Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek - Veronika a Jana
Aktualizováno 8.2. 2017 15:46
Už dnes večer

Alkohol a oplzlosti ve Výměně: Jana se opije a neudrží se!

Už dnes večer můžete sledovat další premiérovou Výměnu manželek, tentokrát dokonce mezinárodní. Jana se pokusí začlenit do romské rodiny, která žije v Irsku. V hospodě, kam s "manželem" vyrazí, se ale uvolní až moc. To Veronika bude mít na druhé straně úplně opačný problém.

Veronika a Jana
Aktualizováno 6.2. 2017 16:46
mezinárodní výměna

Výměna manželek až v Irsku! Jana to v druhé rodině pořádně slízne

Ve středu večer můžete sledovat premiérovou Výměnu manželek. V tomto díle uvidíme, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, kde děti jsou smyslem života, a jak zvládne Veronika dvě děti s poruchou pozornosti i českou domácnost.

Nový lidský orgán
Aktualizováno 4.1. 2017 18:07
důležitý nález

Budou se přepisovat učebnice? Vědci objevili v těle nový orgán!

Vědci objevili v oblasti břicha úplně nový orgán, nazvali ho "okružím". Zatím neznají jeho přesnou funkci, ale jeho další výzkum by mohl pomoci s porozuměním a léčbou závažných nemocí.

Prásk.tv píše:

Johnny Ward - 1
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

solární hausbót

Oceán vyplavil záhadnou loď duchů, stopy vedou do Kanady

Na březích Irska se v neděli objevilo záhadné plavidlo, které zalarmovalo místní pobřežní stráž. Ta ho kvůli nebezpečí pro ostatní vytáhla na břeh. Na lodi nikdo nebyl, ale v lodi zůstala poznámka pro budoucí majitele, která odhalila, že hausbót byl původně postaven až v Kanadě a musel tak přeplout Atlantik.

Otřesná praktika

Ženská obřízka už je v Evropě! Oběti jsou teprve dva roky!

Irským Dublinem otřásá odporný zločin, který má nejspíš náboženský podtext. V poutech skončil třicátník, který podle místních médií zmrzačil pohlaví teprve dvouleté dívenky.

United Airlines
Aktualizováno 31.8. 2016 15:29
NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ

Šílené turbulence při letu do Londýna! 16 lidí je zraněných

Let amerických aerolinek United Airlines z Houstonu do Londýna postihly silné turbulence, letadlo muselo nouzově přistát v Irsku. Do nemocnice bylo se zraněními převezeno šestnáct lidí!

spor o daně

Apple má Irsku doplatit 13 miliard eur. Brání se Dublin i firma

Irsko po řadu let poskytovalo společnosti Apple neoprávněné daňové výhody, a firma by tak měla na daních doplatit rekordních až 13 miliard eur (351,3 miliardy Kč) plus úroky. Rozhodla o tom dnes Evropská komise v ostře sledovaném vyšetřování jedné z nejznámějších společností na světě. Dublin i výrobce mobilních telefonů iPhone dali okamžitě najevo, že se závěry exekutivy EU nesouhlasí a chystají odvolání k evropským soudům.

Stoupenci Brexitu smutní
Aktualizováno 24.6. 2016 13:06
Rozpadne se Spojené království?

Severní Irové a Skotové chtějí hlasovat o nezávislosti na Londýnu

Odchod Spojeného království z Evropské unie by měl vyústit v referendum o sjednocení Severního Irska s Irskou republikou. Dnes to podle agentury Reuters oznámila irská republikánská strana Sinn Féin. Obdobně mluví také skotští nacionalisté

Podivný nález

Muž našel 10kilovou hroudu hmoty. Neuvěříte, co to je

Dělníkovi těžícímu rašelinu v Irsku se povedl neobvyklý nález. Objevil asi 10kilovou hroudu něčeho podivného. Vědci z místního muzea mu pak podle CNN oznámili šokující novinu. Je to dva tisíce let staré máslo.

Žhavý pár

Sex ve městě: Milenci si to rozdali u řeky, kolem chodily děti ze školy

Mladý pár si chtěl zřejmě užít slunečného dne. Místo toho, aby trčeli doma v posteli, si pro svoji intimní chvilku vybrali zákoutí na břehu řeky. Jenže milence za denního světla viděly desítky lidí.