Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zajišťování místa činu po otravě Sergeje Skripala
27.03.
vyhoštění diplomatů

K sankcím kvůli otravě Skripala se připojují další země

Austrálie v reakci na nedávnou otravu bývalého ruského dvojího agenta Sergeje Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury, ze které Británie viní Rusko, vyhostí dva ruské diplomaty. Dnes to podle agentury Reuters oznámil australský premiér Malcolm Turnbull. Prokázat solidaritu s Británií chce také Irsko, podrobnosti sdělí Dublin během dne.

Lidé oslavují svátek svatého Patrika
aktualizováno 17.03.
celosvětové oslavy

Svět se zbarvil do zelena, lidé oslavovali svátek svatého Patrika

Ve světě dnes probíhaly oslavy Svatého Patrika. Ve městech byla všude zelená barva. Točilo se zelené pivo a pila se i tradiční whisky. O muziku se postarali hlavně dudáci, houslisté a bubeníci. Svatý Patrik zbarví každým rokem do zelena také řeky a letos dokonce i jídlo v zoologické zahradě.

Zadržená Češka Tereza H.
28.01.
drogový gang

Další Čech je napojen na drogový gang v Irsku. Roman je ve vazbě

Jednapadesátiletý Čech je ve vazbě v Dublinu kvůli výrobě drog. Právě do irské metropole měla s devíti kilogramy heroinu cestovat také jednadvacetiletá Češka Tereza H., kterou zadrželi celníci v Pákistánu.

Prásk.tv píše:

Obyvatelé vesnice prý mají skvěly milostný život - 1
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
aktualizováno 24.01.
poslední sbohem

Pohřeb Dolores z The Cranberries: Rozloučit se přišly stovky lidí

Rodina, přátelé a fanoušci se včera naposledy rozloučili s irskou zpěvačkou skupiny The Cranberries Dolores O´Riordanovou. Ta zemřela v 46 letech za zatím neznámých okolností v hotelovém pokoji v Londýně. Obřad se konal v kostele nedaleko jejího rodného města.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
21.01.
Poslední rozloučení

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries, pohřeb bude v úterý!

Fandové, známí i členové rodiny se vypravili do irského Limericku, aby vzdali poslední hold zpěvačce Dolores O'Riordanové. Frontmanka kapely Cranberries zemřela před několika dny, pohřeb je naplánovaný na úterý.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
byla plná života

Kolegové Dolores z Cranberries v šoku! Před smrtí jim poslala vzkaz

Smrt Dolores O´Riordanová z legendární skupiny Cranberries otřásla hudebním světem. Nejvíc byli překvapeni její kolegové a producent Dan Waite. Tomu totiž jen několik hodin před svou smrtí zanechala na záznamníku vzkaz, na kterém zněla vesele a plná života.

Dolores O
aktualizováno 16.01.
Dolores O´Riordanová

Zemřela zpěvačka legendární kapely The Cranberries. Bylo jí 46

Ve věku 46 let zemřela v Londýně zpěvačka Dolores O´Riordanová, která slavila úspěchy s irskou kapelou The Cranberries. V Londýně byla kvůli nahrávání. O jejím úmrtí informoval její manažer.

Vesnička Ringskiddy v Irsku
11.12.
modré pilulky

Vesničané si chválí sexuální apetit. Díky výparům z léků na erekci

Nebývalou sexuální výkonnost si pochvalují obyvatelé vesničky Ringaskiddy na jihu Irska. Podle nich za ni vděčí výparům z nedaleké továrně na modré pilulky zvyšující potenci a Velkou sexuální aktivitu zde údajně vykazují dokonce i zvířata.

Milly Tuomey
01.12.
Chudák holčička

Dívce (11) se nelíbilo, jak vypadá. Dohnalo ji to ke strašnému činu

Jedenáctiletá dívenka si sáhla na život, protože se jí nelíbilo, jak vypadá. Ani rodiče ji nedokázali od sebevraždy odradit, přestože o jejím plánu věděli. Milly se svěřila také na Instagramu, ani to ji ale nezachránilo.

2064830
29.10.
Z toho mrazí

Ve škole podruhé během měsíce řádil duch! Strašidelné VIDEO

Podruhé během října natočily v noci bezpečnostní kamery ve škole Deerpark CBS v irském Corku strašidelné video. Na liduprázdné chodbě se ozývají rány, létají plakáty, padají batohy a samovolně se posouvají židle.