divu, že ve své době válcoval žebříčky hitparád. Připomeňte si ho v rubrice těch nejlepších hitů z Esa.

E-Rotic
aktualizováno 04.11.
eso hity Největší Eso hity

To vás dostane! Takhle vypadal erotický videoklip před 20 lety

Hudební scéna se neustále mění a s ní i podoba klipů k písničkám. A co nám dnes připadá k smíchu, před dvaceti lety oslňovalo tisíce lidí. Připomeňte si další z hitů legendární hitparády Eso.

Pavol Habera
aktualizováno 17.09.
ohodnoťte ho!

Habera má nový hit! Pustili byste ho do SuperStar? VIDEO

Po sedmi letech přišla kapela Team s novým hitem. Zpěvák kapely Pavol Habera skládal písničku dva roky a tvrdí, že jde o nejintimnější skladbu celé jeho kariéry. Přísný porotce ze SuperStar ji nazval "slaďák jak hovado". Pustili byste ho s tímto výkonem do dalšího kola?