Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

kuriózní krádeže
aktualizováno 16.01.
kuriózní krádeže

Záchod i kupu hnoje: Nepochopíte, co všechno lidi ukradnou!

Občas zůstává i zkušeným kriminalistům rozum stát nad tím, co všechno dokážou zloději ukrást. V minulosti zmizely například klokani, kupa hnoje nebo dokonce celá historická lokomotiva.

Zachráněné štěně
aktualizováno 07.12.
nevěděl co dělá

VIDEO: Štěně vypadalo jako mrtvé. Cyklista hrdina ho oživil

Jednadvacetiletý cyklista se stal hrdinou, když zachránil štěně, které bezvládně plavalo na hladině řeky. Štěně resuscitoval jako úplný profík. A to pořádně ani nevěděl, co dělá.

Heidi Janků
10.10.
šokující odhalení

Heidi čeká přírůstek do rodiny! Pochlubila se fotkou z ultrazvuku

Zpěvačka Heidi Janků má za sebou smutný rok. Přišla o dobrou přítelkyni Věru Špinarovou i milovaného manžela Ivo Pavlíka. Teď se ale konečně má na co těšit. Na facebooku se pochlubila fotkou z ultrazvuku.

Prásk.tv píše:

Heidi Janků - 1
čtěte o tématu štěně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Žena zabila zmražením štěňata - 1
09.03.
drsné foto bezcitná bestie

Známá chovatelka psů šokovala: Slabší štěňata vraždila v mrazáku!

Z jejího chovu pocházeli psí šampioni, nikdo ale netušil, jaké praktiky Margaret Peacocková používá. Štěňata, která jí nepřipadala dost dobrá, brutálním způsobem zabíjela. Za týrání zvířat ji soud poslal na tři měsíce do vězení.

Pes s bombou na hřbetě
27.02.
video Zvrácenost!

Zrůdná taktika Islámského státu: Připevňuje bomby i na štěňata!

Islámský stát při bojích s iráckou armádou stále ztrácí území a bojovníky. Uchyluje se tak ke stále zoufalejším krokům. Jeden z nich natočili iráčtí rebelové poblíž Mosulu. Islamisté se tam coby sebevražedného atentátníka pokusili zneužít malé štěně!

Fence se narodilo zelené štěně - 2
13.02.
GALERIE Nezvyklá barva

Fenka porodila úplně zelené štěňátko! Jak je to vůbec možné?

Velké překvapení čekalo páníčky po porodu fenky labradora. Jedno ze štěňat mělo zelenou srst! Po vzoru "zlobří" princezny z filmů o Shrekovi pojmenovali psí slečnu Fiona, zkráceně Fifi.

Štěňata búrského buldoka - 4
12.01.
pořádná nadílka

Fence se narodilo dvacet štěňat búrského buldoka! VIDEO

Ve středočeských Chářovicích měli v prosinci rekordní psí nadílku. Jedné tamní fence se totiž narodily hned dvě desítky štěňat!

Nalezené štěně
17.12.
Dojemný příběh

Nelida vyhodil fenku a štěně do lesa. Ujmete se jich?

Několik kilometrů od nejbližšího lidského obydlí vyhodil na začátku tohoto týdne na Jablonecku neznámý kruťas fenku s přibližně dvouměsíčním štěnětem a ponechal je osudu.

Pes proti medvědům
aktualizováno 29.09.
nebezpečné štěňátko

Slovensko děsí přemnožení medvědi. Zahnat je má malý psík

Už víc než půl roku je v Tatrách vyhlášena mimořádná situace. Důvodem jsou odvážní medvědi, kteří se nebojí přijít až k lidským obydlím.

Zachráněné štěně
09.08.
Na poslední chvíli

Úžasná záchrana! Pitbul odtáhl páníčka k umírajícímu štěněti

Obrovské štěstí měl tříměsíční pejsek jménem Theo. Smrti a oslepnutí totiž unikl v podstatě jen zázrakem. Umírající štěně totiž ucítil pitbul Ace, který k němu svého páníčka prostě odtáhnul.