Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vladimír Kruliš
01.02.
Změna na Hradě

Žil se Zemanovou, boural v BMW. Kruliš je novým šéfem protokolu

Novým šéfem protokolu v Kanceláři prezidenta republiky se stal Vladimír Kruliš. Dříve vykonával jeho zástupce, ve funkci nahradil Miroslava Sklenáře. Informoval o tom hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Napadení Miloše Zemana u voleb - reakce
12.01.
Reakce přihlížejících

ROZBOR: Kruliš se při útoku na Zemana jen smál! Ostatní v šoku

První den voleb poznamenal pokus o útok na prezidenta Miloše Zemana. A zatímco někteří členové jeho ochranky zareagovali bezchybně, dalším reakce pořádně trvala. Ženy ve volební komisi ani Ivana Zemanová zase netušily, co se děje. A Zemanův poradce Kruliš se jen usmíval...

Při nehodě policejního vozu byl Vladimír Kruliš
19.06.
Policejní supersport

Hradního protokoláře po nehodě v policejním BMW pustili ze špitálu

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš po hospitalizaci opustil Fakultní nemocnici Brno. ČTK to dnes řekl mluvčí nemocnice Pavel Žára. Kruliš se v nemocnici léčil po nehodě policejního auta z konce května, při které utrpěl zlomeninu dvou obratlů.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Při nehodě policejního vozu byl Vladimír Kruliš
aktualizováno 06.06.
zraněný protokolář

Tajnosti kolem Kruliše nekončí! Měl být doma, všechno je ale jinak

Po havárii v policejním BMW skončil minulý týden hradní protokolář Vladimír Kruliš v nemocnici v Brně. Jedna z lékařek televizi Nova včera řekla, že už byl tajně propuštěn z nemocnice. Dnes je ale všechno jinak.

Tomáš Tuhý k nabouranému policejnímu vozu
aktualizováno 06.06.
nehoda sporťáku

Svezli bychom i malého kluka! Tuhý promluvil o bouraném BMW

Z nehody nabouraného policejního BMW i8 se stala mediální kampaň. V tom smyslu se vyjádřil v rozhovoru pro Hospodářské noviny policejní prezident Tomáš Tuhý. Podle něj novináři kolem incidentu vytvořili bublinu.

Policejní sporťák - Střepiny
05.06.
STŘEPINY

Noční jízda hradního protokoláře policejním sporťákem! Kde je pravda?

Vypůjčený hybridní supersport policii nevydržel ani tři týdny. Na Moravu totiž s velkou slávou dorazila prezidentská delegace. Jak to dopadlo víme všichni. BMW za čtyři miliony korun půjde dost možná do šrotu. Na sedadle spolujezdce záchranáři našli prezidentova muže Vladimíra Kruliše, který v autě podle zákona neměl, co dělat. Případem se už zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Leoš Tržil
aktualizováno 01.06.
Přijde o místo?

Policejní šéf Tržil má problém. Kvůli Krulišovi v policejním BMW

Vypadá to, že šéf jihomoravské policie Leoš Tržil má pořádný problém. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že noční jízdu hradního protokoláře Kruliše policejním sporťákem osobně schválil.

BMW i8
aktualizováno 31.05.
kontroverzní havárie

Už je jasné, kdo řídil policejní BMW. Prozradili to záchranáři

Skandál kolem nehody policejního supersportu BMW i8 se začíná rozrůstat. Podle zdroje MF Dnes z Pražského hradu, seděl ve chvíli nehody za volantem nikoli policista, ale zástupce ředitele hradního protokolu Vladimír Kruliš. Dnes to ovšem záchranáři popřeli. Jinak však případ obstupuje hluboké mlčení.

Miloš Zeman - nehoda policejního vozu
aktualizováno 30.05.
Policie mlží

Miloš Zeman: Policie o nehodě sporťáku lže, nebyl jsem u toho

Nehodu policejního supersportu i8, v němž se v Brně kromě policistů zranil i hradní protokolář Vladimír Kruliš, obestírá stále mnoho otazníků. A verze policie úplně odporuje tomu, co říká prezident a jeho mluvčí.

Při nehodě policejního vozu byl Vladimír Kruliš
aktualizováno 30.05.
policejní průšvih?

V BMW při nehodě seděl expřítel Zemanovy dcery Kruliš. Zranil se

V havarovaném policejní supersporťáku BMW i8 měl překvapivě sedět i zástupce šéfa Zemanova protokolu a bývalý přítel Zemanovy dcery Vladimír Kruliš. Informaci s odkazem na dva "dobře informované zdroje" přineslo Aktuálně.cz. Případem se už zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů.