Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívka zachránila bratra na přechodu
aktualizováno 06.04.
Drama v Husinci

K přechodu se rychle hnalo auto, chlapce zachránila jeho sestra!

Chladnou hlavu zachovala tváří v tvář nebezpečí dívka v Husinci na Prachaticku. K přechodu se řítilo auto, které by smetlo jejího bratra, kdyby nezasáhla. Sestra ale chlapce odstrčila, a tak utrpěl jen oděrky při pádu na silnici.

Auto přejelo skupinu chodců na přechodu v Hostivaři
05.04.
VIDEO Dva mrtví

Tragédii na přechodu v Hostivaři zachytila kamera! Řidič vlétl do lidí

Na internetu se objevilo video z nehody v pražské Hostivaři, při níž 67letý řidič na červenou najel do lidí, kteří šli na přechodu pro chodce. Dva lidi zabil, další těžce zranil. Záběry dokazují, že ani na přechodu pro chodce, a i když máte zelenou, nejste v bezpečí.

Srážka chodců v Mariánských Lázních
01.04.
mariánské lázně

Srážku na přechodu odnesli i psi! Děsivé svědectví z místa nehody

Řidič, který v pátek projel červenou a srazil chodce na přechodu v Mariánských Lázních, má na svědomí nejen lidský život, ale i jeden psí. O další sražené čtyřnohé zvíře se pak stará kamarádka ženy, která po nehodě skončila ve vážném stavu v nemocnici.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Auto přejelo skupinu chodců na přechodu v Hostivaři
aktualizováno 13.03.
tragická nehoda

Auto smetlo na přechodu v Praze skupinku chodců. Dva mrtví

Tragická nehoda se v úterý stala v pražské Hostivaři. Osobní vozidlo tam na přechodu u tramvajové zastávky srazilo skupinku čtyř chodců. Jeden muž a jedna žena srážku nepřežili.

Nehoda u Českého Brodu - 1
aktualizováno 13.02.
český brod

Auto srazilo manželský pár. Ženu se ještě snažili oživit, zemřeli oba!

Policisté zasahují u tragické dopravní nehody u Českého Brodu, při které osobní auto srazilo dva chodce, podle informací Aktu.cz manželský pár. Muž na místě zemřel, o život ženy záchranáři desítky minut bojovali. V půl osmé bohužel přišla smutná zpráva. Její život vyhasl.

Přechod pro chodce
09.02.
Smrt na silnicích

V ČR ročně zahyne 130 chodců. Začne platit absolutní přednost?

Na českých silnicích ročně zemře 130 chodců, a to i na přechodech, kde právě chodci mají přednost. Jenže oproti jiným státům u nás neplatí na přechodu přednost absolutní. Například Slovensko už ale takovou změnu chystá.

Auto srazilo na přechodu v Bratislavě dvě chodkyně
aktualizováno 01.02.
VIDEO policejní vyšetřování

VIDEO: Řidič na přechodu v Bratislavě srazil dvě mladé ženy

Slovenská policie zveřejnila velmi drsné záběry z nehody v Bratislavě, při které řidič v osobním autě srazil na přechodu pro chodce dvě mladé ženy. Obě skončily v nemocnici. U řidiče policisté vyloučili požití alkoholu.

Londýnská policie vyšetřuje
02.12.
kritický stav

Drsná pomsta po hádce? Auto v Londýně najelo do lidí, 5 raněných

Osobní automobil najel v noci na sobotu v Londýně do skupinky lidí, zraněno bylo nejméně pět lidí, dva jsou v kritickém stavu. Policie se domnívá, že ke krvavému incidentu došlo po hádce mezi chodci a lidmi v autě.

2077018
27.11.

Střepiny: 26. 11. 2017

Jestli nějaké téma všechny spojuje a zároveň vyvolá vášně, pak je to jídlo. Kvalita potravin se stala jedním z nejskloňovanějších pojmů. Bio produkty a otázka ceny, ředění nápojů, lživé popisky na obalech, zakázané přísady v jídle, ale i preference lokálních potravin. Jak si vlastně vedou české produkty v rámci evropské konkurence? To je téma reportérky Karolíny Tomaškové.

Auto srazilo v Plzni na přechodu dvě děti - 6
aktualizováno 21.11.
zranění chodci

Během jediného odpoledne auta na Vsetínsku srazila 3 lidi, i děti

Hned ke dvěma velmi podobným nehodám vyjížděli za jediný den dopravní policisté na Vsetínsku. V obou případech byli oběťmi lidé na přechodu pro chodce, v jednom z nich dokonce dvě děti ve věku 15 a 16 let.