Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zákeřné moře

Nevíte, co dělat, cítíte blížící se smrt, popsal Roman zpětný proud!

Většina turistů se pro dovolenou vybírá pláže s pozvolným přístupem k moři. To ale může být obrovská chyba. Právě u takového pobřeží se často tvoří zpětné proudy, které vás mohou stát život. Jaké to je, když se do takové situace dostanete, popsal Roman.

Záchrana
Aktualizováno 18.7. 2017 10:55
smutná zpráva

Další utonutí dítěte! U Lanškrouna se v rybníku utopila holčička (†2)

V rybníku nedaleko obce Lanškroun na Orlickoústecku se v pondělí utopila dvouletá holčička. Záchranáři o smutném případu ifnormovali dnes - a to s tím, že o život dívenky bojovali více než hodinu. Bohužel marně. Holčičku se oživit nepodařilo.

Pláž
Aktualizováno 15.7. 2017 21:30
Tragédie na dovolené

Konec nadějí! V Bulharsku našli tělo české holčičky (11)!

Záchranáři už pravděpodobně našli tělo jedenáctileté dívky, která se ztratila v Bulharsku. Holčička byla v oblíbeném bulharském letovisku s jednašedesátiletou Češkou. Také ona utonula poté, co se šly společně ve středu večer vykoupat.

Prásk.tv píše:

Francisco Delgado III - 1
čtěte o tématu utonutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

mohli je zachránit?

Může za smrt žen v Bulharsku plavčík? Odborník řekl, jak to je

Tragická smrt ženy a jedenáctileté holčičky v Bulharsku lidmi otřásla. A všichni se ptají, kdo za jejich smrt vlastně může. Kde v tu dobu byli plavčíci a proč příjezd záchranářů trval tak dlouho? Odborníci se ale shodují na tom, že koupání ve večerních a nočních hodinách je nebezpečné.

Tonoucí žena
Aktualizováno 14.7. 2017 12:04
tragédie v Bulharsku

Mohli ji zachránit, ale neudělali to, tvrdí svědkyně o utonulé Češce

K obrovské tragédii došlo ve středu večer v bulharském Burgasu. Utopily se tady dvě Češky - jedenáctiletá dívka a její známá, která ji na dovolené hlídala. Rodina utonulé ženy doposud neví, co se vlastně na místě stalo. Svědkyně, která pomáhala se záchranou, se rozpovídala o hororových detailech.

Záchrana tonoucího - ilustrační foto
Aktualizováno 13.7. 2017 21:06
Tragédie na dovolené

V Bulharsku se utopily dvě turistky z Česka, jedné bylo 11 let!

Velká tragédie se stala ve středu v bulharském Burgasu. V letovisku Slunečné pobřeží se utopily dvě turistky z České republiky. Jednašedesátiletá žena a jedenáctiletá dívka, která s rodinou známou byla na dovolené. Její tělo se ještě nenašlo. Vše ze břehu sledovala o dva roky starší sestra utopené dívky.

kritické prázdniny

Za rok se utopilo 181 lidí! Nejvíc umírají muži, tohle je hlavní příčina

V českých vodách se každoročně utopí desítky lidí, loni jich zemřelo hned 181! Ačkoli jsou tato čísla oproti předešlým rokům mírnější, i tak nejde o zanedbatelný počet. Nejvíc lidí umírá při pádu do rybníka nebo řeky.

Záchrana
Aktualizováno 12.7. 2017 18:25
obří tragédie

Na Orlíku se utopila malá holčička! Záchranáři ji hledali dvě hodiny

Tragickou smrt šestileté holčičky vyšetřují středočeští policisté. Dívenka se utopila v přehradě na Orlíku, co neštěstí předcházelo, není jasné.

Už mu nepomohli

Rodinná tragédie! Matúš (2) se utopil v zahradním bazénu

Obrovská tragédie otřásla vesnici Diakovce na jižním Slovensku. Dvouletý chlapeček se tam utopil v bazénu na zahradě rodinného domu.

Vodní záchranáři - Ilustrační foto
Aktualizováno 8.7. 2017 22:27
smutný konec pátrání

Po malém dítěti (†5) pátrali na Živohošti, tělo našli v přehradě

Tragédií skončilo sobotní odpoledne na Živohošti. Kvůli nezletilému dítěti se rozjelo velmi intenzivní pátrání, do kterého se zapojila celá řada lidí, bohužel záchranáři našli nehybné tělo ve vodě. I přes pokusy o resuscitaci se ho už oživit nepodařilo. Případem se zabývají kriminalisté.