Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická dopravní nehoda na D11 - 2
aktualizováno 01.10.
Nehoda na D11

Mílu (†28) zabil mercedes Jana Kočky. Promluvila jeho matka

Redakci TN.cz se ozvala matka řidiče kamionu, který zemřel v pátek při nehodě na dálnici D11, kde do jeho náklaďáku narazil v protisměru jedoucí luxusní mercedes. Žena popírá předešlé informace, že by její syn měl tři děti. Od pátku nabízí příbuzným pomoc řada lidí, veřejnou sbírku si ale matka řidiče nepřeje.

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 30.09.
Dva mrtví

Policie popsala jízdu Kočkova mercedesu krátce před nehodou!

Dva dny po děsivé nehodě, při které na dálnici D11 zemřel korunní princ klanu Kočků Jan a také mladý řidič kamionu, policisté zrekonstruovali to, co fatální srážce předcházelo.

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 29.09.
Vyšetřování nehody

Tragická nehoda mercedesu Jana Kočky. Policie už ví, kdo řídil!

Páteční tragickou nehodu na D11 nepřežili dva lidé. Mercedes G, který vjel do protisměru, podle informací TN.cz patřil Janu Kočkovi mladšímu z kolotočářského klanu. Zatím se neví, zda za volantem seděl Kočka nebo někdo jiný. Totožnost obou řidičů je však podle policie známa. Proč řidič Mercedesu vjel do protisměru a kdo je vlastně Jan Kočka? Přečtěte si přehledný popis všeho, co se zatím stalo.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Tragická dopravní nehoda na D11 - 11
aktualizováno 28.09.
ranní tragédie

Mercedes Jana Kočky najel do kamionu. Oba řidiči zemřeli

Při tragické nehodě na D11 v pátek brzy ráno zemřeli dva lidé. Řidič robustního Mercedesu G, který se z neznámých důvodů ocitl v protisměru, a řidič kamionu, s nímž se srazil. Luxusní vůz podle informací TN.cz patřil Janu Kočkovi mladšímu ze známého kolotočářského klanu. Jestli skutečně seděl za volantem, policie nepotvrdila. Později odpoledne se ale na sociálních sítích rodinných příslušníků objevily první kondolence.

2178649
aktualizováno 30.08.
tři zranění

Autobus se srazil s kamionem na D11. Hasiči se tam nemohli dostat

Autobus s 20 lidmi na palubě se srazil s kamionem na dálnici D11. K místu vyjely tři jednotky pražských hasičů, kvůli dlouhé koloně stojících vozidel ve zúžení se však dostávali velmi obtížně. Neprůjezdný je celý pravý jízdní pruh

Ohrožení dálničáři
aktualizováno 16.04.
smrtelné nebezpečí

VIDEO: Dělníci jen o vlásek unikli smrti! Přiřítil se na ně kamion

Chybělo málo a tragédie mohla být na světě! Video z hrozivého incidentu, při kterém málem přišli o život dělníci odklízející zbytky nehody na dálnici D11, v pondělí zveřejnilo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). To tímto způsobem varuje všechny řidiče, aby byli za volantem nanejvýš opatrní, protože podobných nehod se stávají desítky.

Rozestavěná D11
aktualizováno 09.04.
má mít 23 km

Stavba nového úseku dálnice D11 začne brzy! Ťok řekl přesný termín

Stavba úseku dálnice D11 mezi Smiřicemi a Jaroměří začne 15. května, řekl dnes ČTK ministr dopravy v demisi Dan Ťok (za ANO). Ještě letos by měla začít i stavba úseku od nynějšího konce dálnice v Hradci Králové do Smiřic. Do Jaroměře by mohla být dálnice v délce 23 kilometrů dokončena v roce 2021. Ťok to řekl na místě záchranného archeologického výzkumu v trase D11 u Trotiny na Hradecku.

Hromadná nehoda na D7 - 2
aktualizováno 19.03.
Počasí komplikuje dopravu

Tři dálnice zablokovaly nehody. U Mladé Boleslavi zemřela řidička

Na velké komplikace se musí připravit řidiči na dálnicích D1, D7 a D11, které v pondělí ráno zablokovaly hromadné dopravní nehody. Na D1 se srazily 2 náklaďáky a 5 aut, na D7 autobus se dvěma vozy a na D11 šest aut.

Vážná nehoda na dálnici D11
aktualizováno 19.01.
tragická nehoda

Řidič po nehodě přebíhal dálnici! Srazilo ho auto, na místě zemřel

Při tragické dopravní nehodě na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou na Hradecku zemřel řidič. Srazilo ho auto, když přebíhal silnici ke svému havarovanému vozu.

Nehoda na D11 - 1
aktualizováno 06.11.
Hromadná nehoda

Komplikace na D11: Srazila se 4 auta, kolona měla 15 kilometrů

Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v pondělí ráno cestu do práce stovkám řidičů. Na dálnici D11, která spojuje Prahu s Hradcem Králové, se srazila čtyři auta. Ačkoliv byla dálnice s omezením průjezdná, vytvořila se kolona dlouhá 15 kilometrů.