Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kůň za mřížemi
aktualizováno 15.11.
kuriózní incident

Kůň kopl do auta, za nebezpečné jednání skončil za mřížemi! VIDEO

Brazilská policie zadržela "koňského banditu", kterého obvinila z poškození cizího majetku v městě na severovýchodě země. Zvíře poškodilo auto jedné řidičce, skončilo kvůli tomu na 24 hodin v policejní cele.

Žhář, který v Přerově podpálil rodinný dům, zemřel
aktualizováno 14.11.
Podpálil dům

Žhář z Přerova se vyhne trestu. Zasáhla vyšší moc!

Policisté definitivně odložili případ seniora, který koncem ledna v přerovské části Újezdec zapálil rodinný dům, zranil přitom svou dceru a krátce nato boural. Žhář totiž zemřel.

Sexuální deviant
14.11.
byl souzen již dříve

Za dvě znásilnění půjde mladík do vězení. Nemá úctu, řekl soudce

Městský soud v Praze v úterý odsoudil osmnáctiletého mladíka za dvě znásilnění. Dostal trest 14 měsíců vězení, verdikt ještě není pravomocný. Mladý muž měl znásilnit spolubydlícího z výchovného ústavu. V druhém případě se pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku, kterou nejprve opil, aby byla "povolnější".

Prásk.tv píše:

Jan Čenský
čtěte o tématu trest na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 14.11.
soud pokračuje

Vybrzdil auto a zabil kojence. Žalobce žádá nejméně 11,5 roku

Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání loňského vybržďování a následné nehody na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Při té zemřelo teprve osmiměsíční dítě. Podle žalobce střet zavinil pětatřicetiletý řidič staršího BMW Martin Kostner. Státní zástupce v úterý navrhl pro Kostnera trest minimálně 11,5 roku vězení.

Petr Nečas a Jana Nečasová - 1
13.11.
vojenské zpravodajství

Žalobce chce pro Nečasovou 3,5 roku. Kvůli údajnému sledování

Tři a půl roku vězení za údajné zneužití Vojenského zpravodajství navrhl žalobce pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou. Pro trojici obžalovaných zpravodajců – Ondreje Páleníka, Milana Kovandu a Jana Pohůnka požaduje obdobné tresty. Rozsudek by mohl padnout ve čtvrtek.

2070834
13.11.

Střepiny: 12. 11. 2017

Vražda jako vysvobození. Exkluzivní rozhovor s mužem, který si odpykává třináctiletý trest. Proč za ním stála celá vesnice?

Násilník z Rimini
11.11.
Útok na Poláky

Znásilnění turistky v Rimini: Vůdce gangu jde na 16 let do vězení!

Italský soud poslal na 16 let do vězení Konžana, který spolu s dalšími třemi mladíky v Rimini znásilnil polskou turistku. Kromě toho také zbili jejího přítele a oba okradli. Stalo se tak v srpnu.

Jedna z obviněných političek přijíždí k soudu v Madridu
aktualizováno 10.11.
separatismus

Katalánští politici jsou obviněni ze vzpoury, hrozí jim až 25 let

Soudce španělského nejvyššího soudu dnes poslal bývalou předsedkyni katalánského parlamentu Carme Forcadellovou do vazby, ze které se dostane, když zaplatí kauci 150.000 eur (3,8 milionu korun). Do vazby, jejíž uvalení požadovala španělská prokuratura, naopak nemusí další členové sesazeného parlamentního vedení, informoval list La Vanguardia.

Marek Dalík nastoupil k výkonu trestu - 3
aktualizováno 06.11.
trest pro lobbistu

Dalík nastoupil do vězení! Do konce lhůty mu zbývalo 20 minut

Jen pár minut zbývalo do lhůty, kdy měl lobbista Marek Dalík na to, aby nastoupil do ruzyňské věznice. V 15:40 nastoupil ve věznici Ruzyně k odpykání pětiletého trestu za případ související s nákupem pandurů.

Nákupy - srovnání
aktualizováno 30.10.
SROVNÁNÍ POTRAVIN

Konec šizení potravin? Jourová chce za horší kvalitu firmy trestat!

Eurokomisařka Věra Jourová chce zasáhnout proti firmám, které vyrábějí méně kvalitní potraviny a další zboží - a to v různých zemích pod stejným názvem. Dvojí kvalita zboží je podle ní neférová obchodní praktika a šizení zákazníků. Takovým podnikům by mohly hrozit vysoké sankce.