Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marley, týraný pes z Prachatic
18.04.
brutální bití

Za týrání Marleyho hrozí mladíkovi vězení. Soud už udělal první krok

Případ brutálního týrání štěněte labradora Marleyho se konečně dal do pohybu. Na konci března dorazily k prachatickému soudu podklady s návrhem po potrestání majitele psa, teď soudce podnikl první krok. Vše je řešeno ve zkráceném řízení.

Husky v ruském Novosibirsku
aktualizováno 05.04.
Surové týrání

Policie: Muž na Karvinsku kopl štěně do břicha, zvíře zemřelo

Policisté obvinili devětatřicetiletého muže z Českého Těšína na Karvinsku z toho, že před několika týdny ukopal štěně. Vzhledem k brutalitě útoku agresorovi hrozí až tříleté vězení.

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 05.04.
Rychlý posun

Případ zraněného štěněte Marleyho: Tohle teď hrozí tyranovi!

K prachatickému okresnímu soudu už dorazily podklady k případu týraného štěněte labradora Marleyho. Majiteli, který psa na videu brutálně mlátil, hrozí až dvouleté vězení. Vše je řešeno ve zkráceném řízení.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu štěně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Černá dodávka
05.04.
mířili do španělska

Slováci pašovali stovku psů a koček přes Německo. Dopadli je!

Dohromady 93 štěňat a 21 koček objevila německá policie ve slovenské dodávce, kterou zastavila na dálnici k běžné kontrole. Dvojice Slováků (22), která převážela zvířata do Španělska, měla jejich platné očkovací průkazy. Uvedené údaje však ve skutečnosti neodpovídaly a policisté tak mazlíčky zabavili.

Marley, týraný pes z Prachatic
27.03.
pes Marley

Posun v případu týraného štěněte! Policie řekla Jakubovi svůj verdikt

Čtyřiadvacetiletý Jakub L. z Prachatic by měl do 14 dnů skončit kvůli týrání štěněte před soudem. Za brutální týrání štěně labradorského retrívra mu hrozí až dvouletý trest.

Štěně Marley se zotavuje
aktualizováno 23.03.
vše dobře dopadlo

Týraný Marley se rychle zotavuje! Hravé štěně míří do náhradní péče

Týrané štěně labradora se ke svému prachatickému majiteli už nevrátí. Prošlo řadou lékařských zákroků na veterinární klinice v Praze a dnes bude převezeno zpět do Prachatic. Zamíří do náhradní péče.

Ubitá fenka
23.03.
horor v příbrami

Smrt fenky ji zaskočila a zasáhla! Přítel měl zabíjet obzvlášť surově

Velmi těžké chvíle nyní prožívá žena z Příbrami, kterou měl její přítel v úterý hrozivým způsobem připravit o zhruba sedmiměsíční fenku i část vybavení bytu. Policie doposud netuší, jak štěně zemřelo, podle mluvčí šlo ale o velmi surové týrání.

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 20.03.
týrané štěně

Pejskaři vyšli kvůli Marleymu do ulic! Pochod vedl k bytu tyrana

Kauza týraného štěněte z Prachatic vyvolává mezi lidmi stále silné emoce. Jde o případ muže (24), který na videu brutálně trestal psa za to, že si doma ulevil. Dnes se na jihu Čech konal protestní pochod za přísné tresty za týrání zvířat.

Štěně malamuta utloukl jeho majitel
18.03.
omlouvá své činy

Muž z Chebska, který ubil štěně, se brání: Pořád mě jenom kousalo

Případ z Chebska, kdy muž ubil štěně a pak ho pohodil u silnice, otřásl veřejností. Muž, který je za jeho smrt zodpovědný, se nyní brání, že ho pes opakovaně napadal a způsoboval mu zranění. Jeho výchovu nezvládal, a tak psa zabil. Staral se prý o něj ale dobře.

Bývalý starosta Prachatic promluvil o tyranovi štěněte
17.03.
Svědectví

Dceru jsem od něj odstěhoval, říká o "psím tyranovi" poslanec

Mladík z Prachatic, který na videu zveřejněném na internetu týrá štěně, se proti své vůli stal přes noc známou postavou. A nejen ve městě se tak zákonitě vyrojila řada informací. Ozval se i bývalý starosta města Jan Bauer.