Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda v nákupním centru
13.12.
Soud rozhodl

Mladík se přiznal k vraždě prodavačky, potrestán ale nebude!

Muži, který podle policie v dubnu ubodal prodavačku v pražských Letňanech, uložil soud ústavní psychiatrickou léčbu. Rozhodnutí je pravomocné, muž s ním souhlasil. Zavražděnou ženu našel ležet v kaluži krve v obchodě její syn.

Otec potrestal dceru za šikanu a dal to na Facebook
09.12.
Natáčel ji u toho

Muž udělil dcerce za šikanu krutý trest. Pobouřil jím internet. VIDEO

Otec holčičky vyvolal na Facebooku obrovskou diskuzi pod kontroverzním videem, ve kterém ji trestá za šikanu. Nechal ji jít osm kilometrů do školy pěšky, zatímco za ní jel autem a natáčel ji.

Oprátka
aktualizováno 04.12.
Fingovaná sebevražda

Muž měl policistu po oběšení odříznout. Za vraždu dostal 18 let

Za vraždu olomouckého policisty si Česlav Hurina odsedí 18 let ve vězení. Policistu našli oběšeného na předměstí v únoru 2015, původně policie smrt vyšetřovala jako sebevraždu. Kriminalisté ale zjistili, že šlo o vraždu.

Prásk.tv píše:

Matt Cox - 1
čtěte o tématu trest na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Vyházená pošta
aktualizováno 29.11.
Důvěrné zásilky

Pošťák vyhodil stovky dopisů na ulici. Roznáška ho nebavila

V Modřicích u Brna našla žena u silnice stovky dopisů, které posbírala a předala městské policii. Ukázalo se, že je vyhodil pošťák, kterého nebavilo dopisy roznášet. Pošta ho okamžitě propustila.

Soudce Jiří Berka
aktualizováno 28.11.
zmanipulované konkurzy

Padl verdikt v případu soudce Berky. Na rozhodnutí čekal 15 let

Olomoucký vrchní soud dnes snížil trest ústeckému soudci Jiřímu Berkovi obžalovanému kvůli zmanipulovaným konkurzům z 8,5 roku vězení na sedm let. Tresty odvolací soud snížil i dalším šesti ze zbývajících osmi obžalovaných a to v rozmezí o půl až 2,5 roku. Vzal v potaz délku trestního stíhání a procesu, která přesáhla 15 let. Berka, který dnes k soudu opět nepřišel, si odpyká nejvyšší trest, ostatní obžalovaní v roli konkurzních správců, podnikatelů či soudních znalců zůstanou ve vězení čtyři až šest let. Zbývajícím dvěma mužům potvrdil vrchní soud podmíněné tresty.

Petr Weiss - nehoda
15.11.
Tragická nehoda

Soud potvrdil trest pro sexuologa Weisse. Při nehodě zemřeli 2 lidé

Táborský odvolací soud potvrdil rozsudek za tragickou dopravní nehodu pro známého českého sexuologa Petra Weisse. Stala se před dvěma lety a zemřeli při ní dva lidé.

Angel Exfordová
12.11.
Falešný přítel

Za peníze přítelkyně obdarovával druhou dívku! Nachystala mstu

Muž si chtěl ze své dívky udělat dojnou krávu, ta se mu však rafinovaně pomstila. Za její peníze si koupil dovolenou v Paříži pro sebe i pro svůj nový objev. Místo letušek na něj ale na letišti čekali policisté.

Vězni a drogy
11.11.
Nezákonné zásobování

To je ale povedená rodinka! Otec a syn pašovali drogy do vězení

Za pašování drog do Valdické věznice obvinila jičínská kriminálka otce se synem. Otec je ve výkonu trestu a do pašování měl zapojit i svého spoluvězně, na jehož jméno zásilka přišla. Obsahovala sáček s pervitinem. Vězeňská služba se setkává se stále důmyslnějšími skrýšemi.

Zloděj u chrudimského soudu
aktualizováno 07.11.
Zloděj vtipálek

Jsem strážný anděl a hlídám tady, tvrdil zloděj majiteli garáže

U chrudimského soudu asi tak upovídaný podezřelý ještě nebyl. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezavřel pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravil příbuzné.

Žena cvičí
04.11.
Dopolední rozcvička

Trenér si užíval s gymnastkou v autě, doma na něj čekala rodina

Zatímco na něj doma čekaly tři děti a manželka, devětatřicetiletý americký trenér Scott Vetere si užíval v autě se svou osmnáctiletou svěřenkyní. Kromě své reputace tak může Vetere ztratit i svou svobodu, policie jej i dívku obvinila z výtržnictví a nevhodného chování.