Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dáda Patrasová
aktualizováno 16.02.
řízení a alkohol

Dáda Patrasová už zná trest za vánoční bouračku v opilosti

Dětská hvězda Dáda Patrasová se podle všeho vězení za řízení v opilosti vyhne. Hrozily jí až tři dlouhé roky za to, že bourala, když byla pod vlivem. Policie jí naměřila přes dvě promile alkoholu. Bez trestu ale nevyvázne, čeká ji mastná pokuta a pořádně dlouhý zákaz řízení.

Ve Francii opět demonstovaly žluté vesty
14.02.

VIDEO: Za protesty Žlutých vest padl první trest vězení. Rok si odsedí bývalý boxer

Za protesty hnutí Žlutých vest ve Francii padl první trest. Na rok do vězení půjde profesionální boxer, který 5. ledna napadl dva zasahující policisty. Odsouzený svou vinu přiznal, ale hájil se tím, že pouze bránil ženu, kterou policisté napadli.

Učitel tance za zneužívání nezletilých dostal trest na 9 let
aktualizováno 08.02.
zneužívání dětí

S šestiletou holčičkou plánoval svatbu. Tanečník si vyslechl trest

Městský soud v Praze vynesl rozsudek v případu učitele tance, který se přiznal ke zneužívání dívek v předškolním věku. S jednou z nich měl mít sexuální vztah celé dva roky. Ve vězení by měl strávit devět let. Rozsudek zatím není pravomocný.

Prásk.tv píše:

Dagmar Patrasová - 1
čtěte o tématu trest na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Obžalovaní v metanolové kauze
06.02.
soudní proces

Kauza metanol: Žalobce chce za otrávený alkohol vyšší tresty

Vyšší tresty u pěti z šesti obžalovaných žádá před olomouckým vrchním soudem v kauze ostravské metanolové větve státní zástupce. Obžalovaní vinu popírají a odvolací soud žádají většinou o zproštění. Krajský soud jim za ohrožování zdraví závadnými potravinami uložil tresty od pěti let a čtyř měsíců do osmi let a čtyř měsíců. Otrávený alkohol od hlavních distributorů dodávali podle obžaloby do Havířova i na Přerovsku, několik lidí po konzumaci zemřelo. Jde o poslední hlavní obžalované v této kauze. Rozsudek vrchní soud vynese 21. února.

2238502
aktualizováno 29.01.
Trvalé následky

Přizabil hasiče, trest se mu nelíbil. Po odvolání dostal ještě vyšší!

Muži ze Slovenska, který zmrzačil hasiče, se trest udělený soudem zdál příliš vysoký. Odvolal se, ale soudkyně mu ještě přidala. Napadený se musel učit znova jíst, mluvit a chodit. Následky má ale dodnes.

Trest pro zaměstnance v Číně
18.01.
Veřejné ponížení

Pracovnice nesplnily roční plán, musely se plazit ulicemi! VIDEO

Vlnu kritiky a pobouření vyvolalo video, na kterém čínský zaměstnavatel trestná pracovnice za to, že nesplnily roční plán. Donutil je plazit se ulicemi po čtyřech.

Radek Březina před soudem
11.01.
Daňové úniky

Soud se členy lihové mafie. Ani po šesti letech ještě není u konce

Lihovou mafii měl ze Zlína řídit Radek Březina, který stál podle policistů za miliardovými daňovými úniky. I když se na čachry s nezdaněným lihem přišlo už v říjnu roku 2012, ještě v pátek stáli někteří aktéři před Krajským soudem v Olomouci.

Strážník Pavel Koblížek, který měl střílet ve Vysokém Mýtě
aktualizováno 09.01.
Trest za vraždu

Bývalý strážník se vyhýbal vězení. Přijet si pro něj museli policisté

Bývalý strážník městské policie Pavel Koblížek dnes podle policistů nastoupil do výkonu trestu na patnáct let. Muž před čtyřmi lety zastřelil ve Vysokém Mýtě jednoho muže a druhého těžce zranil. Bylo to den před silvestrem roku 2014.

Martin Mertl
04.01.
Podmínečné propuštění

Skautský vedoucí zneužil desítky dětí. Chce na svobodu dřív!

Jeden ze dvou aktérů největší pedofilní kauzy v dějinách Česka žádá o podmínečné propuštění. Bývalý skautský vedoucí Martin Mertl si měl za zneužití 39 chlapců odpykat 10 let vězení. Na svobodu ale chce po sedmi letech. O jeho žádosti má rozhodovat brněnský okresní soud.

Zamyšlená indická dívka
aktualizováno 27.12.
Drsné praktiky

Neustále loudil po sousedce sex. Ta mu za trest uřízla penis

Sedmadvacetiletý mladík z Indie sexuálně obtěžoval svou o dvacet let starší sousedku. Ta si to nenechala líbit a uřízla mu penis. Poté ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život.