Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2178649
aktualizováno 30.08.
tři zranění

Autobus se srazil s kamionem na D11. Hasiči se tam nemohli dostat

Autobus s 20 lidmi na palubě se srazil s kamionem na dálnici D11. K místu vyjely tři jednotky pražských hasičů, kvůli dlouhé koloně stojících vozidel ve zúžení se však dostávali velmi obtížně. Neprůjezdný je celý pravý jízdní pruh

Ohrožení dálničáři
aktualizováno 16.04.
smrtelné nebezpečí

VIDEO: Dělníci jen o vlásek unikli smrti! Přiřítil se na ně kamion

Chybělo málo a tragédie mohla být na světě! Video z hrozivého incidentu, při kterém málem přišli o život dělníci odklízející zbytky nehody na dálnici D11, v pondělí zveřejnilo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). To tímto způsobem varuje všechny řidiče, aby byli za volantem nanejvýš opatrní, protože podobných nehod se stávají desítky.

Rozestavěná D11
aktualizováno 09.04.
má mít 23 km

Stavba nového úseku dálnice D11 začne brzy! Ťok řekl přesný termín

Stavba úseku dálnice D11 mezi Smiřicemi a Jaroměří začne 15. května, řekl dnes ČTK ministr dopravy v demisi Dan Ťok (za ANO). Ještě letos by měla začít i stavba úseku od nynějšího konce dálnice v Hradci Králové do Smiřic. Do Jaroměře by mohla být dálnice v délce 23 kilometrů dokončena v roce 2021. Ťok to řekl na místě záchranného archeologického výzkumu v trase D11 u Trotiny na Hradecku.

Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Hromadná nehoda na D7 - 2
aktualizováno 19.03.
Počasí komplikuje dopravu

Tři dálnice zablokovaly nehody. U Mladé Boleslavi zemřela řidička

Na velké komplikace se musí připravit řidiči na dálnicích D1, D7 a D11, které v pondělí ráno zablokovaly hromadné dopravní nehody. Na D1 se srazily 2 náklaďáky a 5 aut, na D7 autobus se dvěma vozy a na D11 šest aut.

Vážná nehoda na dálnici D11
aktualizováno 19.01.
tragická nehoda

Řidič po nehodě přebíhal dálnici! Srazilo ho auto, na místě zemřel

Při tragické dopravní nehodě na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou na Hradecku zemřel řidič. Srazilo ho auto, když přebíhal silnici ke svému havarovanému vozu.

Nehoda na D11 - 1
aktualizováno 06.11.
Hromadná nehoda

Komplikace na D11: Srazila se 4 auta, kolona měla 15 kilometrů

Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v pondělí ráno cestu do práce stovkám řidičů. Na dálnici D11, která spojuje Prahu s Hradcem Králové, se srazila čtyři auta. Ačkoliv byla dálnice s omezením průjezdná, vytvořila se kolona dlouhá 15 kilometrů.

Vážná nehoda na D11 - 11
aktualizováno 08.10.
Zasahoval i vrtulník

Těžká nehoda na D11. U Kolína se srazila tři auta, šest zraněných

Vážná dopravní nehoda zastavila v neděli odpoledne provoz na dálnici D11 na 39. kilometru ve směru na Prahu. U sjezdu na Kolín a Poděbrady se srazily tři auta. Záchranáři ošetřili šest lidí. Nejvážněji zraněného řidiče musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Dálnice D11 se otevřela veřejnosti
29.07.
Den otevřených dveří

Po dálnici na bruslích či kole: Takhle vypadá nový úsek D11

Už za 3 týdny se po dálnici D11 dostanete až k Hradci Králové. Prodlouží se o téměř 4 kilometry. V sobotu si nový povrch mohli vyzkoušet lidé na kolečkových bruslích nebo na kolech. Další stavba, až k Jaroměři, se však nejspíš odsune, protože stavební povolení napadli ekologové.

Nehoda na D11 u obce Jirny - 2
aktualizováno 19.06.
Vážná nehoda

Tragická nehoda na D11. Motorkář nepřežil střet s náklaďákem

Řidič na motorce se v pondělí srazil s nákladním vozem na dálnici D11. Mladý motorkář vážnou dopravní nehodu nepřežil. Na místě zasahuje policie.

Výstavba dálnice - ilustrační foto
aktualizováno 01.06.
České dálnice

Desítky kilometrů nových dálnic! Tady všude letos začnou stavět

Česko a Polsko už ví, kdy oba státy získají druhé dálniční propojení. Dálnice D11 z Prahy do Hradce Králové a dále na hranice by měla být dostavěna v roce 2024. Letos začne výstavba dvou úseků. Stavět se začnou pokračování i dalších dálnic. Praha zase chce vytvořit další propojení Pražského a Městského okruhu.