Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vystresovaná žena na letišti
aktualizováno 19.09.
naštvaní cestující

Ryanair ruší denně až 50 letů, omezení se dotkne i Prahy!

Irská letecká společnost Ryanair ruší 40 až 50 letů denně, protože nemá dostatek pilotů. Rušení letů ničí lidem naplánované dovolené, někteří nestíhají životní události, jako jsou křty dětí, svatby nebo třeba pohřby. Pokud se chystáte letět s touto společností, měli byste sledovat email, protože se komplikace dotknou i letů z Prahy.

Nepojoje v Belfastu v srpnu 2015
11.06.
napětí v ulsteru

Irové se bojí posílení Unionistů. Hrozí nové násilnosti, řekl premiér

Irský premiér Enda Kenny dal najevo obavy z chystané spolupráce britských konzervativců a severoirských unionistů. Kenny dnes řekl, že v telefonickém rozhovoru britskou premiérku Theresu Mayovou varoval, že bude-li tato dohoda vyjednána špatně, může to ohrozit mírovou dohodu v Severním Irsku z roku 1998. Informovala o tom agentura AFP.

Dítě v rozpáleném autě
aktualizováno 26.05.
Zapomněl na ni

Otec nechal dcerku 4 hodiny v rozpáleném autě! Nepřežila!

Zničující událost zasáhla ve čtvrtek malou vesničku Dundrum v Irsku. V zatím nejteplejší den letošního roku zůstala sedmiměsíční holčička zavřená v autě. V rozpálené pasti strávila podle portálu Dailymail kolem 4 hodin. Letecky ji transportovali do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů zemřela.

Prásk.tv píše:

Vincent Navrátil
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Další oběť Modré velryby
25.05.
tragická smrt

Modrá velryba má další oběť. Chlapec (13) spáchal sebevraždu

Třináctiletý chlapec z irského města Sixmilebridge se stal podle rodiny obětí Modré velryby. Jeho zdrcený otec nyní varuje ostatní rodiče, ať si dají na nebezpečnou hru pozor.

Irská pláž se objevila po 33 letech
12.05.
přírodní úkaz

Ztracená irská pláž se nečekaně objevila. Po 33 letech!

Na pobřeží irského ostrova Achill se znovuobjevila písečná pláž, která před 33 lety zmizela pod hladinou Atlantiku. Oblast v té době zachvátily silné bouře, které smetly všechen písek. Oceán v dubnu zničehonic "navrátil" místo do původní podoby.

Výměna manželek - Veronika a Jana
aktualizováno 08.02.
Už dnes večer

Alkohol a oplzlosti ve Výměně: Jana se opije a neudrží se!

Už dnes večer můžete sledovat další premiérovou Výměnu manželek, tentokrát dokonce mezinárodní. Jana se pokusí začlenit do romské rodiny, která žije v Irsku. V hospodě, kam s "manželem" vyrazí, se ale uvolní až moc. To Veronika bude mít na druhé straně úplně opačný problém.

Veronika a Jana
aktualizováno 06.02.
mezinárodní výměna

Výměna manželek až v Irsku! Jana to v druhé rodině pořádně slízne

Ve středu večer můžete sledovat premiérovou Výměnu manželek. V tomto díle uvidíme, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, kde děti jsou smyslem života, a jak zvládne Veronika dvě děti s poruchou pozornosti i českou domácnost.

Nový lidský orgán
aktualizováno 04.01.
důležitý nález

Budou se přepisovat učebnice? Vědci objevili v těle nový orgán!

Vědci objevili v oblasti břicha úplně nový orgán, nazvali ho "okružím". Zatím neznají jeho přesnou funkci, ale jeho další výzkum by mohl pomoci s porozuměním a léčbou závažných nemocí.

Hausbót přeplul z Kanady do Irska
17.11.
solární hausbót

Oceán vyplavil záhadnou loď duchů, stopy vedou do Kanady

Na březích Irska se v neděli objevilo záhadné plavidlo, které zalarmovalo místní pobřežní stráž. Ta ho kvůli nebezpečí pro ostatní vytáhla na břeh. Na lodi nikdo nebyl, ale v lodi zůstala poznámka pro budoucí majitele, která odhalila, že hausbót byl původně postaven až v Kanadě a musel tak přeplout Atlantik.

Ženská obřízka - 3
24.09.
Otřesná praktika

Ženská obřízka už je v Evropě! Oběti jsou teprve dva roky!

Irským Dublinem otřásá odporný zločin, který má nejspíš náboženský podtext. V poutech skončil třicátník, který podle místních médií zmrzačil pohlaví teprve dvouleté dívenky.