Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
aktualizováno 19.09.
Údajné napadení

Čechy měli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat! Policie: Vymýšlí si

Něco na tom příběhu od začátku nesedělo. Dvojice Čechů tvrdila, že Jana svázal a zbil personál hotelu v egyptské Hurghadě. Údajně poté, co bránil přítelkyni Sabinu, kterou měl obtěžovat plavčík. Jenže policejní zpráva a ambasáda ukázaly, že je všechno jinak.

Stroj společnosti TRAVEL SERVICE
aktualizováno 21.08.
vyčerpávající čekání

Čechy kvůli poruše třikrát vyvedli z letadla! Na odlet čekali 33 hodin

Čeští a slovenští turisté, kteří kvůli poruše letadla uvízli v egyptské Hurghadě, jsou zpět doma. Společnosti Travel Servis se podařilo opravit letadlo, kterým necelé dvě stovky turistů dopravili zpět do Bratislavy. Na palubě bylo asi patnáct Čechů.

Holčička skončila po tetování hennou v nemocnici - 1
17.08.
šokující fotky! Nebezpečná barva

Holčičku na dovolené potetovali hennou. Skončila v nemocnici!

Na dovolenou v Egyptě sedmiletá Madison nikdy nezapomene. Za odměnu, že byla celý pobyt hodná, si mohla nechat potetovat ruku černou hennou. Místo květin jí ale zůstaly ošklivé jizvy. Skončila na popáleninovém oddělení v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Magdalena Żuk
čtěte o tématu Hurghada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
11.08.
konflikt v Hurghadě

Sabina a Jan přiznali užívání drog! Jak je to s napadením v Egyptě?

Poté, co Sabina s Honzou obvinili zaměstnance hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, rozhořela se mezi Čechy bouřlivá diskuze o tom, jestli jsou slova dvojice pravdivá, nebo jde o výmysl s cílem pomstít se plavčíkovi, který se páru na dovolené připletl do cesty. Výpověď páru lidé zpochybňují i kvůli tomu, jak vystupují na sociálních sítích.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 10.08.
kdo lže?

Velký zvrat: Čech v Egyptě zmlátil přítelkyni, pak plavčíka, tvrdí hotel

Příběh Jana a Sabiny, kteří obviňují plavčíka z hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, nabral úplně nový rozměr. Nejprve se objevilo svědectví dvacetileté dívky, která tvrdila, že si pár útok vymyslel. Svého zaměstnance se nyní zastalo i vedení hotelu.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 09.08.
horor v egyptě

Čechy sexuálně obtěžovali a bili v hotelu, kde bydlel i Kramný

Tento hotel v egyptské Hurghadě je snad prokletý! Před čtyřmi roky zde za záhadných okolností přišly o život Monika a Klárka Kramných. A před několika dny si zde prožil peklo mladý pár z Valašska.

Vládní speciál transportoval z Egypta dítě se záhadnou infekcí
aktualizováno 02.08.
Její stav se lepší

Otec prozradil, čím se nakazila holčička, kterou převezli z Egypta

Otec roční dívky, kterou muselo v sobotu přepravit leteckým speciálem slovenské ministerstvo vnitra z egyptské Hurghady, prozradil, čím se jeho dcera nakazila. Lékaři v Bratislavě zjistili, že dívku napadla agresivní stafylokoková bakterie. Její stav se ale zlepšuje.

Češka pobodaná v Egyptě
aktualizováno 01.08.
smrt Češky

Tělo turistky Lenky přivezli z Egypta. Smrt vyšetřují i Češi

Tělo turistky Lenky bylo letecky přepraveno zpět do České republiky. Žena utrpěla vážná zranění při útoku teroristy na pláži v egyptské Hurghadě. Na následky zranění později zemřela v nemocnici.

Lubomír Zaorálek o zavražděné češce v Egyptě
aktualizováno 31.07.
Teror v Hurghadě

Zaorálek prozradil, jak to bude s převozem zavražděné Češky

Tělo Češky, která zemřela na následky vražedného útoku v Egypte, se v úterý vrátí do Česka. Řekl to ministr zahraničí Lubomír Zaorálek s tím, že další podrobnosti nechce kvůli rodině zveřejnit.

Vládní speciál transportoval z Egypta dítě se záhadnou infekcí
aktualizováno 31.07.
Tajemná nemoc

Převoz dívenky z Egypta: Lékaři už ví, čím se holčička nakazila

Lékaři ve slovenské Bratislavě už ví, čím se nakazila třináctiměsíční dívenka, která byla s rodiči a starším sourozencem na dovolené v egyptském letovisku Marsa Alam. Zdravotní stav dítěte se rychle zhoršoval a slovenské ministerstvo vnitra pro dívku a její rodinu raději vypravilo letecký speciál, který je převezl zpět do vlasti.