Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Českého Brodu - 1
aktualizováno 13.02.
český brod

Auto srazilo manželský pár. Ženu se ještě snažili oživit, zemřeli oba!

Policisté zasahují u tragické dopravní nehody u Českého Brodu, při které osobní auto srazilo dva chodce, podle informací Aktu.cz manželský pár. Muž na místě zemřel, o život ženy záchranáři desítky minut bojovali. V půl osmé bohužel přišla smutná zpráva. Její život vyhasl.

Přechod pro chodce
09.02.
Smrt na silnicích

V ČR ročně zahyne 130 chodců. Začne platit absolutní přednost?

Na českých silnicích ročně zemře 130 chodců, a to i na přechodech, kde právě chodci mají přednost. Jenže oproti jiným státům u nás neplatí na přechodu přednost absolutní. Například Slovensko už ale takovou změnu chystá.

Auto srazilo na přechodu v Bratislavě dvě chodkyně
aktualizováno 01.02.
VIDEO policejní vyšetřování

VIDEO: Řidič na přechodu v Bratislavě srazil dvě mladé ženy

Slovenská policie zveřejnila velmi drsné záběry z nehody v Bratislavě, při které řidič v osobním autě srazil na přechodu pro chodce dvě mladé ženy. Obě skončily v nemocnici. U řidiče policisté vyloučili požití alkoholu.

Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Londýnská policie vyšetřuje
02.12.
kritický stav

Drsná pomsta po hádce? Auto v Londýně najelo do lidí, 5 raněných

Osobní automobil najel v noci na sobotu v Londýně do skupinky lidí, zraněno bylo nejméně pět lidí, dva jsou v kritickém stavu. Policie se domnívá, že ke krvavému incidentu došlo po hádce mezi chodci a lidmi v autě.

2077018
27.11.

Střepiny: 26. 11. 2017

Jestli nějaké téma všechny spojuje a zároveň vyvolá vášně, pak je to jídlo. Kvalita potravin se stala jedním z nejskloňovanějších pojmů. Bio produkty a otázka ceny, ředění nápojů, lživé popisky na obalech, zakázané přísady v jídle, ale i preference lokálních potravin. Jak si vlastně vedou české produkty v rámci evropské konkurence? To je téma reportérky Karolíny Tomaškové.

Auto srazilo v Plzni na přechodu dvě děti - 6
aktualizováno 21.11.
zranění chodci

Během jediného odpoledne auta na Vsetínsku srazila 3 lidi, i děti

Hned ke dvěma velmi podobným nehodám vyjížděli za jediný den dopravní policisté na Vsetínsku. V obou případech byli oběťmi lidé na přechodu pro chodce, v jednom z nich dokonce dvě děti ve věku 15 a 16 let.

Srážka chodců v Ostravě
aktualizováno 15.11.
dopravní nehoda

Řidič v Ostravě předjížděl a srazil dva chodce. Jsou těžce zranění

Osmadvacetiletý řidič srazil v úterý večer v Ostravě dva chodce, když předjížděl jiný vůz. Nehoda se stala v ulici Nádražní. Oba chodci byli s těžkými poraněními převezeni do nemocnice.

Nehoda na přechodu
aktualizováno 10.11.
Nárůst nehod

Sražených chodců přibývá, varují záchranáři! Vyjíždějí k nim denně

Počty chodců sražených auty se dramaticky zvýšily. Například liberečtí záchranáři hovoří o nárůstu takových případů o 700 procent. K nehodám aut s chodci vyjíždějí denně - a výjimkou nebylo ani páteční ráno.

Auto v Charkově po nehodě usmrtilo chodce
aktualizováno 19.10.
Tragédie v Charkově

Řidič projel červenou a vletěl do chodců - zabil pět lidí, šest zranil

Pět mrtvých, šest zraněných. Taková je bilance středeční děsivé nehody v ukrajinském Charkově, kde velké SUV po nehodě vjelo do skupiny chodců. Řidič podle policie bezprostředně před tragédií ignoroval červenou na semaforu.

Čerpací stanice
aktualizováno 03.08.
nehoda ve Frýdlantu

Řidič na pumpě vážně zranil hned tři chodce! Jeden bojoval o život

Hned tři vážně zraněné lidé skončili v nemocnici poté, co je srazilo auto na čerpací stanici ve Frýdlantu nad Ostravicí. Jeden z chodců byl převezen v kritickém stavu a skončil v umělém spánku. Jaký je jeho zdravotní stav nyní, den po nehodě, není jasné.