Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Češka zadržená v Pákistánu - 4
18.01.
erotické služby

Byznys pašeračky Terezy? Obří peníze šly do kapsy jiné Češky!

Tereza H., která kvůli pašování heroinu sedí v pákistánské cele, byla součástí byznysu, ve kterém lítají velké peníze. Nabízela své služby v erotických salónech ve Švýcarsku. Odměny za ně ale nešly jen jí, ale i podnikatelce z Česka.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
13.01.
Zadržená v Pákistánu

Majitel nevěstince, kde pracovala pašeračka Tereza, promluvil!

Redakci TN.cz se ozval manažer eskortní služby, pro niž měla pracovat Tereza H. Dívku z Uherského Hradiště zadrželi na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Kromě pašování drog si údajně vydělávala i svým tělem.

Odklízení sněhu po lavině mezi městy Taesch a Zermatt
aktualizováno 12.01.
kuriozity

V Kazachstánu lidi vyděsil černý sníh! V Alpách hrozí laviny

Zatímco Česko v posledních dnech zažívalo spíše jarní počasí, v Alpách neustále připadává další a další sníh. Kvůli tomu platí v nižších polohách až třetí stupeň lavinového nebezpečí, v rámci kterého už mohou padat velmi velké laviny zejména v prudších kopcích. Na vrcholcích je to stále nejvyšší stupeň.

Prásk.tv píše:

Vincent Navrátil - 7
čtěte o tématu Švýcarsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Sníh v Itálii prorazil okna hotelu
10.01.
Kalamita v Evropě

V Alpách napadl další metr sněhu! Přívaly prorazily okna hotelu

Ve Švýcarsku a Francii nadále platí nejvyšší stupeň lavinového nebezpečí. Ve Švýcarském Zermattu bylo dva dny uvězněno zhruba 13 tisíc turistů. Vlaková trať ze střediska byla zprovozněna až ve středu odpoledne. Laviny hrozí také v Itálii.

Sníh - Francie, Alpy
aktualizováno 09.01.
Turisté neodjedou

Extrémní počasí v Evropě: Obří závěje, lidé odřízlí od světa

Silné sněžení zasáhlo alpské oblasti Itálie, Švýcarska i Francie. V Sestriere zavalila lavina pětipatrovou rezidenci, kde v té době pobývalo 29 lidí. Ve středisku Zermatt zůstalo 13 tisíc turistů odříznuto od zbytku světa, protože sníh zablokoval všechny přístupové cesty.

Pes vyhrabává oběť laviny - ilustrační foto
aktualizováno 04.01.
neměl šanci přežít

Tragédie v Rakousku: Lavina na sjezdovce zasypala českého lyžaře

Lavina zabila v tyrolském Ischglu 44letého Čecha. Podle policie jel muž po uzavřené sjezdovce, když se na protějším svahu utrhla lavina, informovala rakouská televizní a rozhlasová stanice ORF. Oběti lavin a nepříznivého počasí jsou hlášeny také například z Itálie či Francie.

Mostecká uhelná
29.12.
jednání ve švýcarsku

Mostecká uhelná: Česko u soudu uspělo, bude žádat náhradu škody

Česká republika bude u švýcarských soudů v kauze Mostecké uhelné společnosti (MUS) uplatňovat náhradu škody. Stát totiž uspěl u švýcarského nejvyššího soudu s odvoláním. Informovalo o tom v pátek ministerstvo financí. Dříve švýcarské soudy zamítly účast Česka jako poškozené strany z procedurálních důvodů.

Operační středisko HZS - Ilustrační foto
07.12.
Kilometry je nezastavily

Pomoc na dálku: Hasiči z Ostravy zachránili Čecha ve Švýcarsku

Velmi netradiční zásah si ve čtvrtek ráno připsalo operační středisko Moravskoslezských hasičů. Na tísňovou linku se obrátil dispečer přepravní firmy, jehož řidič mu volal ze Švýcarska, že je mu špatně. Přivolat si pomoc ale sám nemohl, protože se nedokázal domluvit. I z Ostravy mu ale hasiči dokázali pomoc sehnat.

Bývalý rumunský král Michal I. zemřel
05.12.
Odchod monarchy

Zemřel poslední rumunský král. Michalu I. bylo 96 let!

Ve věku 96 let zemřel bývalý rumunský král Michal I. Monarcha musel zemi opustit už ve čtyřicátých letech po komunistickém převratu. Poté žil ve Švýcarsku, kde nyní skonal.

Albinen - 11
22.11.
lákavá nabídka

Švýcarská obec nabízí balík peněz za nastěhování! Jak na to? Návod

Švýcarská vesnice Albinen plánuje vyplácet vysoké odměny pro lidi, kteří se do ní rozhodnou nastěhovat. Po zveřejnění této informace do redakce TN.cz napsali lidé, kteří by o život v malebné horské vesničce měli zájem. Přinášíme více informací o nabídce.