Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
otřesný čin

Ženu (29) znásilnili na rozlučce se svobodou! Podezírají prodavače

Rozlučka se svobodou ženy (29) na Hracholuské přehradě skončila jejím znásilněním. Z incidentu, který se stal v noci na sobotu, policie podezírá prodavače v občerstvení.

Párky ohřívejte, ale nevařte!
31.05.
Nebezpečný nákup

Muž poškodil balené párky, musel se bránit mačetě i pistoli!

V nečekané drama se v neděli večer v Plzni změnil nákup v obchodu se smíšeným zbožím. Poté, co zákazník poškodil balení párků za 20 korun, strhla se pořádná mela.

Zmrzlinář z Chicaga
14.09.
Štědrá sbírka

Zmrzlinář (89) vyrážel denně do ulic. Jediná fotka mu změnila život

Každý den musí Fidencio Sanchez tlačit vozík po ulicích Chicaga a nabízet zmrzlinu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby zmrzlináři nebylo 89 let. Naštěstí si ho všiml dobrosrdečný muž, který se rozhodl uspořádat sbírku.

Prásk.tv píše:

Lucy Blake - 1
čtěte o tématu prodavač na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Zadržení podezřelých
aktualizováno 22.06.
Nespokojení zákazníci

Mladíci v Plzni vymlátili stánek s kebabem! Zbili i prodavače

Banální konflikt o omáčku vyvrcholil v úterý večer v brutální napadení. Trojice mladíků si v plzeňském stánku rozhodla koupit kebab, němli ale dost peněz, a tak stánek zdemolovali, rozbili výlohu a staršího prodavače bili i škrtili.

Jan Hlaváč - dopadení
aktualizováno 13.10.
Změnil výpověď

Myslel jsem, že spí, obrátil muž obžalovaný z vraždy prodavače

U brněnského krajského soudu odstartovalo hlavní líčení s Janem Hlaváčem, který je obžalovaný z vraždy prodavače v Jihlavě. Toho měl zastřelit po hádce.

Policie
aktualizováno 18.03.
záhadná smrt

Prodavač v trafice vypadal, že zemřel. Pitva ale odhalila vraždu

Tajemnou vraždu vyšetřují policisté v Jihlavě. V tamní prodejně byl nalezen mrtvý starší prodavač. Nejprve se zdálo, že zemřel bez cizího zavinění. Výsledky pitvy ale teď ukázaly, že ho někdo zabil.