Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Roman Dolíhal a Jaroslav Havlík
Aktualizováno 30.6. 2017 13:50
obří loupež

Ukradli z auta 77 milionů a chtěli mírnější trest. Soud to zamítl

Nejvyšší soud (NS) odmítl obě dovolání v kauze loupeže 77 milionů korun z vozidla bezpečnostní služby u Slavkova na Vyškovsku. Roman Dolíhal si odpyká 20 let ve vězení, a to i za související vraždu, Jaroslav Havlík má definitivně potvrzený 11letý trest. Další dva odsouzení se na NS neobrátili. Loupež patří k největším v historii Česka.

dostala trest

Studentka miminko zavraždila, rozhodl soud! DETAILY TRAGÉDIE

Studentka tajně porodila dítě, které pak zabalila do několika tašek a zamkla do skříně, kde ho po deseti dnech mrtvé našel její přítel. K tomuto závěru ve čtvrtek došel krajský soud v Ostravě. Ten teď už 21letou ženu odsoudil k 15 letům vězení, žena se proti verdiktu odvolala.

drsný verdikt

Schválně si lehla na dálnici, přejel ji a dostal trest! Jsem oběť, hájí se

Ačkoli neporušil žádný předpis, přejel a zabil ženu ležící na dálnici - a za to si také zaslouží trest. Alespoň k tomuto názoru došel švýcarský soud, který řidiči udělil minulý týden podmínku a pokutu. Podle soudce měl jet řidič tak, aby na nečekanou situaci dokázal zareagovat včas. To, že žena chtěla tímto způsobem spáchat sebevraždu, nebral v potaz.

Prásk.tv píše:

Kyhesha-Lee Joughin
čtěte o tématu trest na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

smrtící útok

Psi roztrhali malé dítě v Lužci nad Cidlinou, soud teď vynesl tresty

Hradecký okresní soud dnes potrestal za usmrcení pětiletého chlapce psy podmíněnými tresty otce dítěte a majitele některých psů. Tragická událost se stala loni v Lužci nad Cidlinou.

Vyšetřování vraždy
Aktualizováno 20.6. 2017 20:35
surová vražda

Kluci rozdupali bezdomovci hlavu. Jsou ale mladí, hrozí jim jen 10 let

Brutální loňská vražda bezdomovce v Ústí, se dostala před soud. Vrahy jsou dva teenageři, kteří navíc muže bez domova umlátili mimořádně surově. A navíc jen tak pro zábavu a uvolnění, jak zaznělo u soudu. Pro nízký věk jim hrozí "jen" deset let vězení.

Odsouzený Otto Warmbier - 4
Aktualizováno 20.6. 2017 13:19
smutný konec

Zemřel Američan, kterého KLDR propustila v zuboženém stavu

Zemřel dvaadvacetiletý americký student Otto Warmbier, kterého minulý týden po 17 měsících zadržování propustila z "humanitárních důvodů" Severní Korea. Informovala o tom dnes jeho rodina.

tvrdý trest

Napsal na Facebook pár příspěvků. Odsoudili ho za to na smrt

Pákistánská vláda odsoudila mladého muže k trestu smrti za několik příspěvků na Facebooku, ve kterých se podle soudu rouhal. Tvrdý zákrok pákistánské vlády proti svobodě slova na sociálních sítích vzbuzuje výrazné obavy.

Matka ztracené Míši
Aktualizováno 15.6. 2017 12:57
propagace nacismu

Soud potrestal matku zmizelé Míši Muzikářové, dostala podmínku

Okresní soud v Ústí nad Labem potrestal podmíněným trestem matku zmizelé Míši Muzikářové Evu. Žena podle soudu propagovala nacismus, dokonce jí byl zabaven přívěšek s hákovým křížem a oblečení s nacistickými symboly.

krajský soud

Mladík nabádal přítelkyni, aby se zabila. Teď půjde do vězení

Brněnský krajský soud o jeden rok zvýšil trest mladému muži, který nabádal svou přítelkyni k sebevraždě. Ve vězení stráví tři a půl roku. Mladík požadoval po své tehdejší partnerce, aby se otrávila.

Tatér potrestal zloděje - 1
Aktualizováno 13.6. 2017 10:43
VIDEO Přehnaná reakce

Mladíka stihl za krádež tvrdý trest! Jsem zloděj, vytetovali mu na čelo

Dva muži z Brazílie vymysleli krutý trest pro mladíka, který měl okrást postiženého muže o kolo. Na čelo mu vytetovali vzkaz, který má všechny na zločin upozornit. Následně je zatkla policie a obvinila oba z mučení.