Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Radovan Krejčíř
aktualizováno 20.07.
uprchlý podnikatel

Krejčíř znovu zkoušel útéct z věznice, měli mu pomáhat dozorci

Radovan Krejčíř se opět pokusil uprchnout z jedné z věznic v Jihoafrické republice, kde si odpykává 35 let ve vězení za pokus o vraždu, obchod s drogami a únos. Po nalezení policejních věcí v jeho cele byl okamžitě převezen do nejlépe střežené věznice v zemi, informuje portál Sowetan.

Razie kvůli pašování drog do příbramské věznice
aktualizováno 15.06.
Razie v Příbrami

Velká razie kvůli pašování drog do věznice, obvinili vězně i návštěvy

Policisté letos podnikli už třetí a zatím největší razii kvůli pašování drog do příbramské věznice. Jejím výsledkem je 22 obviněných, z toho 12 vězňů. Hrozí jim až desetileté vězení, oznámila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Vražedkyně z Anděla před soudem - 4
02.06.
sadistku nikdo neléčí

Věznice neví, co s vražedkyní z Anděla. Není nikdo, kdo by ji léčil!

Vězeňská služba si neví rady s Michelle S. Tu letos pražský městský soud poslal na 30 let do vězení za to, že loni v Praze na Smíchově ubodala náhodně vybranou zákaznici v nákupním centru.

Prásk.tv píše:

Holky pod zámkem - První den jsem měla hrozný strach, že to nepřežiju - 1
čtěte o tématu věznice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Jiří Kajínek u soudu v roce 2005
aktualizováno 28.05.
minulost

Byl Kajínek agentem? Donášeli na něj, uvádí bezpečnostní archiv

Jiří Kajínek se po propuštění z vězení těší velké pozornosti ze strany veřejnosti i médií. Díky tomu vyplouvají na povrch také věci z jeho minulosti. Objevila se informace, že Kajínek během svého pobytu v kriminále spolupracoval s Veřejnou bezpečností a donášel na své spoluvězně. Podle Archivu bezpečnostních složek je tomu ale trochu jinak.

Jiří Kajínek
aktualizováno 26.05.
Otřesné podmínky

Kajínek promluvil o vězení: Ponižování a dvacetiletá samotka

Jiří Kajínek si plnými doušky užívá svobody. Nebojí se přitom mluvit o podmínkách, které podle něj v českých věznicích panují. Vězni se totiž podle nejznámějšího českého odsouzence nemohou bránit. Vězeňství je pro Kajínka Potěmkinova vesnice.

Jiří Kajínek venku z vězení - 6
aktualizováno 23.05.
vybavení věznice

Kajínek popsal svůj život ve vězení, tohle všechno měl v cele

Jeden z nejznámějších českých vězňů Jiří Kajínek se po dlouhých 23 letech dostal opět na svobodu. Hned před věznicí popsal, jak celý čas trávil. Mnohé možná překvapí, co všechno ve své cele měl, málokdo také věděl, že skoro celou dobu nemohl Kajínek pracovat.

Tisícovka pro Kájínka
22.05.
Poprask před věznicí

Jsem také oběť justice, tvrdí muž. Kajínkovi přivezl tisícovku!

Čekání na propuštění Jiřího Kajínka pokračuje. Před věznici v Rýnovicích se v pondělí o pozdvižení postaral muž, který tam dorazil s cedulí, podle které je Kajínek oběť justiční mafie. Stejně jako prý on sám.

Bivakující novináři před věznicí - 2
aktualizováno 21.05.
Milost

Čekání na Kajínka: Policisté před věznicí řeší parkování!

Čtvrtý den čekání na Kajínka. Tak by se dalo shrnout dění u věznice v Rýnovicích na Jablonecku. Téměř nonstop tam čeká na propuštění nejznámějšího českého vězně okolo dvaceti novinářů.

Ředitel věznice Rýnovice Vlastimil Kříž
21.05.
čekání

Ředitel věznice: Kajínka pustíme třeba v noci. Milost ještě nepřišla

Jiří Kajínek se už několik dní těší na udělení milosti, která ho dostane po 23 letech z vězení. Dokument podepsaný Milošem Zemanem ale stále nedorazil. Ředitel věznice dnes potvrdil, že v případě doručení je připraven vězně propustit 24 hodin denně. Třeba i v noci.

Jiří Kajínek - limuzína
aktualizováno 19.05.
anketa Kdy ho pustí?

Manévry kvůli Kajínkovi: Před věznici přijela i luxusní limuzína!

Jiří Kajínek má dostat milost od prezidenta republiky Miloše Zemana, který to avizoval už před svou cestou do Číny. Zatímco Kajínek čeká ve věznici na vytoužené propouštěcí dokumenty, před věznicí zase čekají davy novinářů na Kajínka. Kolem poledne před branou zaparkovala i luxusní limuzína.