Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maruška se utopila ve Váhu
14.07.
Nikdo jim nepomohl

Tragická smrt krásné Majky. Kamarádka popsala boj o život

Kamarádka sedmnáctileté dívky, která se v neděli utopila v řece Váh, promluvila. Dívky napadlo, že řeku přeplavou, Majka se ale začala topit. Její kamarádka Kara teď popsala zoufalý boj o život dívky. Zarážející je, že dívkám nikdo nepomohl, řidiči a cyklisté Karu prosící o pomoc ignorovali.

Maruška se utopila ve Váhu - nález těla
13.07.
Zbytečná ztráta

Máma utopené Marie promluvila! Řekla, kdo může za její smrt

Rodiče 17leté Marušky, která se utopila v řece, čeká nejhorší věc v životě. Musí pochovat milovanou dceru, která doplatila na špatné rozhodnutí. S kamarádkou chtěly přeplavat Váh, Marušce ale došly síly. Její maminka teď o těžké chvíli promluvila pro média.

Maruška se utopila ve Váhu
12.07.
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Prásk.tv píše:

Brianne Marie Rapp - 1
čtěte o tématu utopení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Maruška se utopila ve Váhu
10.07.
Utopila se

Tragická smrt krásné Marušky: Po oslavě udělala osudovou chybu!

Osudovou chybu udělala krásná Slovenka. Po večírku v bratislavském klubu se vracela domů, když ji známá přesvědčila, aby si šly zaplavat ve Váhu. Maruška zmizela pod hladinou, svědci ji nedokázali zachránit. Její tělo stále hledají hasiči a potápěči.

Utonutí
11.06.
Smrt v rybníce

Opilý muž utonul na Boleslavsku, dalšího našli na Břeclavsku

Záchranné služby varují před nadměrným požíváním alkoholu. Ve srovnání se zimními měsíci se rapidně zvýšil počet zásahů ve spojení s alkoholem - a to až o polovinu. Jedním takovým příkladem je aktuálně smrt cizince na koupališti v Luštěnicích u Mladé Boleslavi.

Dívka se utopila ve sprše
aktualizováno 06.06.
tragická smrt v koupelně

Sedmnáctiletá dívka se utopila ve vaně, ucpala si odtok copem

Mladá dívka z Pensylvánie tragicky zemřela. Uklouzla při sprchování, bouchla se do hlavy a svými vlasy si ucpala kanál ve vaně. Voda neměla kam odtéct a dívka se utopila.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.

Pátrání - utonutí
07.04.
Po dvou hodinách

Smutný konec pátrání! Chlapečka (2) našli utopeného v řece

Pátrání po dvouletém chlapci v okolí slovenského Nálepkova skončilo tragicky. Dítě našli po dvou hodinách bez známek života v řece Hnilec, zřejmě se utopilo.

Opice ukradla miminko, našli ho ve studni mrtvé - 1
aktualizováno 02.04.
Hrůza v Indii

Opice ukradla miminko z postýlky! Sousedé ho našli mrtvé ve studni

Pro Evropany nepředstavitelný případ vyšetřuje policie v Indii. Jeden z místních nalezl ve své studni mrtvé novorozeně. Matka tvrdí, že chlapečka z jeho postýlky ukradla opice, která ho pak zabila.

Utopení Praha
aktualizováno 24.03.
Hledají svědky

Záhadná utonutí! Starší mrtvé muže našli v Praze i na Žďársku

Policisté v Praze a na Vysočině vyšetřují dva případy utonutí starších mužů. Pražští policisté žádají svědky, aby jim pomohli zmapovat, kudy se devětasedmdesátiletý muž před svou smrtí pohyboval.