Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana na horské dráze - 6
aktualizováno 15.06.
nehoda na floridě

Horor na horské dráze: Vozítko se utrhlo, 10 lidí se těžce zranilo

K neštěstí došlo v zábavním parku na Floridě. Ve čtvrtek po půl deváté večer vykolejil plně naložený vozík horské dráhy. Na atrakci zůstalo uvězněno 10 lidí. Dva z nich spadli ze 10 metrů na zem.

Běžný život v Krumlově
aktualizováno 01.06.
Potěmkinova vesnice

Divadlo pro turisty v Krumlově. Herci předstírají obyčejný život

Jak by vypadal Český Krumlov, kdyby v něm žili lidé běžným životem. Projekt za dva a půl milionu korun má upozornit na to, že v centru historického města bydlí čím dál méně lidí. Město uvolnilo několik domů, do kterých nastěhuje patnáct rodin. Ty společně s dalšími brigádníky budou vytvářet iluzi obydleného města.

Aquapark Wild Wadi - 3
07.03.
GALERIE A VIDEO vybere si každý

Dubaj láká na úžasný akvapark. Má velmi neobvyklé atrakce!

Osmdesát kilometrů v hodině – takovou rychlost nabere člověk v okamžiku, kdy se spustí z věže dubajské vodní atrakce Jumeirah Sceirah. Ta je součástí akvaparku v Dubaji, který láká turisty z celého světa.

Prásk.tv píše:

ruské kolo
čtěte o tématu atrakce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Matějská pouť
aktualizováno 07.03.
Už zase se točí

VÍKEND: Lochneska, střelnice ale i volný pád. Vítejte na Matějské!

Byli jste už na Matějské pouti? My jsme o ní zjistili úplně všechno. Mimo jiné uvidíte, jak to dopadne, když Jan Boublík poměří síly o přízeň návštěvníků s nejlepším vyvolávačem.

Dítě uvízlé v atrakci
aktualizováno 27.02.
drama v cukrárně

Chlapec (4) se zasekl v atrakci v dětském koutku. Zasahovali hasiči

Čtyřletého chlapce museli z plastové atrakce vyprošťovat hasiči. Dítě si zaseklo hlavu v otvoru a nemohlo ji vyndat. Bezradní rodiče tak museli přivolat na pomoc hasiče.

V Číně se otevřel nejdelší skleněný most světa
aktualizováno 26.12.
Chůze nad propastí

Špacír jen pro odvážné! Skleněný most láká davy lidí

Čína má nejdelší skleněnou lávku na světě. Turistická atrakce, která je v provozu teprve několik dní, už přilákala tisíce turistů. Procházka po téměř půlkilometrové prosklené konstrukci ale rozhodně není pro každého.

Nehoda na atrakci - 2
27.07.
1 mrtvý, 7 zraněných

Děsivé VIDEO! Na pouti se rozbila atrakce, lidé létali vzduchem

V tragédii se změnila návštěva poutě ve městě Columbus v americkém státě Ohio. Ze zatím nezjištěných příčin se u atrakce pojmenované Fireball utrhly sedačky. Jeden člověk zemřel, sedm bylo zraněno, z nich dva jsou v kritickém stavu.

Nehoda na kolotoči v Zaječí u Břeclavi 2
aktualizováno 03.07.
Drama na Břeclavsku

Tragédii v Zaječí řeší kriminálka! Nestabilní atrakci posoudí znalec

Pouťovou atrakci, na které se při hodech v Zaječí zranilo sedm lidí, posoudí odborník. Experta na strojírenství povolali kriminalisté, kteří nehodu vyšetřují. Atrakce se naklonila a lidé naráželi do zábradlí - jedna dívka si zlomila obě nohy.

Nehoda na pouťové atrakci
aktualizováno 02.07.
exkluzivní video dramatická nehoda

VIDEA z tragédie v Zaječí: Takhle se na kolotoči zranilo sedm lidí!

Tragicky skončily v sobotu večer hody v Zaječí na Jižní Moravě. Pouťová atrakce se vychýlila a sedm lidí, kteří na ní v tu chvíli byli, se zranilo. Podle dostupných informací má jedna ze zraněných zlomené obě nohy. Podívejte se na exkluzivní video, na kterém je nehoda vidět.

Atrakce uvěznila hosty ve výšce
aktualizováno 01.07.
drama na Břeclavsku

Neštěstí v Zaječí: Pouťová atrakce se nahnula, sedm zraněných!

V pořádné drama se proměnily sobotní hody v Zaječí na Břeclavsku. Nahnula se jedna z pouťových atrakcí, sedm lidí se zranilo. Mezi oběťmi byly i nezletilé děti, mají převážně zlomeniny.