Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sebevražedný sarkofág - 1
aktualizováno 16.04.
sebevražedný sarkofág

Vynálezce odhalil smrtící přístroj, člověk stiskne tlačítko a zemře!

Představení sebevražedného přístroje Sarco vyvolalo na pohřebním veletrhu v Amsterdamu velký rozruch. Sarkofág člověka usmrtí pomocí dusíku, který se dovnitř uvolní po stisknutí tlačítka. Součástí vynálezu je také oddělitelná rakev, kde skončí tělo.

V rakvi, která měla být prázdná, našli mumii - 1
27.03.
Sarkofág z Egypta

Vědci otevřeli rakev, která měla být prázdná. Zůstali v naprostém šoku

Australští archeologové objevili mumii v rakvi, která byla považována za prázdnou. Sarkofág starý přes dvě tisíciletí našli v Egyptě před více než 150 lety, od té doby byl uložen v muzeu patřícímu univerzitě v Sydney. Když ho teď vědci otevřeli, zůstali v šoku.

Rakve
26.03.
simulace smrti

Korejci si dopřávají šílenou terapii. Simulují vlastní pohřeb!

Velmi úspěšnou terapeutickou technikou je údajně simulace smrti a vlastního pohřbu s následným znovuzrozením! V Jižní Koreji začali tuto techniku uplatňovat jako obranu proti vysokému počtu sebevražd, kterých je dle statistik 40 denně, informoval web tvnoviny.sk. Klienti v Léčebném centru Seoul Hyowon zkouší, jaké je to zemřít.

Prásk.tv píše:

Pohřeb - 1
čtěte o tématu rakev na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Nález rakve - 1
22.01.
podivný nález

Záhada rakve na ulici v Praze: Kdo ji tam dal a proč byla přikrytá?

Lidé na veřejnosti odhodí ledacos. Prázdnou rakev ale najdete u silnice nejspíš jen málokdy. Jedna taková se povalovala minulý týden v Praze.

Hrob princezny Diany
aktualizováno 03.08.
prázdná hrobka

Léta střežené tajemství odhaleno! Hrob princezny Diany je prázdný

Bezmála dvacet let si celý svět myslel, že ostatky lady Diana leží na rozlehlém ostrově, který patří její rodině. Teď se ale ukázalo, že hrob je prázdný! Zahraničním médiím to potvrdil zdroj blízký rodině.

Češka pobodaná v Egyptě
aktualizováno 28.07.
převoz ostatků

Speciální rakev, umrlčí pas: Tělo pobodané Češky převezou domů

Tragická zpráva o smrti pobodané Češky v egyptské Hurghadě otřásla celou společností. Čeští diplomaté už začali podnikat kroky k převozu jejích ostatků zpátky do České republiky, to ale provází mnoho předpisů, které je třeba splnit.

Pohřební služba
22.10.
nezvládli stres

Pohřebáci spadli i s rakví na schodech. Předtím si dali panáka

Velký smutek, který ještě znásobila neprofesionalita pohřební služby - s takovými pocity se musel vypořádat Štěpán z Lysé nad Labem. Pohřebáci k němu domů přijeli posilněni alkoholem a aby toho nebylo málo, rakev jim prý spadla ze schodů.

Smrt
aktualizováno 05.05.
obrovský skandál

Otevřené rakve, těla v rozkladu: Tohle prý dělala pohřební služba!

Jesenická pohřební služba čelí obrovskému skandálu. Její zaměstnanci totiž podle všeho hrubě porušovali předpisy při nakládání s nebožtíky a těla nejenže dostatečně nezamrazovali, ale ještě je převáželi v otevřených rakvích. Pohřební služba veškerá obvinění odmítá a tvrdí, že jde o konkurenční boj. Důkazy a svědectví však hovoří jinak.

1856377
aktualizováno 11.04.
video bez soucitu

Lidská bestie: Rodina truchlila, žena servala z nebožky šperky!

Protože své zesnulé příbuzné (†88) chtěla rodina dopřát důstojné poslední rozloučení, sezvala domů všechny známé a dala jim možnost dát nebožce poslední sbohem. Této příležitosti ale dost nevybíravým způsobem využila jedna z návštěvnic domu, která přístupu k rakvi využila k tomu, aby zesnulé ženě sebrala snubní prsten.

Rozloučení s Eliškou
aktualizováno 01.03.
galerie vzpomínky a slzy

Poslední sbohem: Rodina a přátelé se loučili se zavražděnou Eliškou!

Rodina a přátelé se dnes loučili s třináctiletou Eliškou, kterou měl v Teplicích v polovině února zavraždit o rok starší kamarád Daniel. Pohřeb proběhl v 11 hodin dopoledne.