Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princezna Eugenie a Jack Brooksbank
22.01.
Princezna Eugenie

Další svatba v královské rodině! Zasnoubila se Alžbětina vnučka

Britská královská rodina připravuje další svatbu! Po princi Harrym se zasnoubila také jeho sestřenice princezna Eugenie. S dlouholetým přítelem Jackem Brooksbankem se zasnoubili v Nikaragui.

Princezna Charlotte ve školce
16.01.
šikovná holčička

Princezna Charlotte školku zvládá! Učitelky popsaly její chování

Princezna Charlotte má za sebou první zkušenosti se školkou, do které začátkem ledna nastoupila. Učitelky prozradily, jak se nejmladší členka královské rodiny chovala. Velkou změnu zvládla statečně, stejně jako její starší bratr George.

Princezna Charlotte - 2 roky
aktualizováno 14.10.
královská rodina

Podraz na princeznu Charlotte! Její bratr bude mít velké výhody

Být součástí královské rodiny není jednoduché. Členství v monarchii má však jeden háček. Ani slavní předkové totiž nezaručí každému stejné výsady. Platí to i pro princeznu Charlotte (2), jejíž děti v budoucnu nezískají královský titul.

Prásk.tv píše:

Milana Mostovaya - 1
čtěte o tématu princezna na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Ariane Lak
aktualizováno 22.09.
ztratila paměť

Milionářská princezna žila na ulici a jedla odpadky. Nevěděla, kdo je

Britská milionářka Ariane Lak zmizela v loňském roce při návštěvě Milána. Italská policie před několika dny potvrdila její nalezení. Žila na ulici a vše nasvědčuje tomu, že po násilném přepadení ztratila paměť.

Princezna Sofie a princ Karel Filip - 1
aktualizováno 31.08.
Radostná zpráva

Královská rodina slaví! Princezna porodila zdravého chlapečka

Švédsko má důvod k radosti! Princezna Sofie porodila 31. srpna druhého chlapečka. V oficiálním prohlášení to oznámila královská rodina s tím, že maminka i novorozeně jsou v pořádku.

Švédská princezna Madeleine s rodinou - 3
28.08.
dobrá zpráva

Radost v královské rodině! Princezna čeká třetího potomka

Švédská princezna Madeleine je těhotná. Radostnou událost oznámila na sociální síti.

Ománská princezna
12.05.
Ománská princezna

Jedna z nejbohatších princezen míří do Česka! Má nabitý program

Do Prahy dnes přilétá jedna z nejvýše postavených žen arabského světa - ománská princezna Mona Fahad Al Sajid. Českou republiku navštíví už podruhé. Před dvěma lety se u nás zúčastnila mezinárodního kongresu o vzdělání.

Carrie Fisher - 1
aktualizováno 27.12.
Hvězdné války

Ztráta ve STAR WARS: Zemřela Carrie Fisher, hrála krásnou Leiu

Ve věku šedesáti let zemřela v úterý americká herečka Carrie Fisherová, která se proslavila rolí princezny Leiy v kultovní filmové sci-fi sérii Hvězdné války. S odvoláním na mluvčího rodiny to uvedl americký časopis People. Fisherová v pátek utrpěla během letu z Londýna do Los Angeles infarkt.

Tina Ruland
aktualizováno 19.12.
galerie 18+ to je postavička!

Pikantní tajemství krásné princezny Blanky: Fotila nestydaté snímky!

Není žádným překvapením, že hrdinové z pohádek mívají v soukromí nějaké piktantní tajemství, které se snaží před novináři ututlat. Život princezny Blanky z Kouzelného měštce je ale opravdu šokující. Zatímco v pohádce se balila do ručníku, aby nic nešlo vidět, při focení časopisu pro pány příliš zábran neměla!

Princ William s rodinou
26.09.
královská rodina

Malý britský princ a princezna jsou na své první služební cestě

Britský princ William a jeho manželka Kate jsou na oficiální návštěvě Kanady, kam vůbec poprvé vzali i obě své děti. Pro rok a půl starou princeznu Charlotte je to dokonce úplně první zahraniční cesta. Rodina stráví v Kanadě celý týden.