Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uprchlý vězeň
14.03.
Vězeň na útěku

V Chebu utekl vězeň. Pomozte ho najít, žádají policisté

Policisté z Karlovarského kraje vyhlásili v úterý večer pátrání po osmatřicetiletém Markovi Horáčkovi. Ten si odpykával trest ve věznici v Kynšperku nad Ohří. V úterý večer ale utekl z jedné z chebských firem, kde v rámci výkonu trestu pracoval.

Pátrání - Václav Smejkal
aktualizováno 24.02.
pátrání policie

Policie pátrá po uprchlém vězni, pomozte s jeho dopadením

Už od dubna je na útěku vězeň z věznice v Hradci Králové. Veškerá snaha při pátrání zatím nepřinesla úspěch, policie se proto obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. V případě, že byste hledaného viděli, kontaktujte tísňovou linku. Vězeň by podle policejní databáze neměl být nebezpečný.

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
aktualizováno 15.02.
Tereza H.

Pašeračka znovu před soudem! Vyšetřování stále pokračuje

Česká pašeračka skončila ve čtvrtek znovu před soudem, kde jí byla prodloužena vazba o dalších devět dní. Poté se vrátila do ženské věznice.

Prásk.tv píše:

Melissa Ann Blair a Anthony Powell - 1
čtěte o tématu věznice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Tereza zadržená v Pákistánu
01.02.
Česká pašeračka

Ženy popsaly život ve vězení v Láhauru. Takhle teď žije Tereza

Mizerné jídlo, špatné hygienické podmínky, přelidněnost, tak popsaly bývalé vězenkyně věznici Kot Lakhpat v pákistánském Láhauru. V té čeká na rozsudek i Češka Tereza H., kterou v polovině ledna chytili na letišti s devíti kily heroinu v kufru.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 24.01.
drsná soudní praxe

Tereza H. se do Česka jen tak nedostane. Převoz může trvat roky

Tereza H. by si mohla v pákistánském vězení odsedět i několik let, než se ji podaří českým úřadům dostat do vlasti. Myslí si to novinářka Tereza Engelová, která v Pákistánu žila a tamní soudní praxi zná.

Věznice - ilustrační foto
aktualizováno 15.01.
Smrt za mřížemi

Nejen Dahlgren. Zemřela žena, která si ve vazbě sáhla na život

Policie vyšetřuje už druhou sebevraždu ve vězeňské cele během krátké doby. Poté, co se minulý čtvrtek ve Valdicích oběsil čtyřnásobný vrah Dahlgren, vyšlo najevo, že další člověk spáchal sebevraždu v olomoucké vazební věznici.

Kevin Dahlgren
15.01.
spáchal sebevraždu

Věznice promluvila! Řekla, jak se čtyřnásobný vrah Dahlgren zabil

Kevin Dahlgren odsouzený za čtyřnásobnou vraždu v Brně se ve vězení oběsil, potvrdila jeho obhájci Richardu Špíškovi valdická věznice. Stalo se tak 11. ledna v 18:20. Špíšek to v pondělí řekl ČTK. Žádné další informace věznice obhájci nesdělila.

Vězení v Pákistánu - Tereza
aktualizováno 12.01.
zadržená Češka

Tohle hrozí Tereze: Pákistánské vězení je horší než peklo! FOTO

Tereze H. (21), kterou na pákistánském letišti v Láhauru zadrželi celníci s devíti kilogramy heroinu v kufru, může za pašování drog hrozit až trest smrti, ten se ale podle ministerstva zahraničí neuplatňuje vůči cizincům, soud ale mladou Česku může poslat na několik let do vězení, ve kterých panují podle dalších propuštěných žen velmi tvrdé podmínky.

Sériový vrah Charles Manson
aktualizováno 20.11.
masový vrah

Zemřel masový vrah Charles Manson (†83), zabil sedm lidí

Vícenásobný vrah Charles Manson odpykávající si doživotní trest vězení v neděli večer zemřel. Podle agentury AP to dnes oznámila mluvčí kalifornských vězeňských úřadů, která prohlásila, že šlo o přirozenou smrt; Mansonovi bylo 83 let.

2070834
13.11.

Střepiny: 12. 11. 2017

Vražda jako vysvobození. Exkluzivní rozhovor s mužem, který si odpykává třináctiletý trest. Proč za ním stála celá vesnice?