Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maruška se utopila ve Váhu
19.07.
Pohřeb mladé dívky

Rozloučení s utopenou Maruškou: Bratříček ji vyprovodil tímto darem

Rodina se naposledy rozloučila s Maruškou, která se utopila ve Váhu. Vracela se z bratislavského festivalu, když se s kamarádkou rozhodly zaplavat si v řece. Druhá dívka cestu zvládla, Marie ale zmizela pod hladinou. Její tělo našli až po čtyřech dnech.

Otec zemřel při záchraně svého syna
aktualizováno 19.07.
Smrt na jezeře

Otec se u Mostu vrhl do jezera pro tonoucího synka, sám zemřel!

Tragicky skončil ve čtvrtek výlet k jezeru Benedikt na okraji Mostu pro muže a jeho malého synka. Na vodní hladině totiž došlo k nehodě, při níž se otec snažil dítě zachránit, za což sám zaplatil nejvyšší cenu.

Maruška se utopila ve Váhu
14.07.
Nikdo jim nepomohl

Tragická smrt krásné Majky. Kamarádka popsala boj o život

Kamarádka sedmnáctileté dívky, která se v neděli utopila v řece Váh, promluvila. Dívky napadlo, že řeku přeplavou, Majka se ale začala topit. Její kamarádka Kara teď popsala zoufalý boj o život dívky. Zarážející je, že dívkám nikdo nepomohl, řidiči a cyklisté Karu prosící o pomoc ignorovali.

Prásk.tv píše:

Najdete topící se dívku?
čtěte o tématu utonutí na Prásk.tv
Maruška se utopila ve Váhu - nález těla
13.07.
Zbytečná ztráta

Máma utopené Marie promluvila! Řekla, kdo může za její smrt

Rodiče 17leté Marušky, která se utopila v řece, čeká nejhorší věc v životě. Musí pochovat milovanou dceru, která doplatila na špatné rozhodnutí. S kamarádkou chtěly přeplavat Váh, Marušce ale došly síly. Její maminka teď o těžké chvíli promluvila pro média.

Maruška se utopila ve Váhu
10.07.
Utopila se

Tragická smrt krásné Marušky: Po oslavě udělala osudovou chybu!

Osudovou chybu udělala krásná Slovenka. Po večírku v bratislavském klubu se vracela domů, když ji známá přesvědčila, aby si šly zaplavat ve Váhu. Maruška zmizela pod hladinou, svědci ji nedokázali zachránit. Její tělo stále hledají hasiči a potápěči.

Pátrání - utonutí
07.07.
Nález v Tachově

Muž našel v potoce bezvládné tělo! Slovák spadl z lávky a zemřel

Bezvládné tělo 36letého cizince našel kolemjdoucí v tachovském potoce. Muži, kterým má být Slovák, už nebylo pomoci. Podle policie zřejmě v noci spadl z lávky.

Nález těla ve Vltavě - 3
aktualizováno 15.06.
Mrtvola v řece

Vltava vyplavila lidské tělo. Je to zmizelý keškař, potvrdila policie!

Téměř týden pátrali policisté po muži, kterého v pražském podzemí v sobotu spláchla přívalová vlna. A pátrání má smutný konec. V pátek odpoledne objevili kolemjdoucí na hladině Vltavy lidské tělo. Policisté potvrdili, že jde o hledaného keškaře.

Utonutí
11.06.
Smrt v rybníce

Opilý muž utonul na Boleslavsku, dalšího našli na Břeclavsku

Záchranné služby varují před nadměrným požíváním alkoholu. Ve srovnání se zimními měsíci se rapidně zvýšil počet zásahů ve spojení s alkoholem - a to až o polovinu. Jedním takovým příkladem je aktuálně smrt cizince na koupališti v Luštěnicích u Mladé Boleslavi.

Potapěči
aktualizováno 27.05.
neštěstí u tachova

Muž si šel zaplavat do rybníka. Potápěči ho vylovili druhý den

Třiapadesátiletý muž si šel v sobotu večer zaplavat do rybníka u obce Světce na Tachovsku. Z vody už se nevynořil. Potápěči ho našli až druhý den odopledne.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.