Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dětský vláček v Pardubicích
08.12.
vánoční trhy

Cizinci obsadili v noci dětský vlak, divokou jízdu ukončili strážníci

Pardubické adventní trhy lákají návštěvníky i uprostřed noci. Povozit se a pobavit na tamním dětském vláčku se rozhodli tři cizinci, kteří byli tak hlasití, že se spustili alarm na operačním středisku strážníků.

V Německu dnes začal nejoblíbenější svátek všech pivařů! Oktoberfest!
aktualizováno 22.09.
Slavný festival

V Německu začíná nejoblíbenější svátek všech pivařů Oktoberfest

Dvaadvacátého září byl v Mnichově zahájen 185. ročník slavného Oktoberfestu. Oproti loňským ročníkům zaznamenali návštěvníci dva podstatné rozdíly. Dražší pivo a přísnější bezpečnostní opatření.

Život ve hvězdách - 2
14.09.

Život ve hvězdách 13. 9. 2018

Ukážeme vám jak tenisová hvězda Radek Štěpánek překvapil malé tenisty v Čelákovicích. Nahlédneme do garáží pohádkově bohatého podnikatele, a při plnění snu se projedeme na těch nejextrémnějších atrakcích v Evropě.

Prásk.tv píše:

ruské kolo
čtěte o tématu atrakce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Pivní kolo
04.09.
Chybí legislativa

První zákaz pivních kol! Pražanům dochází nervy, ministerstvo mlčí

Pivní kola jsou v Praze vůbec nejoblíbenější venkovní aktivitou pro turisty, přesto je značná část Pražanů nemůže vystát.Turisté na nich podle místních i radnice totiž dělají hluk, znečišťují okolí a zdržují dopravu. Proto přišlo také jejich první omezení - Praha 7 zakázala jejich vjezd do jednoho z nejoblíbenějších pražských parků.

Nafukovací banán - ilustrační foto
03.09.
Její dcera vše viděla

Další tragédie v Hurghadě! Ženu z Británie zabila oblíbená atrakce

Egyptskou Hurghadu zasáhla další tragédie. Jen týden po záhadném úmrtí britského páru v luxusním hotelu se jiné turistce z Velké Británie stala osudnou oblíbená atrakce – jízda na nafukovacím banánu. Celé tragédii přihlížela její dcera.

Tramvaj na garáži
01.08.
Záchrana před šrotem

U domu v Jihlavě mají netradiční atrakci. Na garáž si dali tramvaj

Netradiční výzdobou obohatil svůj rodinný domek pan Bohuňovský z Jihlavy. Jako pravý fanoušek hromadných dopravních prostředků si vyzdobil rodinný domek skutečnou tramvají.

2161244
15.07.
Atrakce

Vesničané po probuzení zůstali v šoku. Na zahradě objevili letadlo

Obrovské překvapení zažili thajští vesničané, když po probuzení objevili v poli blízko svých domovů Boeing 747, přezdívaný také jako Jumbo Jet. Obrovský letoun s výraznou fialovou a zlatou barvou thajské letecké společnosti Airways se objevil na travnaté ploše v Chai Nat, na severu země.

Beer Bike Praha
aktualizováno 10.07.
beer bike

Pivní kola komplikují dopravu v Praze. Na opilce si posvítila policie

Po vozítkách Segway se objevila další turistická atrakce, která komplikuje dopravu v centru Prahy. Kvůli pivním kolům vznikají problémy nejen na silnicích, ale také u samotných obyvatel pražského centra. Každý beer bike má totiž repráky, k jejichž hudbě se hlasitě přidávají samotní turisté - a to až do večerních hodin. Na atrakci si nyní posvítila policie, alkohol se na vozítkách totiž konzumuje i v zakázaných prostranstvích.

Záchrana na horské dráze - 6
aktualizováno 15.06.
nehoda na floridě

Horor na horské dráze: Vozítko se utrhlo, 10 lidí se těžce zranilo

K neštěstí došlo v zábavním parku na Floridě. Ve čtvrtek po půl deváté večer vykolejil plně naložený vozík horské dráhy. Na atrakci zůstalo uvězněno 10 lidí. Dva z nich spadli ze 10 metrů na zem.

Běžný život v Krumlově
aktualizováno 01.06.
Potěmkinova vesnice

Divadlo pro turisty v Krumlově. Herci předstírají obyčejný život

Jak by vypadal Český Krumlov, kdyby v něm žili lidé běžným životem. Projekt za dva a půl milionu korun má upozornit na to, že v centru historického města bydlí čím dál méně lidí. Město uvolnilo několik domů, do kterých nastěhuje patnáct rodin. Ty společně s dalšími brigádníky budou vytvářet iluzi obydleného města.