Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotenský test
26.05.
výsledky referenda

Napočtvrté to vyšlo? V Irsku nejspíš budou ženy moci na potrat

Dvě třetiny irských voličů v dnešním referendu schválily zrušení ústavního zákazu potratů v zemi. Pro změnu jich bylo 68 procent, uvádějí první odhady zveřejněné po uzavření volebních místností, o nichž informoval webu listu The Irish Times.

Znásilnění - 3
25.04.
Soud rozhodl

Gang prodával Češku v zahraničí na sex! Měla až 30 klientů denně

Rozsáhlý případ obchodování s lidmi rozpletli policisté z Česka, Velké Británie a Irska. Česko-slovenský gang nutil Češku v zahraničí poskytovat sexuální služby, denně měla až 30 klientů. Kauza skončila verdiktem vrchního soudu, někteří pachatelé jsou ve vězení.

Zajišťování místa činu po otravě Sergeje Skripala
27.03.
vyhoštění diplomatů

K sankcím kvůli otravě Skripala se připojují další země

Austrálie v reakci na nedávnou otravu bývalého ruského dvojího agenta Sergeje Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury, ze které Británie viní Rusko, vyhostí dva ruské diplomaty. Dnes to podle agentury Reuters oznámil australský premiér Malcolm Turnbull. Prokázat solidaritu s Británií chce také Irsko, podrobnosti sdělí Dublin během dne.

Prásk.tv píše:

Obyvatelé vesnice prý mají skvěly milostný život - 1
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Lidé oslavují svátek svatého Patrika
aktualizováno 17.03.
celosvětové oslavy

Svět se zbarvil do zelena, lidé oslavovali svátek svatého Patrika

Ve světě dnes probíhaly oslavy Svatého Patrika. Ve městech byla všude zelená barva. Točilo se zelené pivo a pila se i tradiční whisky. O muziku se postarali hlavně dudáci, houslisté a bubeníci. Svatý Patrik zbarví každým rokem do zelena také řeky a letos dokonce i jídlo v zoologické zahradě.

Zadržená Češka Tereza H.
28.01.
drogový gang

Další Čech je napojen na drogový gang v Irsku. Roman je ve vazbě

Jednapadesátiletý Čech je ve vazbě v Dublinu kvůli výrobě drog. Právě do irské metropole měla s devíti kilogramy heroinu cestovat také jednadvacetiletá Češka Tereza H., kterou zadrželi celníci v Pákistánu.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
aktualizováno 24.01.
poslední sbohem

Pohřeb Dolores z The Cranberries: Rozloučit se přišly stovky lidí

Rodina, přátelé a fanoušci se včera naposledy rozloučili s irskou zpěvačkou skupiny The Cranberries Dolores O´Riordanovou. Ta zemřela v 46 letech za zatím neznámých okolností v hotelovém pokoji v Londýně. Obřad se konal v kostele nedaleko jejího rodného města.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
21.01.
Poslední rozloučení

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries, pohřeb bude v úterý!

Fandové, známí i členové rodiny se vypravili do irského Limericku, aby vzdali poslední hold zpěvačce Dolores O'Riordanové. Frontmanka kapely Cranberries zemřela před několika dny, pohřeb je naplánovaný na úterý.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
byla plná života

Kolegové Dolores z Cranberries v šoku! Před smrtí jim poslala vzkaz

Smrt Dolores O´Riordanová z legendární skupiny Cranberries otřásla hudebním světem. Nejvíc byli překvapeni její kolegové a producent Dan Waite. Tomu totiž jen několik hodin před svou smrtí zanechala na záznamníku vzkaz, na kterém zněla vesele a plná života.

Dolores O
aktualizováno 16.01.
Dolores O´Riordanová

Zemřela zpěvačka legendární kapely The Cranberries. Bylo jí 46

Ve věku 46 let zemřela v Londýně zpěvačka Dolores O´Riordanová, která slavila úspěchy s irskou kapelou The Cranberries. V Londýně byla kvůli nahrávání. O jejím úmrtí informoval její manažer.

Vesnička Ringskiddy v Irsku
11.12.
modré pilulky

Vesničané si chválí sexuální apetit. Díky výparům z léků na erekci

Nebývalou sexuální výkonnost si pochvalují obyvatelé vesničky Ringaskiddy na jihu Irska. Podle nich za ni vděčí výparům z nedaleké továrně na modré pilulky zvyšující potenci a Velkou sexuální aktivitu zde údajně vykazují dokonce i zvířata.