Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2064830
29.10.
Z toho mrazí

Ve škole podruhé během měsíce řádil duch! Strašidelné VIDEO

Podruhé během října natočily v noci bezpečnostní kamery ve škole Deerpark CBS v irském Corku strašidelné video. Na liduprázdné chodbě se ozývají rány, létají plakáty, padají batohy a samovolně se posouvají židle.

Bouře Ophelia přinesla ohromné vlny
aktualizováno 18.10.
větrná bouře

Po bouři Ophelia se na Evropu žene další živel, blíží se Brian

Na západní Evropu se přes Atlantik žene vichřice, která by za sebou opět mohla zanechat ohromné škody. Pohyb bouře není zatím úplně přesně určen, podle modelů ale s velkou pravděpodobností dorazí v sobotu na jih Britských ostrovů, kde by mohl vítr v nárazech dosahovat rychlosti až 120 kilometrů v hodině.

Ex-hurikán Ophelia se prohnal přes Britské ostrovy
aktualizováno 17.10.
ohromné škody

Apokalypsa po Ophelii: Tři mrtví, vyvrácené stromy a vichr 150 km/h

Zuřivá bouře Ophelia se prohnala přes Britské ostrovy a vyžádala si tři lidské životy. Největší silou zasáhla Irsko. Vítr o rychlosti až 150 kilometrů v hodině lámal a vyvracel stromy, statisíce domácností skončily bez proudu. K odstraňování škod povolala tamní vláda i armádu.

Prásk.tv píše:

Duch
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Hurikán Ophélia
aktualizováno 16.10.
extrémní počasí

V Británii létají střechy! Ophelia už má tři oběti a míří nad pevninu

Ničivá bouře Ophelia míří k Evropě. Dnes dopoledne udeřila na pobřeží Irska. Vítr dosahuje rychlosti 129 kilometrů za hodinu. Jedná se o nejhorší bouři za posledních 56 let, která Irsko zasáhla.

Ophélia
aktualizováno 15.10.
ničivé živly

Hurikán Ophelia dosáhl 3. stupně. Žene se na Evropu, udeří už brzy!

Ničivý hurikán Ophelia neustále sílí a nebezpečně se přibližuje k břehům Irska. Země už vyhlásila červený - tedy nejvyšší stupeň ohrožení. Hurikán by měl udeřit na západním pobřeží v pondělí.

Hurikán Ophelie míří na Irsko
14.10.
počasí

Hurikán Ophelie dál míří k Evropě. V Irsku je nejvyšší stupeň varování

Hurikán Ophelia se drží na kategorii 2 a směřuje dál k západní části Evropy. Meteorologové očekávají, že v průběhu víkendu zasáhne souostroví Azory. V pondělí tropická bouře dojde do Irska a Velké Británie. TAm vyhlášili nejvyšší stupeň varování.

Milan H. - 2
14.10.
zpověď rasistický útok?

Pro silné povahy: Čecha Milana napadli v Irsku, ukousli mu ucho!

Otřesný zážitek má za sebou Milan H., který už 14 let žije s rodinou v irském Dublinu. Tvrdí, že se stal obětí rasistického útoku. Chybí mu kus ucha, televize RTÉ2 přináší jeho zpověď.

2053543
06.10.
z toho mrazí

Nejděsivější video roku: Kamera zachytila řádění ducha ve škole!

Děsivou scénu zachytila bezpečnostní kamera ve škole Deerpark CBS v Irsku. V liduprázdné chodbě se totiž uprostřed noci děly hodně podivné věci. Někteří dokonce tvrdí, že jde o řádění ducha!

Vystresovaná žena na letišti
aktualizováno 19.09.
naštvaní cestující

Ryanair ruší denně až 50 letů, omezení se dotkne i Prahy!

Irská letecká společnost Ryanair ruší 40 až 50 letů denně, protože nemá dostatek pilotů. Rušení letů ničí lidem naplánované dovolené, někteří nestíhají životní události, jako jsou křty dětí, svatby nebo třeba pohřby. Pokud se chystáte letět s touto společností, měli byste sledovat email, protože se komplikace dotknou i letů z Prahy.

Nepojoje v Belfastu v srpnu 2015
11.06.
napětí v ulsteru

Irové se bojí posílení Unionistů. Hrozí nové násilnosti, řekl premiér

Irský premiér Enda Kenny dal najevo obavy z chystané spolupráce britských konzervativců a severoirských unionistů. Kenny dnes řekl, že v telefonickém rozhovoru britskou premiérku Theresu Mayovou varoval, že bude-li tato dohoda vyjednána špatně, může to ohrozit mírovou dohodu v Severním Irsku z roku 1998. Informovala o tom agentura AFP.